Grupa ATERIMA

Grupa ATERIMA

Kadry i Rekrutacja
Średnia
 1. Grupa ATERIMA

Praca w Grupie ATERIMA - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

2011 rok. Zakładamy Grupę ATERIMA, która integruje marki ATERIMA, ATERIMA MED i ATERIMA HR, zapewniając profesjonalne usługi w obszarze zatrudnienia. Otwieramy biuro w Krakowie, w którym pracuje kilkanaście pełnych inicjatywy, zdolnych ludzi. Kilka lat później nasza firma liczy już ponad 150 Pracowników.

Oddziały

Poza Krakowem spotkacie nas w Opolu, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi… Rozrastamy się i otwieramy nowe biura. Zdrowa, dobra atmosfera stwarza naszym Pracownikom warunki idealne do tego, aby mogli uwolnić swój potencjał i rozwinąć skrzydła.

Najważniejsze nagrody

 • 2016 – Nagroda Rekrutera w kategorii „Rekrutacja tymczasowa”
 • 2015 – „Best Large Recruitment Company in Poland”
 • „Firma przyjazna Ojcom” – I miejsce w konkursie organizowanym prze Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Nasze wartości

Kluczowe dla nas wartości to: rzetelność, zaufanie, otwarta komunikacja, przejrzystość własnych działań. Kładziemy nacisk na rozwój, obiektywizm i profesjonalizm w pracy. Jesteśmy odpowiedzialni – nie tylko w biznesie, ale i w wymiarze społecznym. Działamy etycznie i zgodnie z zasadami, mając zawsze na uwadze dobro pracownika.
Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Grupa ATERIMA kariera - dlaczego warto?

W Grupie siła!

Wyznajemy zasadę, że co dwie głowy to nie jedna. Właśnie dlatego w naszej firmie wzajemnie wspieramy się we wszystkich, i mniejszych i większych projektach. To działa.

Jesteśmy odpowiedzialni

Wierzymy, że do osiągnięcia efektu konieczna jest współpraca i wspólny cel. CSR to podstawa prowadzenia naszej firmy. Razem ze Stowarzyszeniem PoMOC prowadzimy projekt „Bezpieczna praca za granicą”.

Ważny jest dla nas rozwój

Nie narzucamy założeń, jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Dajemy przestrzeń na inicjatywę. Nasi pracownicy to wiedzą, dlatego w pracy rozwijają skrzydła i są otwarci na nowości.

Kariera w grupie ATERIMA - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Nasz atut? Przyjazna, ciepła atmosfera w pracy. Wszyscy mówimy sobie po imieniu, jesteśmy otwarci i gotowi do pomocy. Angażujemy się w to co robimy, szukamy nowych możliwości rozwoju. Dobra atmosfera pomaga nam uwolnić potencjał oraz z odwagą i optymizmem podjąć się powierzonych zadań.

Zwracamy się do siebie po imieniu, pomagamy sobie i po prostu – lubimy się! Strój jest luźny, nie ma u nas korporacyjnych standardów. W pracy możemy być sobą. Potwierdzają to nasi pracownicy. 92% z nich dobrze lub bardzo dobrze ocenia atmosferę w pracy :)

Integracja to ważny dla nas czynnik, dlatego co roku w grudniu organizujemy Christmas Party dla wszystkich pracowników Grupy ATERIMA, a w czerwcu Ogólnoaterimowy Zjazd Integracyjny z masą atrakcji ;) Dbamy także o integrację w działach i zespołach. Ponadto organizujemy dla naszych pracowników Mikołajki, Dzień Dziecka, Dzień Dialogu, Dzień Kobiet, pączki w Tłusty Czwartek. Wspólnie świętujemy urodziny i ważne wydarzenia.

aterima praca opinie

Ponad 80% pracowników Grupy ATERIMA jest zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę. Jesteśmy również otwarci na inne formy współpracy: własna działalność gospodarcza, umowa agencyjna, kontrakt menedżerski, umowa zlecenia czy umowa o dzieło – wszystko w zależności od preferencji naszych pracowników. Jesteśmy elastyczni!

