Moje konto

Dołącz do naszego zespołu Contentowego

W skład naszego zespołu wchodzi ponad 20 specjalistek i specjalistów z takich dziedzin, jak HR, rekrutacja, SEO.

Dlaczego warto z nami pracować

Wspólny cel

Nasz zespół tworzy grupa zgranych osób, które łączy jeden cel: stworzyć najlepsze na świecie serwisy kariery dla osób poszukujących pracy. A dodatkowo sprawić, by nasze porady pokochali nie tylko czytelnicy, ale też wyszukiwarki internetowe. Jeśli chcesz razem z nami podbić świat, to zapraszamy!

Masa pomysłów

Uwielbiamy odkrywać nowe terytoria. Dlatego jeśli masz pomysł, jak zwiększyć potencjał naszych serwisów, to podziel się nim! Rozłożymy go na czynniki pierwsze, przeanalizujemy, podyskutujemy, a gdy nabierze odpowiedniego kształtu… zrealizujemy. A następnie poddamy A/B testom, żeby go zoptymalizować pod kątem CRO.

Wielodyscyplinarność

Każdy członek naszego zespołu jest jednoosobową orkiestrą. Oprócz bycia ekspertami kariery i certyfikowanymi pisarzami CV jesteśmy copywriterami SEO, redaktorami, researcherami, digital marketerami i mamy świra na punkcie technologii i algorytmów Googla. Masz ochotę zobaczyć, jak to jest?

Elastyczne godziny pracy

Lubisz wcześnie wstawać? Super! Przyjdź do biura o 6 rano — zobaczysz, jak centrum Warszawy budzi się do życia. Wolisz przyjść później? Nie ma sprawy — nasze biuro jest otwarte 24/7. Wolisz pracować z domu? Powiedz tylko, w który dzień tygodnia. Pracujemy tak, jak chcemy, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Obecność jest obowiązkowa na spotkaniach i szkoleniach.

Nowoczesne narzędzia pracy

Pracujemy na takich narzędziach, jak Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog, Mixpanel, JIRA czy Slack. Odkrywamy też nowe, które dają nam coraz więcej możliwości. Nie przejmuj się, jeśli nie znasz ich wszystkich — pokażemy Ci, jak możesz z nich efektywnie korzystać.

Komunikacja i transparentność

Cenimy szczerą i transparentną komunikację. Potrafimy docenić włożony trud, pomagamy sobie nawzajem w osiągnięciu celów, ale też nie boimy się dawać ani przyjmować szczery feedback — nawet jeśli jest negatywny. Wierzymy, że człowiek uczy się całe życie, a najlepiej… na własnych błędach!

Koleżeńska atmosfera

Każdy z nas jest inny, ale uwielbiamy ze sobą przebywać. Potrafimy żartować i rozmawiać na każdy temat. Wiemy też, że zawsze możemy liczyć na siebie nawzajem.

Ciągły rozwój umiejętności

Mamy dostęp do najlepszych szkoleń online oraz ciągle rosnącą listę lektur — dzięki nim jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami SEO. Ale to nie wszystko! Regularnie uczestniczymy w naszych in-house’owych warsztatach, podczas których mamy możliwość sprawdzenia się w praktyce.

Komfortowa przestrzeń do pracy

Nasze biuro znajduje się w samym sercu Warszawy — dotrzesz tu bez problemu z każdej części miasta. Nasz zespół pracuje w kameralnej atmosferze, nie mamy tu hałaśliwych open-space’ów.

Komentarze zespołu

Co najbardziej podoba mi się w pracy w Bold? To, że codziennie się czegoś uczę i dzięki temu jestem na bieżąco z trendami w SEO. Lubię też nieformalną atmosferę w pracy. Pozwala to na większą bezpośredniość i owocną współpracę nie tylko pomiędzy członkami zespołu, ale także całymi teamami.

Bold tworzą naprawdę fajni i oryginalni ludzie. Ich nowatorskie pomysły sprawiają, że stworzyliśmy świetny kreator CV, a artykuły o szukaniu pracy czytają miliony osób. A zespół Contentowy to prawdziwa mieszanka osobowości. Od zapalonych SEOwców, przesiadujących po nocach w poszukiwaniu lepszych rozwiązań na zdobywanie traffic'u, po utalentowanych pisarzy, nieustannie optymalizujących swoje artykuły tak, by jeszcze lepiej odpowiadały na pytania czytelników.

Dzięki nim nigdy nie powiem, że praca to przykry obowiązek.

Organizacja pracy

Metodyka pracy

Opieramy się na metodyce Scrum. Pracujemy w dwutygodniowych sprintach. Naszym punktem odniesienia jest Content Mapa oraz nasze zespołowe i indywidualne OKRTy (Objectives, Key Results, Tasks), które planujemy co kwartał. Dzięki takiemu podejściu zawsze wiemy, dokąd zmierzamy i gdzie aktualnie jesteśmy.

OKRT

Co kwartał każdy zespół planuje cele i zadania na kolejne trzy miesiące. Już podczas planowania zwracamy uwagę, aby cele naszego zespołu były zgodne z celami firmy i pozostałych zespołów. Dzięki temu widzimy, jak nasza praca wpływa na całokształt firmowej strategii, wizji i wyników.

