Franke ESSC

Franke ESSC

SSC/BPO
Średnia
  1. Franke ESSC

Praca we Franke — co musisz wiedzieć

Profil firmy

Franke jest rodzinną firmą, która powstała w 1911 roku w Szwajcarii. Dziś tworzy ją prawie 9 000 pracowników na całym świecie.

 

Tworzymy produkty wyposażenia domowych i profesjonalnych kuchni, maszyny do kawy oraz elementy wyposażenia łazienek publicznych. Nasze produkty kojarzą się z funkcjonalnością i pięknym designem oraz najwyższą szwajcarską jakością.

 

Franke posiada ponad 70 spółek na całym świecie. W Polsce są to firmy produkcyjno-handlowe: Franke Polska w Sękocinie Nowym k. Warszawy i Franke Foodservice w Gdyni oraz Franke European Shared Services Center (ESSC), który jest centrum usług wspólnych dla spółek Franke.

 

Jak pracuje się w ESSC?

Nasz ESSC jest wewnętrznym Shared Services Center szwajcarskiej firmy Franke. 

 

Nasze zespoły świadczą usługi dla spółek Franke w Europie (działy finansowe, wsparcia sprzedaży, łańcuch dostaw) oraz globalnie (dział IT, master data, dokumentacji techniczej). 

 

Zatrudniamy ok. 100 osób, co sprawia, że atmosfera u nas jest praktycznie rodzinna i znamy się wszyscy całkiem dobrze :)

 

Łącznie znamy 12 języków europejskich, a język angielski to nasz język biznesowy. 

Idealne CV do pracy w Franke ESSC przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej Franke!

Czy wiesz, że maszyny do kawy Franke znajdują się nawet na wysokości 3883 nad poziomem morza (w restauracji Paradise na lodowcu Matterhorn)

Franke jest firmą rodzinną, która istnieje ponad 100 lat

Nasze produkty można znaleźć nie tylko w domowych kuchniach, ale również w restauracjach typu fast food (np. McDonald's), kawiarniach i stacjach benzynowych (np. Orlen) oraz w łazienkach publicznych (m.in. na Lotnisku Chopina czy Stadionie Narodowym

Kariera we Franke — benefity, rozwój

We Franke ESSC współpraca jest dla nas bardzo ważna.

 

Jesteśmy otwarci na wzajemną naukę i wspieranie rozwoju naszych pracowników oraz stałe poszukiwanie rozwiązań dążących do ulepszenia procesów, a tym samym naszej pracy. Naszym głównym celem jest stworzenie takiego miejsca pracy, w którym nasze zadania sprawiają nam przyjemność, a nasi koledzy są pomocni, otwarci i szczerzy wobec siebie.

 

W takich warunkach każdy projekt przynosi lepsze efekty, a sukces jednego zespołu staje się sukcesem całego ESSC!

 

Cały czas się rozwijamy, więc jeśli chcesz dołączyć do zgranego teamu, zajrzyj do naszej zakładki Kariera. 

 

Make It Wonderful to motto naszej firmy, które przyświeca nam nie tylko przy tworzeniu wyjątkowych produktów, ale również wspaniałego, otwartego miejsca pracy, które zapewnia pracownikom korzystne benefity oraz możliwości profesjonalnego i osobistego rozwoju. 

 

Chcemy tworzyć środowisko, w którym nasi pracownicy mogą stale podnosić swoje kwalifikacje i zachęcać ich do brania odpowiedzialności za swoją karierę. Zapewniamy, że będziemy inwestować w osoby, które chcą się rozwijać!


Nasz program onboardingowy został stworzony razem z naszymi pracownikami, ponieważ to oni wiedzą najlepiej, czego potrzebują nowe osoby dołączające do naszego ESSC.

 

Nasz onboarding wprowadza nowego pracownika w historię Franke, wartości, cele oraz szczegółowo w naszą organizację, jaką jest ESSC. 

 

Przez pierwsze trzy miesiące, oprócz nauki w swoim zespole, nasi pracownicy poznają nasze produkty, mają możliwość zobaczenia jednej z fabryk, mają spotkania w każdym zespole, aby jak najlepiej poznać naszą firmę oraz współpracowników. 

 

Na tym etapie można też liczyć na wsparcie buddy'ego.

 

Nasi pracownicy mogą liczyć na:

 

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy z domu,
  • benefity: zapewniamy pełnopłatną opiekę medyczną z opcją rozszerzenia na członków rodziny, dopłatę do karty sportowej Multisport, bądź doładowanie karty Sodexo,
  • bardzo korzystne zniżki na produkty Franke,
  • wsparcie rozwoju naszych pracowników (kursy podnoszące kwalifikacje, naukę języków obcych),
  • atrakcyjną lokalizację biura (blisko Dworca Zachodniego, w kompleksie biurowym oferującym pracownikom restauracje i kawiarnie, żłobek i przedszkole dla dzieci, możliwość wypożyczenia parasolki czy roweru oraz prywatny busik dla pracowników jeżdżących z i do Metra Centrum).

 

Nie tylko chętnie wspólnie pracujemy, spędzamy również razem czas wolny – gramy w siatkówkę, gry planszowe, uczestniczymy w biegach firmowych takich jak np. Warsaw Business Run.

 

Lubimy też pomagać innym poprzez uczestnictwo w akcjach charytatywnych – organizujemy zbiórki żywności dla schroniska dla zwierząt, wyprowadzamy psy ze schronisk na spacer, zbieramy odzież dla potrzebujących czy organizujemy akcje oddawania krwi. 

 

 

Rekrutacja we Franke krok po kroku

We Franke ESSC szanujemy czas naszych kandydatów i nie przeciągamy procesów rekrutacyjnych w nieskończoność :)

1

Aplikacja. Znaleźliście interesującą ofertę pracy na naszej stronie lub na portalach pracy? A może to my nawiązaliśmy z Wami kontakt przez media społecznościowe?

 

2

Krótka rozmowa telefoniczna. Chcemy naszym kandydatom opowiedzieć więcej o firmie, stanowisku i dowiedzieć się o ich oczekiwaniach (nie jest to obowiązkowy etap — możemy od razu przesłać zaproszenie na rozmowę).

3

Rozmowa w biurze Franke ESSC. Poznajmy się osobiście! Na spotkanie rekrutacyjne w naszym biurze przyjdzie osoba z działu HR/rekrutacji oraz osoba kierująca danym działem na miejscu. Yes, a part of this interview is going to be in English.

4

Rozmowa z osobą odpowiedzialną za dany dział po stronie szwajcarskiej (zwykle online). Zdarza się nam też zamykać część procesów już po pierwszym etapie. 

5

Witaj we Franke ESSC! Czeka na Ciebie ciekawy onboarding, rozwijające zadania, przyjazna atmosfera w biurze i doskonała kawa :)

Oferty pracy we Franke, na które możesz aplikować

Kontakt do firmy

Maria Łapińska

Talent Acquisition Specialist

Chcesz zapytać o pracę we Franke? Napisz do mnie.

LinkedIn

Anna Klus

HR Manager ESSC

Chcesz zapytać o pracę we Franke? Napisz do mnie.

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.7 32

Podziel się swoją opinią o pracy we Franke