Wynagrodzenie ściśle związane jest z kompetencjami pracownika. W działach sprzedażowo-realizacyjnych oferujemy wynagrodzenie dwuskładnikowe: dobra podstawa i atrakcyjna premia uzależniona od wyników. W ramach podziękowania za dobrze wykonaną pracę można otrzymać premię finansową albo wejściówkę na ciekawą branżową konferencję lub inspirujące szkolenie.

Organizujemy też zabawę „Załóż się z szefem”, w której cały dział walczy o pobicie poprzedniego rekordu sprzedaży lub liczby pozyskanych klientów. Jeśli się uda, szef działu funduje nagrodę dla wszystkich. Jeśli nie, sam zajada się pysznymi czekoladkami.
Wszystkim naszym pracownikom oferujemy benefity takie jak:

 • Prywatna opieka medyczna Enel-Med,
 • Karta sportowa Multisport,
 • Lekcje języków obcych,
 • Grupowe ubezpieczenie na życie w kwocie 49,90zł/m-c,
 • Karty rabatowe do C.H. Bonarka w Krakowie,
 • Możliwość udziału w inicjatywach i wydarzeniach sportowych lub akcjach społecznych,
 • Udział w konferencjach, kongresach i innych eventach branżowych.
  Nieustannie motywujemy pracowników Grupy ATERIMA do rozwoju. Cieszymy się z każdego awansu i dopingujemy do dalszej pracy. Oferujemy dwie ścieżki rozwoju: ścieżkę menedżerską i ścieżkę ekspercką, ponieważ stawiamy na wiedzę równie mocno jak na zarządzanie zespołami. Doceniamy wiedzę naszych pracowników i chęć samodoskonalenia się w wybranej dziedzinie, a awans jest u nas mocno powiązany z wynagrodzeniem, a więc im więcej się starasz i rozwijasz, tym więcej zarabiasz – wszystko zależy od Ciebie!

  Rok 2016 upłynął nam pod hasłem szkoleń. Odpowiadając na potrzeby rozwojowe naszych pracowników, zorganizowaliśmy warsztaty z obsługi programów Excel i Outlook, pierwszej pomocy, walki ze stresem, przeciwdziałania handlowi ludźmi. Organizujemy też cykliczne szkolenia kompetencyjne w ramach Aterimowej Kuźni Talentów. Poza tym nasi pracownicy biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych i konferencjach, na których mogą pogłębiać swoją wiedzę.
  Jeśli masz dość sztywnych procedur, scenariuszy rozmowy, jeśli nie potrafisz odnaleźć się w korporacji – zapraszamy do nas!

  • Stawiamy na nieszablonowe myślenie i gotowość do rozwiązywania problemów.
  • Wdrażamy pomysły naszych pracowników.
  • Jesteśmy otwarci na dialog.
  • W ramach jednej z marek tworzymy internetowy kurs języka niemieckiego dla opiekunów osób starszych.
  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie – działania CSR to dla Grupy ATERIMA więcej niż pusty slogan.
  • Stworzyliśmy własny system rekrutacyjny HR Hub, dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.
  • Angażujemy się w wydarzenia sportowe i społeczne.
  • Inwestujemy w naszych pracowników, rozwijamy ich talenty, dajemy możliwość realizacji własnych idei i pomysłów.
  • Pracujemy w komfortowym biurze w świetnej lokalizacji, z dobrym węzłem komunikacyjnym. Każde z naszych biur regionalnych znajduje się blisko stacji PKP czy dworca, aby dojazd do biura był jak najbardziej przyjazny.


  aterima praca opinie

  „Pewnie już wiecie, jak ważne jest mieć pracę, w której Wasze pomysły są doceniane, umiejętności rozwijane, czas szanowany (czytaj: pracodawca nie każe używać clicktime), a praca w zespole jest rzeczywiście zespołowa. Taka jest właśnie Grupa ATERIMA!!!). Piszcie, jeśli chcecie przestać pracować w wielkim anonimowym korpo! Udostępniajcie, bo możecie komuś zmienić życie na lepsze” 

   

  Klaudia, Zespół Rekrutacji Niemieckiej

  Co powinieneś wiedzieć o rekrutacji w Grupie ATERIMA?