Spotkania face-to-face

Spotkania z team leaderem odbywają się raz w tygodniu. W ich czasie możesz porozmawiać o swoich postępach i planach, a także możliwościach rozwoju. Jeśli masz jakiekolwiek trudności, nie ignoruj ich — przedyskutuj je ze swoim przełożonym. My nie zamiatamy problemów pod dywan, tylko je rozwiązujemy.

Ocena kwartalna

Po zakończeniu każdego kwartału każdy przechodzi przez ocenę kwartalną (Quarterly Review). Podczas takiego spotkania, team leader przedstawi Ci swoją ocenę Twojej pracy, a Ty ocenisz team leadera. Tego typu system oceniania pozwala nam dostrzec swoje mocne i słabe strony.

Nasze aktualne oferty pracy

Interesuje Cię praca w startupie? Aplikuj do nas!

PRZEJDŹ DO OFERT PRACY

Nasze projekty

Naszym podstawowym zadaniem jest przekazywanie eksperckiej wiedzy z obszaru HR milionom odbiorców na całym świecie. Tworzymy jedne z największych i najchętniej odwiedzanych serwisów kariery online.

Oprócz artykułów poradnikowych pokazujących, jak skutecznie napisać CV na konkretne stanowisko, piszemy m.in. o efektywnych strategiach radzenia sobie na rozmowach kwalifikacyjnych.

Jedną z rzeczy, z których jesteśmy wyjątkowo dumni, są oryginalne badania, które wspólnie z zespołem Outreach przeprowadzamy w ramach strategii Digital PR’owej. Wyniki naszych badań były prezentowane m.in. na łamach Forbes, Inc, Polska Times, Pulsu Biznesu czy TVN.

Nasz tydzień pracy

Planowanie

Organizujemy naszą pracę w metodyce SCRUM, działając w dwutygodniowych sprintach. Każdy sprint rozpoczynamy od zaplanowania zadań na nadchodzące tygodnie — planowanie odbywa się co drugi poniedziałek. Żeby być na bieżąco z tym, co udało nam się zrobić, oraz poinformować o wszelkich trudnościach, codziennie mamy tzw. Daily, gdzie w kilku słowach podsumowujemy poprzedni dzień i omawiamy pracę na bieżąco.

Praca indywidualna i spotkania

Każdy w zespole działa całkowicie autonomicznie i rozkłada pracę według własnych preferencji. Liczy się to, aby na koniec sprintu wykonać wszystkie zadania, których się podejmujemy. W czasie indywidualnych, cotygodniowych spotkań z team leaderem możesz poprosić o poradę lub po prostu przedyskutować bieżące kwestie.

Z kim będziesz pracować?

Content and SEO Managers

Prowadzi dział Contentu i dba o to, by cały zespół był na bieżąco z trendami w SEO. Połączenie umysłu ścisłego z talentem copywriterskim sprawia, że wszystkie jego decyzje marketingowe są data-driven i wyprzedzają konkurencję.

Dominika
Dominika
Senior Manager, Content
Paulina
Paulina
Senior Manager, SEO

Redakcja

To, czy dobrze Ci się czyta artykuły InterviewMe, to zasługa tego zespołu. Ale nie tylko to. Poprzez optymalizację SEO zespół redakcyjny dba o to, by nasze artykuły wysoko rankowały w Google.

Technical SEO Specialist

Dba o to, aby nasze serwisy spełniały wymagania techniczne współczesnych wyszukiwarek oraz przestrzegały najlepszych praktyk w zakresie obsługi użytkowników.

Emrecan
Emrecan
Lead, Technical SEO
Adam
Adam
Technical SEO Specialist

SEO

Bazując na doświadczeniu w SEO, planuje rozwój i optymalizację treści dbając o to, aby były one wartościowe zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.

Tobias
Tobias
SEO Program Manager
Timothé
Timothé
SEO Program Manager
Bruno
Bruno
SEO Program Manager
Olga
Olga
SEO Program Manager
Reyhaneh
Reyhaneh
Content Associate
Anna
Anna
Content Associate
Paweł
Paweł
Data Analyst, SEO

Zespół anglojęzyczny (Content ENG)

Dzięki znajomości SEO oraz talentom pisarskim ich artykuły zdobywają nie tylko serca anglojęzycznych czytelników, ale też pierwsze miejsca w Google.

Hanna
Hanna
Lead, Content ENG
Adam
Content Writer
Katarzyna
Katarzyna
Content Writer

Zespół międzynarodowy (Content INT)

Międzynarodowi eksperci kariery, których porady ukazują się między innymi w Google'u francuskim, portugalskim, hiszpańskim, brazylijskim i meksykańskim.

Gosia
Gosia
Lead, Content International
Justyna
Justyna
Lead, Content International
Daniela
Content Writer
Alejandra
Content Writer
Max
Content Writer
Caio
Caio
Content Writer
Marco
Marco
Content Writer
Kathrin
Kathrin
Content Writer
Paolo
Paolo
Content Writer

Zespół polskojęzyczny (Content PL)

Najlepsi eksperci kariery w Polsce, których porady opublikował Wprost, Harvard Business Review, Onet i TVN. Udzielają rad setkom czytelników dziennie, przybliżając ich do znalezienia wymarzonej pracy.

Wojtek
Wojtek
Lead, Content PL
Marta
Marta
Senior Content Writer

Pomagamy znaleźć wymarzoną pracę

Interesuje Cię praca w naszej firmie? Aplikuj do nas?

Przejdź do ofert pracy