Adnext

Adnext

Marketing i Reklama
Średnia
  1. Adnext

Praca w AdNext - co musisz wiedzieć

Sukces

AdNext już od 10 lat wspiera klientów w szeroko pojętym digital marketingu. W skład grupy wchodzi 7 brandów, specjalizujących się w różnych obszarach działania. 

 

Naszym największym sukcesem jest skompletowanie ponad 100 osobowego zespołu specjalistów w online marketingu, którzy są pełni zaangażowania i pasji. Ich wiedza i umiejętności są naszą przewagą na rynku.

 

Pasja

Naszym motorem napędowym jest pasja do online marketingu. Nie tylko podążamy za trendami, ale również sami je wyznaczamy. 

 

Z każdym dniem sięgamy po więcej, oferując nowoczesne i kreatywne rozwiązania w zakresie digital marketingu. Efektywnie wykorzystujemy wszelkie narzędzia, pracując na sukces naszych klientów.

 

Idealne CV do pracy w Adnext przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

AdNext – poznaj nas bliżej!

Wszechstronnośc

Jedno miejsce, wiele możliwości.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowość usług w zakresie online marketingu. 

 

Nieszablonowość

Nowe briefy, nowe wyzwania.

Wychodzimy poza sztywne ramy i utarte schematy. Kreatywność to nasze drugie imię! 

 

Energia

Adrenalina rozbudza bardziej niż kawa.

Z nami nie można się nudzić. Satysfakcja z dobrze wykonanego zadania dodaje skrzydeł!

 

Kariera w AdNext - benefity, atmosfera, struktura spółki

AdNext to polska grupa mediowa działająca w obszarze online marketingu. Pomagamy markom poruszać się po wirtualnym świecie, dostarczając nowoczesne narzędzia internetowe. Odwaga, niezależność, nieszablonowość – to nasze główne wartości. Każdy z 7 brandów specjalizuje się w innym obszarze online marketingu. Poznaj nasz zakres usług!

 

 

 

Szeri należąca do grupy AdNext to innowacyjna agencja działająca w obszarze influencer marketingu. Tworzymy unikalne kampanie marketingowe, łącząc influencerów ze znanymi markami. Śledzisz na bieżąco wpływowych blogerów i vlogerów? Nie możesz żyć bez social mediów? Dołącz do naszego zespołu i działaj #bezsciemy!

 

 

DDOB to platforma zrzeszająca społeczność młodych gwiazd internetu. Pomagamy zabłysnąć twórcom i influencerom, jednocześnie wspierając działania marketingowe znanych marek. Nasz zespół tworzą ludzie uzależnieni od internetu i mediów społecznościowych. Nie leczymy się,  uzależnienie przekuwamy w sukces.

 

 

Gamfi to spółka należąca do grupy AdNext specjalizująca się w projektach grywalizacyjnych. Jako pasjonaci gier i nowoczesnych technologii dostarczamy innowacyjną platformę zwiększającą zaangażowanie w obszarze marketingu, HR oraz społeczności internetowej. 

Jesteś gotowy do gry? Aplikuj

 

 

SCOOP to spółka należąca do grupy AdNext, dostarczająca efektywne rozwiązania w zakresie content marketingu. Tworzymy unikalną przestrzeń dla każdego klienta w gąszczu treści. Udowadniamy, że nie należy jedynie mówić do odbiorcy, trzeba z nim rozmawiać.

 

 

PushAd to dynamiczny startup należący do grupy AdNext, dostarczający technologię do obsługi Web Push Notyfikacji. Naszą siłą są ludzie – pełni zapału, otwartości i kreatywności. 

 

 

Mastermind to dostawca kompleksowych rozwiązań marketingowych, należący do grupy AdNext. Działamy w zespole, doceniamy indywidualności i osiągamy sukcesy, dzięki zaangażowaniu i swobodnej atmosferze. Poszukujemy podobnych do siebie entuzjastów nowoczesnych technologii i przeciwników skostniałych procedur. Chcesz zostać naszym Mastermindem?

 

 

Optimise to agencja performance marketingowa należąca do grupy spółek mediowych AdNext. Naszą dewizą jest dostarczanie klientom realnej wartości poprzez pozyskiwanie leadów lub zwiększanie wartości sprzedaży. Osiągamy to poprzez optymalizację działań reklamowych, rozwój własnej sieci afiliacyjnej oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących konwersję stron. Nie boimy się nietypowych projektów, wąskich targetów, sprzedaży nowych na rynku produktów czy zagranicznych kampanii. Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu ekspertów.

 

Nie bój się zmiany na lepsze!

 

Z nami czeka Cię nieustanny rozwój i ambitne wyzwania. Co jeszcze możemy zapewnić? 

