Nielsen

Nielsen

R&D
Duża
 1. Nielsen

Praca w Nielsenie - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Nielsen jest globalną firmą pomagającą swoim Klientom zarządzać informacją, zapewniając kompleksowe zrozumienie tego co konsumenci kupują i oglądają. Dostarczamy usługi w zakresie pomiarów dotyczących oglądalności, polegające na gromadzeniu i analizie danych dotyczących widzów różnych rodzajów mediów (telewizji, Internetu) wszędzie tam, gdzie przedstawiane są treści marketingowe.

Jak zbieramy informacje?

Wykorzystujemy wachlarz różnych rozwiązań w zakresie gromadzenia informacji, począwszy od metod tradycyjnych takich jak telefon, email oraz ankiety internetowe do bardziej informatycznie zaawansowanych rozwiązań, jak np. domowy sprzęt pomiarowy, skanery kodów kreskowych czy aplikacji na smartfony.

Poznaj bliżej Nielsena!

Zatrudniamy ponad 44 000 osób.

Nasze biura znajdują się w ponad 100 krajach świata.

Jesteśmy firmą z ponad 90-letnią tradycją.

W Polsce działa 5 biur Nielsen (dwa największe znajdują się w Warszawie przy Dworcu Gdańskim i na Mokotowie).

Nasze badania obejmują 90% światowej populacji.

W 2018 roku uzyskaliśmy nagrodę główną w kategorii LGBT+ Supporting employer of the Year.

Kariera w Nielsen — atmosfera, benefity, rozwój, dla studentów

Wszystkim pracownikom zapewniamy:

 

 • programy rozwojowe i szkolenia w formie grywalizacji,
 • dostęp do platformy benefitowej, na której możesz indywidualnie wymieniać punkty na bilety do wydarzenia kulturalne, aktywności sportowe, kursy i inne,
 • 2 dodatkowe dni wolne (na święta i urodziny) dla tych z pracowników, którzy wykorzystają cały przysługujący urlop,  
 • prywatną opiekę medyczną w Medicover, obejmującą opiekę m.in. alergologa, dermatologa, ginekologa, pulmonologa i lekarzy wielu innych specjalności,
 • dofinansowanie do karty Multisport,
 • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie,
 • kawę i herbatę na co dzień,
 • pracę w świetnej lokalizacji - tuż przy stacji metra Dworzec Gdański, w nowoczesnym biurze.

 

Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli zapewnione różnorodne możliwości rozwoju. Każda z naszych rekrutacji, rozpoczyna się od rekrutacji wewnętrznej, która jest jawna dla wszystkich pracowników i każdy z nich może aplikować na dowolną z pozycji. Jednocześnie mamy rozwojowe programy liderskie oraz eksperckie. Zapewniamy możliwość awansów pionowych i poziomych.

 

Nasi pracownicy mogą wziąć udział w One Nielsen Experience, pozwalającym na poznanie i zrozumienie pracy innego działu Nielsena. Jest to program półroczny, w trakcie którego łączy się swoje obecne obowiązki z częściową pracą w innym, nowym dla pracownika dziale. Pozwala to na zdobycie nowego doświadczenia, lepszego zrozumienia procesów zachodzących w firmie oraz zdobycia nowej wiedzy i rozwoju pracownika.

 

Naszą największą siłą są ludzie i to właśnie oni znajdują się w centrum naszych działań. Chcemy przyciągać najlepszych i sprawić, by rozwijali się razem z nami. Dlatego kultura organizacyjna Nielsena jest skierowana na pracowników. Oferujemy im szerokie możliwości rozwoju i zdobywanie doświadczeń w innowacyjnym środowisku pracy, a także bogaty pakiet benefitów.

 

Bardzo ważnym elementem naszej kultury jest Nielsen Employee Experience, który składa się z trzech filarów: 

 

 • You can be you. Możesz dołączyć między innymi do grup sportowych, które działają w Nielsenie. Jeżeli tylko chcesz, możesz przejąć inicjatywę i pokazać innym, co jest Twoją pasją. W Nielsenie chcemy, żebyś był sobą!
 • You can make a difference. Chcemy wspólnie sprawiać, żeby świat dookoła nas stawał się lepszy. W Nielsenie działają m.in. MOSAIC, Nielsen Cares, Nielsen Green Team, Women in Nielsen czy PRIDE.
 • You can grow with us. Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego nasi pracownicy mogą rozwijać się w kierunku eksperckim, jak i liderskim poprzez udział w projektach, programach rozwojowych oraz rekrutacjach wewnętrznych.

 

Praktyki w Nielsen oferujemy studentom, którzy są na początku swojej drogi zawodowej.

 

Prowadzimy program Nielsen Graduate Programme. 

 

W trakcie 6 miesięcy, stażyści uczą się:

 • jak funkcjonuje największa na świecie firma badawcza
 • jak powstają  badania rynku i badania konsumenckie
 • w jaki sposób świadczymy usługi doradcze dla największych firm z sektora FMCG.

 

Oferty pracy w Nielsen, na które możesz zaaplikować:

Rekrutacja krok po kroku w Nielsenie

Aplikacja.

Jeżeli znajdziesz ofertę, która Cię zainteresuje możesz zaaplikować na stanowisko poprzez złożenie CV na portalu pracuj.pl, uczelniane strony biur karier czy zakładkę kariera na naszej stronie internetowej.

Test i rozmowa.

Wybrani kandydaci mogą być poproszeni o rozwiązanie testu w formie zależnej od stanowiska, na które aplikują. Po pozytywnej weryfikacji następuje spotkanie z reprezentantem działu HR oraz zatrudniającym managerem, podczas którego rozmawiamy o dotychczasowych doświadczeniach, perspektywach na dalszą drogę zawodową oraz o warunkach zatrudnienia.

Oferta.

Po przejściu powyższych etapów następuje złożenie oferty wraz z przedstawieniem ostatecznych warunków zatrudnienia.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Nielsenie?

Zapoznaj się z profilem naszej firmy, jej wartościami oraz kulturą organizacyjną.
Zastanów się co sprawia, że chciałbyś pracować właśnie tutaj oraz która z ofert najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania zawodowe.
Zweryfikuj swoje umiejętności i zastanów się, jak mogą one się wpisać w stanowisko, na które aplikujesz.
Przeanalizuj swoje wcześniejsze doświadczenia, wyzwania oraz trudności na które napotkałeś na swojej ścieżce zawodowej i czego się z nich nauczyłeś.

Kontakt do firmy

Aleksandra Majcherek

Junior Recruitment Specialist w Nielsen

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Nielsenie? Napisz do mnie.

LinkedIn

Bądź na bieżąco z Nielsen

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 66

Pracowałeś w Nielsenie?

Podziel się opinią poniżej.