SUEZ Polska

SUEZ Polska

Ochrona Środowiska
Duża
 1. SUEZ Polska

Praca w SUEZ - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

SUEZ Polska jest częścią Grupy SUEZ – światowego lidera w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej. Dostarczamy wodę pitną dla 97 milionów ludzi. Obejmujemy usługami asenizacyjnymi 66 milionów i zapewnia zbiórkę odpadów dla 57 milionów osób odzyskując 14 milionów ton surowców i 5,138 GWh energii. Razem z grupą ponad 80 000 pracowników, SUEZ jest światowym liderem w dziedzinie gospodarki wodnej i odpadowej, obecnym na pięciu kontynentach.

Kluczowe liczby

Jesteśmy obecni w Polsce od 1992 roku i mamy status wiodącego operatora na rynku gospodarowania odpadami. Posiadamy ponad 25 punktów operacyjnych, w tym: 4 zakłady produkcji paliw alternatywnych, 6 sortowni, 5 kompostowni, 4 składowiska i instalację termicznego przekształcania odpadów komunalnych. W Polsce zatrudniamy 3 000 pracowników, dzięki którym świadczymy usługi dla blisko 2,3 mln osób.

Z kim pracujemy?

Naszymi Klientami są osoby prywatne, spółdzielnie i wspólnoty, samorządy oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru, recyklingu, odzysku oraz unieszkodliwiania odpadów komunalnych i przemysłowych (w tym niebezpiecznych).

Najważniejsze nagrody

 • 2016 - Nagroda Fundacji „la Caixa” za dobre praktyki w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych.
 • 2015 – Tytuł: Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 5-lecia 2010-2015 przyznany przez Magazyn Strefa Gospodarki, ogólnopolski dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.
 • 2017 – Tytuł: Best Quality Employer przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej
Idealne CV do pracy w SUEZ Polska przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

SUEZ - dlaczego warto?

Bogata tradycja

SUEZ istnieje na świecie od 150 lat, a na polskim rynku jest obecny od ponad 25 lat!

Przyjazne miejsce pracy

Promujemy w SUEZ pracę zespołową oraz szacunek dla różnorodności, umożliwiamy realizowanie swoich pasji. Wspieramy osoby w trudnej sytuacji z ramienia fundacji SUEZ Jesteśmy z Tobą.

Rozwój i doskonalenie

Wspieramy rozwój naszych pracowników, monitorujemy poziom ich zaangażowania i prowadzimy działania, by zwiększyć ich motywację oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

Kariera w SUEZ - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Dlaczego warto pracować w SUEZ?

 

 • Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, która angażuje się w dbanie o dobro naszej planety. Promujemy odpowiedzialne zarządzanie z poszanowaniem otoczenia społecznego, norm prawnych i etycznych.
 • Jesteśmy ogólnopolską Grupą, która ma odwagę mówić i działać na rzecz idei zrównoważonego gospodarowania odpadami. Staramy się przy tym zapewniać swoim Pracownikom godny poziom życia i bezpieczne warunki pracy.
 • Jesteśmy lokalną firmą o wysokich wymaganiach wobec siebie i naszych kontrahentów. Chcemy się uczyć i rozwijać, by oferować coraz lepsze usługi wraz z postępem nowych technologii.
 • Jesteśmy ludźmi, którzy tworzą i dbają o relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy, że ludzie są największą wartością i robimy wszystko, by nasi pracownicy o tym wiedzieli i czuli się częścią naszej firmy.
Jesteśmy firmą ceniącą relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy w pracę zespołową i dbamy o dobrą atmosferę. Organizujemy wydarzenia takie jak pikniki pracownicze dla osób zatrudnionych w naszej firmie oraz ich rodzin, Święta, konkursy oraz podejmujemy inne działania mające na celu zintegrowanie naszych pracowników.

Podstawą naszej firmy są ludzie, dlatego staramy się, by czuli się oni częścią swoich zespołów i naszej firmy. Stworzyliśmy również wewnętrzny plan budowania kultury otwartości i równości poprzez:

 • Integrowanie pracowników wewnątrz Grupy SUEZ.
 • Wspieranie kobiet w budowaniu ich kariery zawodowej.
 • Poszukiwanie większych możliwości zatrudniania osób niepełnosprawnych.
 • Tworzenie możliwości wykorzystania potencjału osób po 55 roku życia.
 • Wzmacnianie zaangażowania i satysfakcji z pracy pracowników Grupy SUEZ.


Nasi pracownicy mają liczne możliwości rozwoju w ramach danej spółki, Grupy w Polsce, jak również Grupy na świecie. Dokładamy wszelkich starań, by pracownik odczuwał satysfakcję z wykonywanej pracy i jednocześnie wiedział, że jeśli chce się dalej rozwijać to może to robić w ramach naszych struktur.

suez praca opinie

Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska. Oferujemy naszym pracownikom wynagrodzenie adekwatne dla posiadanych kwalifikacji, wykształcenia i doświadczenia.

