Moje konto

Bergman Engineering

Kadry i Rekrutacja
Mała
 1. Bergman Engineering

Praca w Bergman Engineering - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy największym dostawcą inżynierów kontraktowych dla przemysłu w Polsce. Realizujemy także projekty technologiczne i rozwojowe dla klientów w Europie. Dostarczamy najwyższej klasy pracowników oraz indywidualne rozwiązania inżynierskie, będące motorem napędowym dla technologii i innowacji.

Co nas wyróżnia?

Prowadzimy rekrutacje i outsourcing inżynierów. Dostarczamy indywidualne rozwiązania inżynierskie. Wykonujemy innowacyjne projekty technologiczne. Posiadamy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego drugiego stopnia i pracujemy przy projektach w kluczowych sektorach gospodarki, w tym obronności.

Kariera w Bergman Engineering - dlaczego warto?

Biura Bergman Engineering

Posiadamy oddziały w Poznaniu i Berlinie. Planujemy również otwarcie oddziału w Rzeszowie.

Zespół

Zatrudniamy 200 kontraktorów świadczących usługi dla naszych Klientów na terenie Polski i Niemiec.

Projekty

Zapewniamy pracę przy różnorodnych, ciekawych projektach, które realizujemy dla kluczowych firm na rynku.

Bergman Engineering zarobki, benefity, rozwój pracowników

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Uzależnione jest ono głównie od zajmowanego stanowiska, doświadczenia oraz unikalnych umiejętności posiadanych przez pracownika.

Naszym pracownikom oferujemy różne formy współpracy, które są dobierane do ich potrzeb i preferencji. Pracujemy głównie w oparciu o umowę o pracę oraz B2B.
Co możemy Ci zaoferować?

 • Udział w interesujących i różnorodnych projektach
 • Elastyczna forma zatrudnienia w zależności od potrzeb pracowników
 • Możliwe elastyczne godziny pracy
 • Korzystny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
 • Indywidualne podejście do każdego pracownika
 • Nauka języka angielskiego
 • Wyjścia integracyjne
 • Fundusz socjalny
 • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze z ogrodem:)
 • Kawa i herbata na koszt firmy:)
  Pracowników traktujemy po partnersku, podobnie jak naszych klientów. Wzajemne zaufanie to podstawa kultury pracy w naszej firmie. Regularnie wyznaczamy sobie jasne i ambitne cele co oznacza, że pracujemy ciężko, ale też dobrze się przy tym bawimy. Nasi pracownicy mają wpływ na rozwój firmy i aktywnie biorą udział we wdrażaniu nowych pomysłów.

  Organizujemy spotkania integracyjne oraz imprezy firmowe.
  Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia rozwojowe dobierane indywidualnie do ich potrzeb.

  Bergman Engineering rekrutacja - krok po kroku

  1
  Jesteś zainteresowany pracą w Bergman Engineering? Sprawdź nasze dostępne oferty pracy i aktualne projekty.
  2
  Prześlij do nas swoje CV jeżeli zainteresuje Cię oferta pracy lub jeśli chcesz, żebyśmy w przyszłości skontaktowali się z Tobą z propozycją współpracy.
  3
  rozmowy telefonicznej lub bezpośredniego spotkania (u nas i u naszego Klienta) . Chcielibyśmy poznać Twoje dotychczasowe doświadczenia, oczekiwania wobec pracodawcy, preferencje co do dalszego kierunku rozwoju zawodowego.
  4
  Chcemy wspólnie z Tobą podjąć przemyślaną decyzję o długotrwałej współpracy. Jeżeli pozytywnie przejdziesz proces rekrutacji to wspólnie ustalimy szczegóły pracy. Witaj na pokładzie!

  Bergman Engineering rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

  Podczas rozmowy chcielibyśmy lepiej Cię poznać, dopasować nasze oferty/projekty pod Twoje oczekiwania, które będą także zbieżne z oczekiwaniami naszych Klientów.
  Przygotuj pytania, które pozwolą Ci na rozwianie ewentualnych wątpliwości już podczas pierwszej rozmowy i utwierdzenie się w słuszności podejmowanej decyzji.
  Jeśli znasz język obcy i na danym stanowisku jest on wymagany, przygotuj się także na krótką rozmowę in English oder Deutsch.
  Dbamy o to, aby pozytywna atmosfera sprzyjała naszej pracy. Unikamy formalizmów i stawiamy na otwartość w komunikacji - mówimy sobie na Ty.
  Cenimy szczerość i stawiamy na wzajemne zaufanie. Szukamy ludzi odpowiedzialnych, którzy tak jak my rozumieją, że rozwój firmy to także rozwój jej pracowników i jedno nie może istnieć bez drugiego.

  Praca w Bergman Engineering opinie pracowników:

  “Swoją przygodę z firmą zaczęłam od praktyk, które godziłam ze studiami w trybie dziennym. Po ich zakończeniu otrzymałam ofertę współpracy na stanowisku juniora i dzięki mojemu zaangażowaniu obecnie zajmuję samodzielne stanowisko Senior Technical Recruitera. Firma Bergman Engineering oferuje pracę przy ciekawych projektach i angażuje pracowników w swój długofalowy rozwój, ale o jej wyjątkowości świadczy przede wszystkim zgrany zespół i genialna atmosfera w pracy. Wszyscy podzielają te same wartości – szczerość, jakość i profesjonalizm – ułatwia to wspólną pracę i tworzy wartość dodaną dla naszych Klientów.” - Monika Paciorkowska-Krawców, Senior Technical Recruiter

  "Swoją dotychczasową współpracę z firmą Bergman Engineering oceniam bardzo dobrze. Firma dba o właściwy przepływ informacji oraz skrupulatnie spełnia i przestrzega wszelkich wymagań formalno-prawnych dotyczących zatrudnienia. Gdybym został zapytany, czy warto podjąć formę pracy kontraktowej jaką oferuje Bergman Engineering odpowiedziałbym, że absolutnie tak. Świadomość, że reprezentuję firmę zewnętrzną wpływa na sposób myślenia i wymusza większą odpowiedzialność oraz samodzielność. W moim przypadku miałem małe możliwości dotarcia do firmy docelowej bez pomocy kogoś takiego jak ludzie z Bergman Engineering. Dla mnie ten fakt przewyższał wszystkie inne zalety wynikające z pracy na kontrakcie. Uważam, że podjęcie współpracy z firmą Bergman Engineering było rewelacyjną i rewolucyjną decyzją w moim życiu. Po prostu polecam." - Dawid Krupiński, Chemik

  Oferty pracy Bergman Engineering, na które możesz zaaplikować:

  Kontakt do firmy

  Paulina Schodowska

  Senior Technical Recruiter/Team Leader,

  Chcesz znaleźć pracę z Bergmann Engineering? Napisz do mnie.

  LinkedIn

  Podoba ci się ten profil? Oceń go:

  Dziękujemy za oddanie głosu!
  Średnia: 4.8 17

  Chcesz zapytać Bergman Engineering pracę?

  Dodaj komentarz poniżej

  Poznaj innych pracodawców z tej branży

  Odezwij się do nas!

  Brzmi ciekawie? Z chęcią porozmawiamy z Tobą o wszystkich możliwościach,
  jakie oferuje profil pracodawcy w InterviewMe Twojej firmie.

  Musisz wpisać co najmniej 3 znaki.
  Musisz podać poprawny adres e-mail.
  Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Twoja wiadomość została wysłana

  Lub napisz do nas na: