BOLD Polska

BOLD Polska

IT
Średnia
  1. BOLD Polska

Praca w BOLD PL - co musisz wiedzieć?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim oddziałem globalnej spółki BOLD i budujemy największe serwisy kariery na świecie z naszymi kolegami z San Francisco, Puerto Rico i Indii. InterviewMe i Zety to jedne z naszych marek, a z narzędzi, które dostarczamy korzysta ponad 20 mln kandydatów miesięcznie!

Biuro mieści się w Warszawie i podobnie jak samo miasto, nasz zespół jest różnorodny, pełen potencjału i bardzo szybko się rozwija. Panuje u nas atmosfera kreatywności i pozytywnej energii, ponieważ wszyscy ciężko pracujemy nad stworzeniem najlepszego zestawu narzędzi dla osób poszukujących pracy na całym świecie.

Idealne CV do pracy w BOLD Polska przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

Poznaj bliżej BOLD PL!

Działamy globalnie!

Nasze serwisy kariery trafiają do osób poszukujących pracy we wszystkich zakątkach świata! Na pewno o nas słyszałeś! Jesteśmy m.in. właścicielem brandów InterviewMe, Zety, ResumeLab oraz LiveCareer.

Porozmawiasz z nami w różnych językach.

W naszym biurze znajdziesz osoby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Portugalii czy Brazylii. 

Stale się rozwijamy.

Rokrocznie podwajamy liczbę osób w naszym teamie i obecnie mamy na pokładzie ponad 100 wyjątkowych talentów. 

Kariera w BOLD PL - dlaczego warto z nami pracować?

BOLD PL tworzy grupa zgranych osób, które łączy jeden cel: stworzyć najlepsze na świecie serwisy kariery dla osób poszukujących pracy. Jeśli chcesz razem z nami podbić świat, to zapraszamy!

Masz głowę pełną pomysłów? U nas będziesz mógł je zrealizować! Nie potrzebujemy mikro-managementu — bierzemy odpowiedzialność za swój zakres pracy, by efektywnie osiągać cele i rozwijać swoje kompetencje.

Kultura naszej organizacji została zbudowana na szczerości i transparentności, które są fundamentem efektywnej komunikacji. U nas możesz liczyć zarówno na pomoc i pochwały, jak i konstruktywną krytykę.

Lubimy się. Po prostu. Jesteśmy otwarci, mówimy sobie po imieniu i wspólnie budujemy miejsce, do którego codziennie chce się przychodzić. Ciężko pracujemy na małe i duże sukcesy, a przy tym potrafimy i lubimy je celebrować.

Stale szukamy sposobów na zwiększanie efektywności naszych procesów i jesteśmy na bieżąco z nowinkami. Inwestujemy dużo w dzielenie się wiedzą, zarówno wykorzystując nasz budżet szkoleniowy, jak i wewnętrznie — w obrębie teamu lub całej firmy.

Z powodu pandemii pracujemy zdalnie do końca roku, przenosząc wszystkie nasze teamowe spotkania na video rozmowy. Co więcej u nas nigdy nie spóźnisz się do pracy. Lubisz wstawać rano? Wolisz dłużej pospać? Nie ma problemu, rozpocznij pracę, o której chcesz. Pamiętaj tylko o zaplanowaych spotkaniach!

Rekrutacja w BOLD PL krok po kroku

W zależności od procesu nasze flow składa się z poszczególnych etapów.

Aplikacja

 

Jeśli chcesz z nami współpracować, koniecznie sprawdź aktualne oferty w zakładce Kariera i aplikuj! Nie ma odpowiedniej oferty dla Ciebie? Prześlij CV do naszego HR-u, a na pewno skontaktujemy się z Tobą kiedy pojawi się coś odpowiedniego dla Ciebie!

Rozmowa telefoniczna z HR

 

Jeśli Twoja aplikacja wpadnie nam w oko zadzwonimy do Ciebie, żebyśmy mogli się lepiej poznać. Opowiemy Ci więcej o naszej firmie i o samym stanowisku, ale też będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Tobie.

Zadanie rekrutacyjne

 

Po rozmowie telefonicznej dostaniesz zaproszenie do części praktycznej. To ważny element naszego procesu: zobaczysz wstępnie, z jakimi zadaniami możesz się zmagać pracując u nas, my natomiast zobaczymy, jak sobie z nimi poradzisz.

Spotkanie lub video interview z osobą z HR oraz Managerem zespołu

 

Po sprawdzeniu części praktycznej i pozytywnej informacji zwrotnej, przychodzi czas na interview u nas w biurze lub online, podczas którego będziemy mogli się lepiej poznać, wymienić doświadczeniami i odpowiedzieć na nurtujące obie strony pytania.

Poznanie zespołu

 

Brawo, czas na finał rekrutacji! Zaprosimy Cię na drugą rozmowę, podczas której będziemy mogli się wszyscy przekonać, czy chcemy razem współpracować. Będziesz mieć wtedy okazję poznać swój potencjalny zespół.

Test SHL

 

W przypadku niektórych rekrutacji włączamy do naszego procesu również test rozumowania numerycznego, który bada wąski obszar kompetencji, a dokładniej zdolności podejmowania właściwych decyzji i wnioskowania na podstawie danych liczbowych i statystycznych.

Finalna oferty pracy!

 

Wybraliśmy właśnie Ciebie! Jeśli Ty również będziesz chciał do nas dołączyć, przejdziemy do dopełnienia wszystkich formalności przed Twoim startem i zajmiemy organizowaniem Twojego onboardingu z niecierpliwością czekając na Twój pierwszy dzień pracy z nami!

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w BOLD PL

Dobra znajomość języka angielskiego jest dla nas bardzo ważna. W końcu prowadzimy międzynarodowy serwis i pracuje z nami kilku obcokrajowców. Z pewnością zamienimy z Tobą kilka zdań w tym języku.

Przed spotkaniem koniecznie sprawdź, czym się zajmujemy, zapoznaj się z naszymi produktami i podstawowymi informacjami odnośnie zespołu, do którego aplikowałeś. Dzięki temu będzie nam po prostu łatwiej rozmawiać.

Skontaktuj się z BOLD PL

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.1 43

Brałeś udział w procesie rekrutacyjnym a może pracowałeś w BOLD Polska?

Podziel się opinią poniżej.