Pracownicy są dla nas najważniejsi, dlatego dbamy o ich komfort oferując im różnorodne benefity. Dodatki dla pracowników różnią się w poszczególnych spółkach SUEZ. Listę benefitów odnajdziesz zawsze w interesującym Cię ogłoszeniu o pracę.
Inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Mają oni możliwość uczestniczenia w szkoleniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dla każdego pracownika tworzony jest indywidualny plan rozwojowy mający na celu podwyższenie jego kompetencji i umiejętności.
Ideały, które przyświecają naszym działaniom to:

 • Pogłębianie świadomości różnorodności oraz tworzenie atmosfery szacunku wśród pracowników Grupy SUEZ Polska.

 • Wspieranie integracji „różnorodnych” osób oraz wzajemnej współpracy z poszanowaniem dla obowiązujących w organizacji zasad współżycia społecznego.

 • Budowanie wśród menadżerów stylu zarządzania ludźmi uwzględniającego różnice indywidualne.

 • Dostrzeganie indywidualnej sytuacji życiowej pracowników SUEZ i uwzględnianie jej w podejmowanych działaniach personalnych.


suez praca opinie

„Firma SUEZ Polska pomaga młodym ludziom wejść na rynek pracy ze względu na możliwość odbycia praktyk studenckich w okresie letnim z dużą szansą zatrudnienia po praktykach. Jestem zadowolona, wiele się nauczyłam i obecnie pracuje na ambitnym stanowisku, które wymaga ode mnie zaangażowania, umiejętności oraz wiedzy J Polecam każdemu po studiach związanych ze środowiskiem.” Weronika, Młodsza Specjalistka

 

 

"Dla mnie praca w SUEZ Polska jest spełnieniem marzeń i czymś, czego poszukiwałam bardzo długo. Marzyłam o pracy, która z jednej strony będzie dostosowana do moich ograniczeń (będzie zdalna), a z drugiej strony pozwoli mi w pełni wykorzystywać posiadane umiejętności oraz spełniać aspiracje zawodowe. Najfajniejsze w naszej firmie jest to, że ludzie są skoncentrowani na możliwościach, a nie ograniczeniach i niepełnosprawności” Iga, Asystentka/Koordynator ds. Pracowników z Niepełnosprawnościami

 

„W SUEZ Polska pracuję od 6 lat. Pracę rozpocząłem na stanowisku dyspozytora – planisty, jednak dzięki mojemu zaangażowaniu, jak również temu, że Przełożeni je docenili szybko awansowałem na kolejne stanowiska, aż objąłem stanowisko kierownika działu liczącego kilkudziesięciu pracowników. Cieszę się, że mogę pracować w organizacji, która kładzie ogromny nacisk na rozwój swoich pracowników, a jednocześnie jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera, która ułatwia współpracę.” Piotr, Kierownik Działu

Co powinieneś wiedzieć o rekrutacji w SUEZ?

1
Stosujemy równolegle kilka metod rekrutacji rozpoczynając od rozmowy rekrutacyjnej, poprzez testy sprawdzające wiedzę, testy językowe i psychologiczne, ćwiczenia indywidualne oraz grupowe.
2
Rekrutacja zawsze odbywa się w kilku etapach, a spotkania prowadzą pracownicy Działu Personalnego oraz osoby z działu, do którego prowadzona jest rekrutacja
3
Dobór narzędzi rekrutacyjnych uzależniony jest od charakteru stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.
4
W SUEZ Polska dbamy o to, aby proces rekrutacyjny pozwolił nam w sposób rzetelny i obiektywny ocenić kandydatów.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w SUEZ?

Poszukaj dodatkowych informacji o firmie i zastanów się czy jest to branża, w której chcesz pracować i dlaczego.
Przeczytaj jeszcze raz nasze ogłoszenie i pomyśl, które z Twoich umiejętności będziesz mógł wykorzystać w pracy z nami.
Przygotuj pytania związane z pracą, które chciałbyś nam zadać podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Zapamiętaj nazwisko osoby, z którą masz się spotkać, miejsce spotkania i godzinę na którą zostałeś umówiony.
Zastanów się, jakie doświadczenie chciałbyś u nas zdobyć.
Na rozmowie bądź sobą i daj się poznać!

Oferty pracy SUEZ, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Nina Cisowska

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Projektów HR

Jeśli chcesz porozmawiać o karierze w SUEZ, napisz do mnie!

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.5 46

Chcesz zapytać SUEZ o możliwości rozwoju?

Dodaj komentarz poniżej