1. Ipsos

Praca w Ipsos - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Należymy do międzynarodowej grupy badawczej Ipsos, obecnej w 84 krajach świata. Jesteśmy trzecią pod względem wielkości na świecie grupą badawczą dostarczającą informacje i analizy. Specjalizujemy się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii. Pracujemy dla takich branż jak FMCG, telekomunikacja, media, reklama, paliwa, farmaceutyki, motoryzacja, bankowość, finanse, instytucje publiczne.

Działamy profesjonalnie!

Jesteśmy przedstawicielami organizacji badawczych działających w Polsce i na świecie. Wszystkie projekty badawcze realizujemy zgodnie z obowiązującymi w badaniach rynkowych i społecznych standardami etycznymi i profesjonalnymi. Należymy do największych organizacji zrzeszających firmy badawcze w kraju i na świecie: PTBRIO, OFBOR oraz ESOMAR. Posiadamy certyfikat jakości PKJPA.
Idealne CV do pracy w Ipsos przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj Ipsos bliżej!

Ipsos został założony przez Didiera Truchot w 1975 roku w Paryżu.

Każdego roku eksperci firmy Ipsos przeprowadzają na świecie ponad sześć milionów wywiadów.

Międzynarodowa grupa Ipsos jest dziś na wszystkich kontynentach.

Kariera w Ipsos - atmosfera, benefity, rozwój

Wspólnie dbamy o przyjazną atmosferę w Ipsos i chcemy, żeby każdy czuł się tu jak w domu. Nie mamy sztywnego dress code’u – jeżeli tylko chcesz, do pracy możesz przyjść w kapciach :) W naszym biurze możesz korzystać z chill room’ów, odpoczywać na kanapach, a czasem także pracować z domu, po uprzednim uzgodnieniu tego z przełożonym. W wolnej chwili możesz również zagrać w piłkarzyki, albo rzutki.

W Ipsos dajemy Ci niezależność, a także możliwość wpływu na podejmowane decyzje i sukces firmy. Bardzo ważna jest dla nas różnorodność – każdy z naszych pracowników to indywidualny talent, dlatego czerpiemy z ich wiedzy oraz doświadczenia.

Co roku organizujemy wydarzenia takie jak: Xmas Party w grudniu, Letnie spotkanie dla pracowników w okresie wakacyjnym na świeżym powietrzu, IpsOscary, Pączki w Tłusty Czwartek, konkursy z nagrodami. Dodatkowymi atrakcjami są wyjazdy branżowe połączone ze szkoleniami merytorycznymi. Nasi pracownicy licznie uczestniczą w wolontariacie i Szlachetnej Paczce.

Razem działamy w Fundacji Ipsos, która wspiera „dobry start” dla dzieci i młodzieży na całym świecie.

Znasz jeszcze kogoś, kto dobrze czułby się w naszej organizacji? Świetnie! Prowadzimy program poleceń pracowniczych, w którym za poleconego pracownika, który zostanie z nami na dłużej, przewidziane są nagrody :)
Jesteśmy otwarci na wszelkie możliwości, dlatego elastyczne formy zatrudnienia są u nas możliwe. To od Ciebie zależy na jaki wymiar pracy się zdecydujesz, a także jaką formę zatrudnienia wybierzesz.

Oferujemy również staże oraz praktyki. Przez cały rok zapraszamy absolwentów i studentów ostatnich lat, by składali do nas aplikacje. Nie miałeś wcześniej do czynienia z badaniami? Obiecujemy, że nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy o badaniach!
Co oferujemy naszym pracownikom?

  • Prywatną opiekę medyczna z możliwością rozszerzenia na członków rodziny i seniorów.
  • Celebrujemy urodziny naszych pracowników i spotykamy się z tej okazji przy słodkim torcie.
  • Pracujemy w elastycznym czasie pracy i dajemy możliwość pracy z domu, jeśli jest tylko taka potrzeba.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju kierujemy do wszystkich naszych pracowników. Wykorzystujemy do tego przede wszystkim narzędzia online – mamy platformę szkoleń skrojonych na miarę, liczącą około 300 modułów szkoleniowych!

Rekrutacja w Ipsos krok po kroku

1
Ogłoszenie. Przeczytaj ogłoszenie dokładnie, zwróć uwagę na to, czy spełniasz zawarte w nim wymagania. Jeżeli wszystko się zgadza – aplikuj!
2
Przegląd aplikacji. Z wybranymi kandydatami, skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy termin spotkania w naszym biurze w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 34A.
3
Spotkanie. Odbywa się najczęściej z Hiring Managerem i przedstawicielem HR, którzy oceniają kompetencje i motywacje kandydata. Będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoich osiągnięciach i doświadczeniu.
4
Test. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możesz zostać poproszony o zrobienie „pracy domowej” lub wykonanie jakiegoś zadania i zaprezentowanie go nam na spotkaniu.
5
Informacja zwrotna. Wszystkie osoby, które biorą udział w rekrutacji, otrzymują od nas informację o wyniku procesu. Decyzję staramy się podejmować jak najszybciej – na spotkaniu dowiesz się, kiedy możesz się jej spodziewać.
6
Witamy na pokładzie! Po pomyślnym zakończeniu procesu, zadzwonimy z ofertą i zaprosimy Cię do współpracy.
Rekrutujemy również metodą Direct Search, dlatego jeżeli zobaczysz na LinkedIn wiadomość od nas - nie bój się, może to właśnie Ciebie chcielibyśmy mieć na pokładzie!

Kogo szukamy w Ipsos?

Szukamy osób, które są aktywne, samodzielne, komunikatywne i potrafią myśleć analitycznie.
Kandydaci muszą posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
Zatrudnienie znajdą u nas nie tylko profesjonaliści, ale również studenci oraz świeżo upieczeni absolwenci.
Na rozmowie chcemy się poznać nawzajem. To jest nasze pierwsze spotkanie „oko w oko”, ale przebiega ona w miłej atmosferze – żaden z naszych kandydatów nie powinien się denerwować przed spotkaniem z jednym z naszych Hiring Managerów.

Oferty pracy Ipsos, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Olga Oksza-Klossi

HR

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Ipsos? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.1 15

Pracowałeś w Ipsos?

Podziel się opinią poniżej.