Boryszew S.A.

Boryszew S.A.

Wielobranżowy
Duża
  1. Boryszew S.A.

Praca w Boryszew S.A. - co musisz wiedzieć?

Specjaliści w swojej dziedzinie

Specjalizujemy się w produkcji wysokoprzetworzonych elementów wyposażenia aut, przetwórstwie metali oraz chemii przemysłowej. Jesteśmy: jedną z największych grup przemysłowych w Polsce; jednym z największych polskich inwestorów greenfield w Niemczech; największym polskim graczem w branży motoryzacyjnej.

Działamy międzynarodowo

Jako Grupa nieustannie rośniemy. Aktualnie posiadamy 30 zakładów produkcyjnych i centrów B+R zlokalizowanych Europie, Azji oraz obu Amerykach. Nasz sukces jest efektem pasji, zaangażowania i entuzjazmu niemal 10 000 pracowników na 4 kontynentach.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

W jakich obszarach możesz się rozwijać?

Motoryzacja

Jesteśmy największym polskim producentem w branży motoryzacyjnej. Co 5 samochód na świecie ma części wyprodukowane w jednej z naszych fabryk.

Metale nieżelazne

Specjalizujemy się w przetwórstwie aluminium, miedzi oraz cynku i ołowiu. Wytwarzamy produkty na potrzeby branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, budowlanej i opakowaniowej.

Chemia

Produkujemy płyny do odladzania samolotów, włókna poliestrowe, płatki PET a także poliamidy i produkty pozoracji pola walki wykorzystywane m.in. do efektów specjalnych w materiałach filmowych. Najbardziej znany i najczęściej kupowany w Polsce płyn do chłodnic BORYGO powstaje w naszym zakładzie w Sochaczewie.

Kariera w Boryszew - dlaczego my, atmosfera, dla studentów

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszej organizacji, w nowe technologie, badania i rozwój. Nasi pracownicy rozwijają się z nami, uczestnicząc w przełomowych projektach, zdobywając nową wiedzę i kompetencje. Jako organizacja wciąż rośniemy i poszukujemy utalentowanych członków zespołu. Dołącz do nas! Gdzie nas znajdziesz?

boryszew praca opinie


Chcemy dbać o dobrą atmosferę, budować miejsce, do którego ludzie chcą przychodzić. Dlatego w naszej codziennej pracy kierujemy się wspólnie wypracowanymi wartościami.

Zaufanie. Stale umacniamy naszą wiarygodność. Pracownikom zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, klientom wysokiej jakości produkty, akcjonariuszom wzrost wartości Grupy, społecznościom lokalnym poszanowanie środowiska naturalnego i wsparcie działań prorozwojowych, a dostawcom partnerskie warunki współpracy.

Kompetencje. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania produkcyjne, podnosimy kwalifikacje kadry menedżerskiej i pracowników oraz integrujemy prace badawczo-rozwojowe z procesem wytwórczym.

Rozwój. Poszukujemy nowych możliwości i nowy rynków. Wzbogacamy i doskonalimy naszą ofertę produktową.
Studentom oraz absolwentom oferujemy staże w Grupie Boryszew. Doceniamy młodych i zdolnych ludzi. Szukamy osób, które chcą się uczyć i lubią wyzwania. W czasie stażu dołączysz do zespołu specjalistów, będziesz pracował razem z nimi nad realnymi projektami i zdobywał doświadczenie zawodowe.

Dla każdego stażysty opracujemy indywidualną ścieżkę rozwoju. Na wszystkich, którzy pozytywnie ukończą program stażowy, czeka miejsce w naszej organizacji.

Jeżeli jesteś studentem V roku studiów lub maksymalnie 2 lata temu je skończyłeś, nasz program stażowy skierowany jest właśnie do Ciebie! Informacji o stażach szukaj na naszych stronach internetowych.

Utrzymujemy stałą współpracę z ośrodkami edukacyjnymi, dzięki czemu mamy możliwość korzystania z wymiany doświadczeń. Współtworzymy programy edukacyjne i organizujemy praktyki dla kierunków studiów wyższych oraz klas w szkołach średnich.

  • Współpracujemy ze szkołami zawodowymi w zakresie organizacji praktycznej nauki zawodu oraz praktyk zawodowych.
  • Wraz ze szkołami różnego szczebla prowadzimy wspólne projekty na rzecz poprawy jakości kształcenia.
  • Bierzemy udział w Targach edukacyjnych i Dniach otwartych szkół promując kierunki kształcenia związane z profilem produkcji w naszych zakładach.

Rekrutacja krok po kroku w Boryszew S.A.

1
Przegląd aplikacji. Proces rekrutacji rozpoczynamy analizą otrzymanych dokumentów. Wybieramy najlepsze aplikacje spełniające nasze oczekiwania pod względem kompetencji oraz doświadczenia.
2
Spotkania rekrutacyjne. Jeżeli spełnisz nasze oczekiwania, zaprosimy Cię na rozmowę (w zależności od stanowiska, możemy Cię zaprosić na więcej spotkań). Zweryfikujemy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz motywację do objęcia stanowiska.
3
Rozmowa z Przełożonym. To kolejny etap procesu, w trakcie którego będziesz mógł poznać swojego przyszłego przełożonego. Poprosimy Cię również o rozwiązanie zadań lub case’ów merytorycznych związanych z Twoim stanowiskiem.
4
Zaproszenie do współpracy. Po zakończonych rozmowach przekażemy Ci informację zwrotną. W przypadku pozytywnej odpowiedzi kandydatowi przedstawimy Ci naszą ofertę i zaprosimy do współpracy z naszą firmą.

Kontakt do firmy

Mariola Cipiur

Group Recruitment Coordinator

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Boryszew S.A.? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4.4 13

Pracowałeś w Boryszew S.A.?

Podziel się opinią poniżej.