Selvita

Selvita

Biotechnologia
Średnia
 1. Selvita

Praca w Selvita - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Selvita powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia 450 osób, z czego 30% posiada stopień naukowy doktora.

Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, drugi oddział badawczy znajduje się w Poznaniu.

Stawiamy na ludzi

Dołączając do Selvity dołączasz do zespołu ponad 450+ pracowników z 12 krajów, którzy dzielą pasję do rozwiązywania złożonych problemów badawczych, aby wspierać projekty naszych partnerów biznesowych. Nie jesteśmy tylko firmą, ale zespołem, w którym każdy odgrywa ważną rolę. Wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia ludzkiego.

Stale się rozwijamy!

Współpracujemy m.in. z siedmioma z dziesięciu największych koncernów farmaceutycznych na świecie. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu chemii, biotechnologii oraz bioinformatyki, umożliwiające obniżenie kosztów wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek.

Kogo szuka Selvita?

Jesteśmy w fazie dynamicznego rozwoju, dlatego nieustannie poszukujemy wysokiej klasy naukowców i specjalistów, chętnych do budowania wraz z nami przyszłości polskiej biotechnologii. Stawiamy pracownikom trudne zadania, wymagamy inicjatywy i pracowitości. Główne obszary naszej pracy to: chemia organiczna, chemia medyczna, chemia analityczna i ADME / PK, biologia komórkowa i molekularna, biochemia i krystalografia białek.

Idealne CV do pracy w undefined przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Dlaczego warto robić karierę w Selvicie?

Nasze nagrody

Nagrody, które m.in. zdobyliśmy to: Najbardziej Patriotyczna Mała Spółka wg. rankingu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu; Przedsiębiorca Roku 2015 Ernst&Young; Laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Działamy międzynarodowo!

Posiadamy biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie, w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Wewnętrzne programy rozwoju kompetencji i szkolenia

Wspieramy naszych pracowników w rozwoju zawodowym, zgodnym z ich ambicjami i potencjałem. Organizujemy m.in.: Medicinal Chemistry Workshops; Organic Chemistry Workshops, Academy of Discovery Biology and Translational Medicine.

Kariera w Selvita - zarobki, benefity oraz atmosfera w firmie

Ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki pracy.

Jakie są nasze największe atuty?

 • 4 000 m² nowoczesnej przestrzeni badawczej,
 • Wysokiej klasy nowoczesne wyposażenie stanowisk pracy,
 • Stałe inwestycje w kapitał ludzki,
 • Tworzenie ścieżek kariery,
 • Zarządzanie talentami,
 • Włączanie pracowników w proces zarządzania,
 • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na przyajcielskich relacjach i komunikacji.


Już dziś dołącz do nas i buduj z nami przyszłość polskiej biotechnologii!
Chcemy budować kulturę organizacyjną opartą na współpracy. Dlatego w zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

 • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe,
 • Atrakcyjny schemat premiowy.

Naszym pracownikom oraz ich najbliższych oferujemy szeroki pakiet świadczeń, w skład którego wchodzą:

 • Prywatna opieka medyczna w sieci LUXMED,
 • Dofinansowanie kart umożliwiających korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski,
 • Dofinansowanie posiłków w stołówce zlokalizowanej na terenie siedziby spółki,
 • Dofinansowanie do przedszkola zlokalizowanego na terenie na terenie siedziby spółki.

"W Selvicie pracuję od stycznia 2014 roku. Zawsze chciałam rozwijać się w branży Life Science, z którą wiązałam przyszłość, wybierając biotechnologię jako kierunek swoich studiów. To właśnie dzięki Selvicie mogę połączyć zdobytą wiedzę akademicką z biznesem. Cieszę się, że jestem związana z firmą, w której dzięki konsekwentnej pracy i wsparciu ze strony kolegów mogę podnosić swoje kwalifikacje i osiągać zamierzone cele zawodowe. W swoim życiu kieruję się mottem »Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu«- Dan Brown." Ewa Stypka, Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

