AAA Auto

AAA Auto

Motoryzacja
Duża
  1. AAA Auto

Praca w AAA Auto — co musisz wiedzieć?

Profil firmy

AAA Auto jest jednym z liderów w sprzedaży samochodów używanych.

 

W naszej ofercie jest ponad 2000 samochodów.  Aktualnie mamy 8 salonów w Polsce, w tym roku planujemy otworzyć kolejne 3, a na następne lata mamy bardzo ambitne plany- stać się nr 1 na polskim rynku motoryzacyjnym! W związku z tym prowadzimy intensywne procesy rekrutacyjne. Dołącz do naszego zespołu i stań się jedną z osób, która przyczyni się do tego sukcesu.

Dołącz do nas

Dlaczego warto u nas pracować?

 

U nas nie musisz się martwić o Klientów. W świecie motoryzacji jesteśmy znani ;) Co jeszcze? Niesamowita atmosfera w firmie  — jesteśmy zespołem kolegów i koleżanek, a nie bezwzględną korporacją.

AAA Auto w liczbach

Ponad 2000 aut w ofercie

8 salonów w Polsce

4 kraje w Europie

2500 tys. Pracowników

27 lat na rynku

Stabilne zatrudnienie

Kariera w AAA Auto

Jesteśmy prawdopodobnie najlepszym zespołem pracowników  :)

 

Dla nas najbardziej liczy się atmosfera w pracy, możliwość swobodnego kontaktu z przełożonymi. Dynamiczny rozwój firmy, daje najlepszym realne szanse awans. Naszych managerów wybieramy wśród naszych kolegów i koleżanek. Pasjonaci motoryzacji i świata finansów czują się u nas jak ryba w wodzie! U nas masz możliwość obcowania z samochodami różnym marek i różnej klasy. W świecie finansów współpracujemy z profesjonalistami. Poszukujemy osób, które lubią pracę z Klientami. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży lub lubisz kontakt z ludźmi, zobacz nasze oferty pracy, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

 

Rekrutacja w AAA Auto krok po kroku

1
Aplikacja.

Ogłoszenia znajdziesz na naszej stronie: www.kariera.aaaauto.pl. Zapoznaj się z opisem stanowisk i wyślij do nas swoje CV.

2
Rozmowa telefoniczna.

Nasi rekruterzy skontaktują się z wybranymi osobami, aby chwilę porozmawiać. Jeśli przejdziesz ten etap, zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem działu do którego aplikujesz.

3
Spotkanie z Managerem.

Czas na krótką rozmowę, o tym jakich osób poszukujemy i sprawdzenie Twoich umiejętności.  

4
Decyzja.

Najszybciej jak to możliwe udzielimy informacji o wyniku rekrutacji, zarówno tej pozytywnej, jak i negatywnej. Życzymy powodzenia! :)

Oferty pracy w AAA Auto, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w AAA Auto? Wejdź na www.kariera.aaaauto.pl

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 2.8 27

Dodaj swoją opinię o pracy w AAA Auto