 

  • Prywatna opieka medyczna – zadbamy o Twoje zdrowie 
  • Karta sportowa – będziesz zawsze pełen energii!
  • Słodkie piątki – spokojnie, spalisz dodatkowe kalorie z kartą sportową 😊
  • Wyjazdy integracyjne – lubisz jeździć na nartach albo pływać łódką? Załatwione!
  • Platforma grywalizacyjna – Zdobywaj punkty i wymieniaj je na cenne nagrody!
  • Nietypowe święta w biurze – wiesz kiedy jest dzień hamburgera? Spokojnie, z nami będziesz zawsze na bieżąco
  • Inicjatywa grudniowa – „pudełko życzeń” –  różowy kucyk pony? Czerwony dywan wprost do Twojego biurka? Powiedz nam, o czym marzysz, a Zarząd spełni wybrane życzenia pracowników!
  • Grzeczne imprezy na 100% -  a czasami 40%...😉.

Luz, blues i… statystyka.

 

Aż 95% pracowników uważa atmosferę pracy za bardzo dobrą, pozostałe 5% przekonamy! U nas nie straszny Ci Blue Monday – czeka na Ciebie przyjazny zespół, a po pracy dobra zabawa. Ponadto masz możliwość rozwoju zawodowego w pionie i poziomie. Dostrzeżemy Twój potencjał i wyznaczymy nowe, indywidualne cele. 

 

Nosisz lenonki? Lubisz styl retro? A może gustujesz w kolorach tęczy? U nas nie ma korporacyjnego dress code’u - możesz być zawsze sobą i czuć się dobrze w miejscu pracy. 

 

Nie chcesz spędzać całego życia, stojąc w korkach w drodze na Mordor? Wiemy, że oprócz wyzwań zawodowych i rozwoju ważna jest dla Ciebie lokalizacja. Pracujemy w centrum Warszawy, w starej kamienicy. Dobry klimat jest zawsze na pierwszym miejscu!

 

Rekrutacja w AdNext krok po kroku

1

Aplikacja. Po pozytywnej weryfikacji skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie z naszą specjalistką z działu HR. Porozmawiamy o twoim doświadczeniu, motywacji i oczekiwaniach. 

2

Spotkanie na górnym szczeblu. Będziesz miał okazję porozmawiać z naszym prezesem lub dyrektorem zarządzającym o stanowisku pracy.

 

3

Praca domowa. Poprosimy Cię o przygotowanie prezentacji bądź opisu.

4

Decyzja. Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną. 

 

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w AdNext?

Zawsze uprzedzamy, do której spółki prowadzimy rekrutację. Ważne  jest, żebyś zapoznał się z informacjami ze strony AdNext i strony spółki, sprawdził nasze social media i zorientował się czym się dokładnie zajmujemy.

Idealnego kandydata cechuje: wiedza merytoryczna niezbędna na danym stanowisku oraz takie kompetencje jak: samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność rozwiązywania problemów czy umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Szukamy osób z pomysłami, które chcą mieć duży wpływ na realizację naszych projektów. 

 

 

Daj się poznać! Liczymy na szczerość i otwartość.

Oferty pracy w AdNext, na które możesz aplikować:

Kontakt do firmy

Paulina Kowalczyk

Junior HR Business Partner w Grupa AdNext

Masz jakieś pytania? Odezwij się do Pauliny!

LinkedIn

Podoba Ci się ten profil?

Oceń go!

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 2.6 46

Znasz AdNext?

Podziel się opinią poniżej

Poznaj innych pracodawców z tej branży

Whites
Whites
Warszawa

Whites to agencja digitalowa, dla której klienci to przede wszystkim partnerzy w biznesie. Sprawdź, co oferuje praca w Whites!

Marketing i Reklama
Średnia
Performante
Performante
Warszawa

Performante to wywodząca się z Polski agencja digitalowa, aktywna na 130 rynkach na całym świecie. Sprawdź, jak pracuje się w Performante!

Marketing i Reklama
Średnia
OX Media
OX Media
Warszawa

Specjalizujemy się w strategiach cyfrowych, kampaniach marketingowych, kreatywnych stronach internetowych, dedykowanych stronach docelowych, mediach społecznościowych i interaktywnych filmach wideo dopasowanych do  potrzeb klientów.

Marketing i Reklama
Mała
Polecany
Intredo
Intredo

Jesteśmy agencją performance marketingu, oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów eCommerce o zasięgu globalnym. 

Marketing i Reklama
Polecany
indaHash
indaHash
Warszawa

indaHash współpracuje z +350,000 influencerami w ponad 70 krajach na całym świecie. 

Marketing i Reklama
Średnia
EG+ WORLDWIDE
EG+ WORLDWIDE
Warszawa

eg+ worldwide to dom produkcyjny zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki oraz automatyzacją procesu produkcji materiałów reklamowych.

Marketing i Reklama
Duża
Cityboard Media
Cityboard Media
Warszawa

Cityboard Media tworzy strategie marketingowe, kreuje marki, buduje nowoczesne strony www, obsługuje media społecznościowe i realizuje kampanie w internecie. Sprawdź, co oferuje praca w Cityboard Media!

Marketing i Reklama
Średnia
Adnext
Adnext
Warszawa

Adnext jest polską grupą spółek działających na rynku digital marketingu. Na rynku obecna już od 10 lat. W jej skład wchodzi 7 brandów. Każdy z nich specjalizuje się w innym obszarze digital marketingu.

 

Marketing i Reklama
Średnia