 

"Specyfika branży Life Science warunkuje potrzebę szybkiego przyswajania wiedzy i dzielenia się nią, efektywnego działania w grupie oraz optymistycznego podejścia do coraz ambitniejszych zadań – tego właśnie nauczyłem się w Selvicie. Już od kilku lat mam okazję stale rozwijać swoje umiejętności zawodowe, równolegle z dynamicznym wzrostem całej firmy. Praca w Selvicie daje każdemu szansę do przedstawiania własnych pomysłów, a zapewnianie wysokiej jakości wykonywanych doświadczeń i postępowanie zgodnie z wytyczonymi procedurami nie koliduje bynajmniej z innowacyjnym podejściem do realizacji celów badawczo-rozwojowych. Nie samą pracą jednak człowiek żyje, dlatego bardzo cenię sobie ofertę sportowo-rekreacyjną Selvity, z której chętnie korzystam oraz fakt, że dzięki wysokiej kulturze organizacyjnej i otwartości jest to także doskonałe środowisko do nawiązywania znajomości, które niejednokrotnie przeradzają się w przyjaźnie w życiu prywatnym." Maciej Mikulski, Starszy Naukowiec

Rekrutacja krok po kroku w Selvicie

1
Przesłanie CV

. Osoby aplikujące na stanowiska naukowe i laboratoryjne prosimy o umieszczenie listy znanych technik laboratoryjnych. Osoby z tytułem doktora prosimy o dołączenie listy swoich publikacji naukowych.

2
Analiza aplikacji oraz rozmowa kwalifikacyjna

. Każda nadesłana do Selvity aplikacja jest analizowane przez zespół rekrutacyjny oraz naukowy, dla zachowania jak najwyższej jakości i dokładności procesu wstępnej selekcji.

3
Testy wiedzy do działu chemii Selvita

. Jeżeli aplikujesz na stanowiska do działu chemii poprosimy Cię o napisanie testu wiedzy. Test obejmuje zagadnienia z zakresu podstaw z chemii organicznej, technik oczyszczania związków chemicznych oraz interpretacji widm spektroskopowych. Na napisanie testu masz 1 godzinę.

4
Testy wiedzy do działu biologii Selvita

. Test obejmuje zagadnienia z zakresu biologii molekularnej i komórkowej, jak również biochemii (w tym enzymologii). Pytania dotyczą także technik laboratoryjnych oraz podstaw obliczeń analitycznych (stężenia molowe, procentowe, przeliczanie stężeń, przygotowanie roztworów). Na napisanie testu masz około 45 minut.

5
Rozmowa rekrutacyjna

. Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w siedzibie firmy, lub w formie zdalnej, w przypadku osób zamieszkujących inne kraje lub miasta znacznie oddalone od Krakowa lub Poznania.

6
Decyzja o przyjęciu

. Witamy w zespole! Przedstawimy Ci Twoje stanowisko, zarobki oraz formę współpracy. Preferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w Selvicie?

Podczas poszczególnych etapów procesu rekrutacyjnego będziesz miał możliwość spotkać się z rekruterem oraz przedstawicielami działu do którego aplikujesz. Dzięki temu, w trakcie procesu uzyskasz wszelkie odpowiedzi na pytania związane z obowiązkami, zespołem czy atmosferą pracy. Preferujemy partnerską formę rozmowy – jest w niej czas na pytania obu stron.

Rozmowa może odbywać się w języku angielskim. Przygotuj się do prezentacji swojej kandydatury w tym języku.

Przygotuj informacje o swoich osiągnięciach, doświadczeniu i kompetencjach. Na pewno Cię o to zapytamy.

 

Wyślij swoje CV nie wcześniej niż na 4 miesiące przed możliwością podjęcia współpracy.

Oferty pracy Selvita na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Katarzyna Rudolf - Szreder

Senior Recruitment Specialist

Czy chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Selvita? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 2.9 100

Chcesz zapytać Selvitę o oferty pracy?

Dodaj komentarz poniżej