T-Mobile

T-Mobile

Telekomunikacja
Duża
 1. T-Mobile

Praca w T-Mobile - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

Jesteśmy jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce. Obsługujemy ponad 10,5 mln klientów. Świadczymy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasza nowa oferta Magenta 1, pozwala łączyć w różnych kombinacjach usługi mobilne, internet dla domu (FMS), światłowód oraz rozrywkę (Netflix) w oparciu o najwyższej jakości infrastrukturę mobilną i światłowodową.

O nas

Obecnie firma zatrudnia około 4500 profesjonalistów z różnych obszarów biznesowych. Od początku działalności dla T‑Mobile Polska istotny był sposób prowadzenia biznesu. Przekonanie, że zbudować silną firmę można jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, zaufaniu dostawców i partnerów biznesowych, jakości usług dostarczanych klientom oraz przychylności otoczenia społecznego zaowocowało faktem, że T‑Mobile Polska dzisiaj jedną z najsilniejszych marek telekomunikacyjnych.

T-Mobile globalnie

Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T-Mobile jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems. Grupa zatrudnia globalnie ponad 225 tysięcy pracowników i prowadzi działalność w 50 krajach na świecie, obsługując blisko 200 mln klientów.

Kim są klienci T-Mobile?

Deutsche Telekom jest jednym z globalnych liderów na rynku zintegrowanych usług telekomunikacyjnych. Posiada ponad 156 mln klientów telefonii komórkowej, blisko 30 mln klientów telefonii stacjonarnej i ponad 18 mln klientów szerokopasmowego Internetu stacjonarnego

T-Mobile - dlaczego warto?

Pomysły pracowników

Jeżeli tylko chcesz, możesz mieć realny wpływ na kreowanie otaczającego Cię świata. Wiemy, że nie zawsze wszystko się udaje, dlatego porażkę traktujemy jako naukę i dalej idziemy naprzód :)

Stawiamy na innowacyjność

Jesteśmy rynkowym liderem innowacji. Mamy na swoim koncie liczne wdrożenia, które wytyczały i nadal wyznaczają kierunki rozwoju polskiego rynku telekomunikacyjnego.

Inkubator innowacji

hub:raum Kraków to inkubator innowacji oferujący wsparcie młodym przedsiębiorcom z Europy Środkowo-Wschodniej – inicjatywa jest platformą startową dla ich pomysłów.

Oferty pracy T-Mobile, na które możesz zaaplikować:

Kariera w T-mobile - zarobki, benefity, rozwój pracowników

Zaangażowani pracownicy, praca z pasją i możliwości rozwoju to nasze priorytety w relacjach z pracownikami. Bo T-Mobile to nie tylko praca, ale także możliwość rozwijania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi.

Stale stawiamy na pomaganie i zaangażowanie. Wierzymy, że zbudować silną firmę można jedynie dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników, zaufaniu dostawców i partnerów biznesowych, jakości dostarczanych usług oraz przychylności otoczenia społecznego. Chcesz brać udział w kreowaniu otaczającego świata? T- Mobile to właściwe miejsce!

Zarobki i forma współpracy:

 • Dopasujemy formę współpracy do Twoich oczekiwań.
 • Oprócz podstawowego wynagrodzenia, za dobre wyniki otrzymasz również atrakcyjny bonus w postaci premii.
 • Zarobki są uzależnione od doświadczenia i stanowiska. Zawsze poznasz je na jednej z pierwszych rozmów kwalifikacyjnych.Benefity:

 

 • stabilne warunki zatrudnienia
 • elastyczne godziny pracy
 • realna możliwość pracy zdalnej
 • prywatna opieka medyczną z pakietem
 • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
 • dofinansowanie kart sportowych
 • korzystną ofertę na usługi telekomunikacyjne i światłowód
 • szkolenia zewnętrzne
Rozwój pracowników jest dla nas szczególnie ważny.

Pracownicy w zależności od potrzeb mają możliwość uczestniczenia w szkoleniach prowadzonych przez naszych ekspertów oraz firmy zewnętrzne. Dzięki naszym szkoleniom możesz nauczyć się kreatywnego podejścia lub pozostać na bieżąco z nowinkami technologicznymi.
Gdzie nas znajdziesz?

 • Nasze sklepy są zlokalizowane w większość większych miast w Polsce,
 • Łódź i Warszawa- centra telefonicznej obsługi klienta,
 • Warszawa- centrala,
 • Kraków- hub:raum.

T-Mobile Polska jest laureatem wielu nagród i konkursów dla pracodawców. Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania certyfikatu programu Inwestor w Kapitał Ludzki 2018, ponieważ jest on przyznawany przez samych pracowników, którzy docenili naszą kulturę organizacyjną, opartą na transparencji, feedbacku i podejściu Growth Mindset. Dziękujemy!

Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są na naszej stronie t-mobile.pl/kariera

 

Poszukujemy pracowników i współpracowników w obszarach:

 • Technologia i Innowacja
 • Sprzedaż i Obsługa Klienta B2C i B2B
 • Backoffice (m.in. HR, Dział Prawny, Dział Finansowy, Compliance, Bezpieczeństwo)
 • Rozwój Produktów i Digitalizacja
 • Marketing i Komunikacja
 • Dział Analiz

 

Mamy również ofertę płatnych praktyk w wielu departamentach naszej firmy. Osoby zainteresowane praktykami zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym praca@t-mobile.pl. – wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV i napiszesz, w którym kierunku chcesz się rozwijać.

Rekrutacja krok po kroku w T-Mobile

Analiza aplikacji.

Na tym etapie analizujemy Twoje dokumenty pod kątem zgodności z profilem stanowiska. Bierzemy pod uwagę Twoje dotychczasowe doświadczenia, znajomość języków obcych czy systemów.

I spotkanie.

Na tym etapie będziesz mógł porozmawiać z rekruterem i przyszłym przełożonym. Podczas spotkania chcemy Cię poznać i dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania. Istotne będą również Twoje dotychczasowe doświadczenia.

II spotkanie.

Zanim podejmiemy finalną decyzję chcielibyśmy, abyś spotkał się z inną osobą, z którą będziesz współpracował. Może to być ekspert z przyszłego zespołu lub z innego działu.

Oferta.

Decyzja została podjęta. Chcielibyśmy, abyś to właśnie Ty dołączył do naszego zespołu! Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić Naszą propozycję.

Witaj w T-Mobile :)

Bardzo się cieszymy, że stałeś się częścią Naszego zespołu. W pierwszych dniach zrobimy wszystko, abyś jak najszybciej odnalazł się w nowej roli.

T-Mobile rozmowa kwalifikacyjna - jak się przygotować?

Szukamy kandydatów, którzy chcą podzielić się z Nami swoją energią i pomysłami, którzy nie boją się stale eksperymentować szukając nowych rozwiązań!
Pamiętaj, że każde stanowisko wymaga innych kompetencji. Podczas rekrutacji może zostać zastosowana metoda oceny, która lepiej pozwoli zweryfikować predyspozycje do pracy na danym stanowisku.
W procesie rekrutacji stawiamy zarówno na wiedzę i doświadczenia, ale niebywale ważna jest dla Nas Twoja postawa!

Kontakt do firmy

Katarzyna Czechowska

Senior Recruiter

Chcesz wiedzieć więcej o pracy w T-Mobile? Napisz do mnie!

LinkedIn

Bądź na bieżąco z T-Mobile!

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 3.8 132