Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Nielsen Opinie

Nielsen

Branża badawcza / Warszawa

Praca w Nielsenie - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Obserwujemy konsumentów w ponad 100 krajach, aby dać Ci jak najpełniejszy obraz trendów i zwyczajów zakupowych na całym świecie. Docieramy do lokalnych i krajowych społeczności i organizacji, a następnie włączamy je w prace mające na celu jak najdokładniejsze poznanie tego, co kupują i co oglądają konsumenci.

 • Jak zbieramy informacje?

  Wykorzystujemy wachlarz różnych rozwiązań w zakresie gromadzenia informacji, począwszy od metod tradycyjnych takich jak telefon, email oraz ankiety internetowe do bardziej informatycznie zaawansowanych rozwiązań, jak np. domowy sprzęt pomiarowy, skanery kodów kreskowych czy aplikacji na smartfony.

Poznaj bliżej Nielsena!

Zatrudniamy ponad 40 000 osób w ponad 100 krajach świata.

Zostaliśmy wybrani przez Fortune jako jedno ze 100 najlepszych miejsc pracy dla millenialsów.

Jesteśmy firmą z ponad 90-letnią tradycją.

Nielsen — atmosfera, benefity, rozwój, dla studentów

 • Naszą największą siłą są ludzie i to właśnie oni znajdują się w centrum naszych działań. Chcemy przyciągać najlepszych i sprawić by rozwijali się razem z nami. Dlatego kultura organizacyjna Nielsena jest skierowana na pracowników. Oferujemy im pracę w innowacyjnym oraz kreatywnym środowisku, atrakcyjne benefity, a także szerokie możliwości rozwoju i zdobywanie doświadczeń.

  Bardzo ważnym elementem naszej kultury jest Nielsen Employee Experience, który składa się z trzech filarów:

  • You can be you. Możesz dołączyć między innymi do grup sportowych, które działają w Nielsenie. Jeżeli tylko chcesz, możesz przejąć inicjatywę i pokazać innym, co jest Twoją pasją. W Nielsenie chcemy, żebyś był sobą!
  • You can make a difference. Chcemy wspólnie sprawiać, żeby świat dookoła nas stawał się lepszy. W Nielsenie działają m.in. Nielsen Green Team, Women in Nielsen czy PRIDE.
  • You can grow with us. Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego nasi pracownicy mogą rozwijać się w kierunku eksperckim, jak i liderskim poprzez udział w projektach, programach rozwojowych oraz rekrutacjach wewnętrznych.
 • Wszystkim pracownikom zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • kartę Multisport,
  • możliwość otrzymania dodatkowych dni wolnych (na święta i urodziny).
 • Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli zapewnione różnorodne możliwości rozwoju. Każda z naszych rekrutacji, rozpoczyna się od rekrutacji wewnętrznej, która jest jawna dla wszystkich pracowników i każdy z nich może aplikować na dowolną z pozycji. Jednocześnie mamy rozwojowe programy liderskie oraz eksperckie. Zapewniamy możliwość awansów pionowych i poziomych.

  Nasi pracownicy mogą wziąć udział w One Nielsen Experience, pozwalającym na poznanie i zrozumienie pracy innego działu Nielsena. Jest to program półroczny, w trakcie którego łączy się swoje obecne obowiązki z częściową pracą w innym, nowym dla pracownika dziale. Pozwala to na zdobycie nowego doświadczenia, lepszego zrozumienia procesów zachodzących w firmie oraz zdobycia nowej wiedzy i rozwoju pracownika.
 • Dla studentów, którzy są na początku swojej drogi zawodowej, prowadzimy program Nielsen Graduate Programme. W trakcie 6-miesięcznego programu, stażyści uczą się jak funkcjonuje największa na świecie firma badawcza. W Nielsenie zapewniamy badania rynku, badania konsumenckie oraz usługi doradcze dla największych firm z sektora FMCG.

Rekrutacja krok po kroku w Nielsenie

 • Aplikacja. Jeżeli znajdziesz ofertę, która Cię zainteresuje możesz zaaplikować na stanowisko poprzez złożenie CV na portalu pracuj.pl, uczelniane strony biur karier czy zakładkę kariera na naszej stronie internetowej.

 • Test i rozmowa. Wybrani kandydaci mogą być poproszeni o rozwiązanie testu w formie zależnej od stanowiska, na które aplikują. Po pozytywnej weryfikacji następuje spotkanie z reprezentantem działu HR oraz zatrudniającym managerem, podczas którego rozmawiamy o dotychczasowych doświadczeniach, perspektywach na dalszą drogę zawodową oraz o warunkach zatrudnienia.

 • Oferta. Po przejściu powyższych etapów następuje złożenie oferty wraz z przedstawieniem ostatecznych warunków zatrudnienia.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Nielsenie?

 • Zapoznaj się z profilem naszej firmy, jej wartościami oraz kulturą organizacyjną.

 • Zastanów się co sprawia, że chciałbyś pracować właśnie tutaj oraz która z ofert najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania zawodowe.

 • Zweryfikuj swoje umiejętności i zastanów się, jak mogą one się wpisać w stanowisko, na które aplikujesz.

 • Przeanalizuj swoje wcześniejsze doświadczenia, wyzwania oraz trudności na które napotkałeś na swojej ścieżce zawodowej i czego się z nich nauczyłeś.

Oferty pracy w Nielsenie, na które możesz zaaplikować:

Adrianna Żukowska

Human Resources Assistant
Adrianna Żukowska Nielsen

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Nielsenie? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

3.0

Pracowałeś w Nielsenie?

Podziel się opinią poniżej.