  1
  Pierwszym etapem jest analiza nadesłanych CV, później wstępna rozmowa telefoniczna. Jeśli ta przebiegnie pomyślnie, spodziewaj się zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną w siedzibie Grupy ATERIMA bądź zdalnie.
  2
  Niejednokrotnie możecie nas spotkać na targach pracy, eventach branżowych np. Absolvent Talent Days. Na tych wydarzeniach możecie pozostawić nam swoje CV, uzyskać więcej informacji i poznać nas nieco bliżej :)
  3
  Odległość nie ma dla nas znaczenia – jesteśmy otwarci na nowinki techniczne, stąd niektóre rozmowy z pracownikami prowadzimy przez Skype w formie telekonferencji.
  4
  Standardowo proces rekrutacji trwa w Grupie ATERIMA ok. 3 tygodni.

  Jak się przygotować do rekrutacji w Grupie ATERIMA?

  W Kandydatach szczególnie cenimy sobie poczucie odpowiedzialności. Poza tym stawiamy na inicjatywę, samodzielność, nietuzinkowość, łatwość odnajdywania się w nowej sytuacji. Nie powinno Ci zabraknąć również komunikatywności i otwartości.
  Jeśli w ogłoszeniu podajemy wymagania w kwestii języka, to znaczy, że jest on niezbędny do wykonywania obowiązków i podczas rozmowy zostanie sprawdzony. Przygotuj się do krótkiej rozmowy w wybranym języku!
  Stale się rozwijamy i wciąż jesteśmy głodni ludzi znających język niemiecki. Jeśli władasz nim w stopniu co najmniej dobrym, to czekamy na Ciebie, nie tylko w Krakowie!
  Na rozmowę warto zabrać odrobinę humoru i uśmiech, ale przede wszystkim być sobą, bo cenimy autentyczność :)

  Oferty pracy Grupy ATERIMA, na które możesz zaaplikować:

  Kontakt do firmy

  Anna Popek

  Kierownik ds. Personalnych

  Chcesz wiedzieć więcej o Grupie ATERIMA? Napisz do mnie.

  LinkedIn

  Podoba ci się ten profil? Oceń go:

  Dziękujemy za oddanie głosu!
  Średnia: 4.1 52

  Chcesz zapytać Grupę ATERIMA o możliwości rozwoju?

  Dodaj komentarz poniżej

  Poznaj innych pracodawców z tej branży

  Trenkwalder
  Trenkwalder
  Warszawa

  Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na różne poziomy stanowisk – od podstawowych po najwyższe menedżerskie. 

  Kadry i Rekrutacja
  Średnia
  Swisslinx
  Swisslinx
  Warszawa

   SwissLinx zapewnia klientom innowacyjne rozwiązania rekrutacyjne.

  Kadry i Rekrutacja
  Mała
  randstad
  randstad
  Warszawa
  Randstad jest jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego.
  Kadry i Rekrutacja
  Duża
  People
  People
  Warszawa

  Naszą misją jest zmieniać Human Resources w Human Relations! Sprawdź co oferuje Ci praca w People.

  Kadry i Rekrutacja
  Średnia
  Motiva HR sp. z o.o.
  Motiva HR sp. z o.o.
  Warszawa

  MOTIVA HR jest firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu i rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla w branży motoryzacyjnej.

  Kadry i Rekrutacja
  Mała
  LeasingTeam Group
  LeasingTeam Group
  Warszawa

  LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem. 

  Kadry i Rekrutacja
  Średnia
  Agencja Rekrutacyjna Kaleo
  Agencja Rekrutacyjna Kaleo
  Warszawa

  W Kaleo świadczymy usługi rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Realizujemy projekty w kraju i za granicą, dla firm z branży technicznej, również o niszowych specjalizacjach.

  Kadry i Rekrutacja
  Jobhouse
  Jobhouse
  Cała Polska

  W Jobhouse zapewniamy naszym Kllientom wszystkie usługi związane z pracą - stałą rekrutację, outplacement oraz doradztwo w zakresie kadr i płac. 

  Kadry i Rekrutacja
  Średnia
  Job Impulse
  Job Impulse
  Cała Polska

  Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku. Dołącz do nas!

  Kadry i Rekrutacja
  Średnia
  Polecany
  InterviewMe.pl
  InterviewMe.pl
  Warszawa
  Jak wygląda praca w startupie HR? Zobacz, co może Ci zaoferować InterviewMe.pl
  Kadry i Rekrutacja