Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Freedom Nieruchomości Opinie

Freedom Nieruchomości

Nieruchomości / Olsztyn

Praca we Freedom Nieruchomości - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Freedom Nieruchomości to sieć biur nieruchomości licząca 40 oddziałów i ponad 300 osób w strukturze. Zbudowaliśmy ją w 4 lata! Dziś wyznaczamy standardy pracy na umowach na wyłączność i przygotowywania ofert do sprzedaży w najwyższej jakości.Stawiamy na ludzi, budowanie pozytywnej wartości i doskonale wiemy jak cenna jest swoboda, elastyczność i odpowiedni balans między życiem zawodowym a prywatnym.

 • We Freedom jest miejsce dla każdego!

  Czego możesz się od nas nauczyć i czego oczekiwać? Przede wszystkim nauczymy Cię sprzedaży. Jeżeli jesteś już w branży od kilku lat, pokażemy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje umiejętności. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę w nieruchomościach, zagwarantujemy Ci najlepszy start. Dołączysz też do wiodącego na rynku zespołu, który nie ustaje w swoim rozwoju i ciągle ma apetyt na więcej. Czujesz, że potrzebujesz impulsu dla swojej kariery? W takim razie #rozruszajsię w nieruchomościach!

Poznaj bliżej Freedom Nieruchomości!

Partnerska kultura

Nie jesteś trybikiem w systemie. Masz dużą elastyczność działania i mega wspierającą atmosferę.

Skuteczny system

Nauczymy Cię skutecznie sprzedawać, pracować komfortowo i zarabiać więcej w nieruchomościach!

Najlepszy marketing

Silna marka i najlepsze narzędzia promocyjne pozwolą Ci cieszyć się z miejsca, w którym jesteś!

Freedom Nieruchomości — atmosfera, benefity

 • Atmosferę Freedom Nieruchomości tworzą ludzie, którzy z nami pracują. Wierzymy, że jedynie dobrze dobrany i zgrany zespół jest w stanie zagwarantować odpowiedni klimat do współpracy i wymiany doświadczeń. Jeżeli cenisz wsparcie, dużą dawkę humoru i energii do działania, koniecznie musimy się poznać!

  Każdy, kto dołącza do zespołu Freedom Nieruchomości, ma możliwość zaplanowania swojej ścieżki kariery według własnych oczekiwań. Zarówno w kwestii poziomego poszerzania kompetencji, jak i awansu na inne stanowiska. Agent nieruchomości może wyrać segment rynku, w którym chce się wyspecjalizować lub obrać kierunek na wymarzoną posadę. Dla przykładu: Karolina Pożarycka, która zaczynała swoją przygodę jako specjalistka ds. finalizacji transakcji, najpierw zrealizowała swoje marzenie o zostaniu trenerem sprzedaży, aby następnie przejąć rolę menedżera zespołu specjalistów!

  Im bardziej ambitne są Twoje cele, tym większe masz nasze wsparcie!
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Elastyczny model pracy,
  • Pakiet szkoleń wdrażających,
  • Szkolenia doskonalące umiejętności sprzedażowe,
  • Karta Multisport,
  • Największe zagęszczenie fit freaków w branży,
  • Niezbędne narzędzia i swoboda działania,
  • Atmosfera rodem ze startupów.

Rekrutacja krok po kroku we Freedom Nieruchomości

 • Wysłanie aplikacji. Wykorzystaj jeden z udostępnianych przez nas kanałów online i prześlij swoją aplikację. Możesz zrobić to zarówno przez standardowe ogłoszenia o pracę, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Każda aplikacja zawsze trafia bezpośrednio do jednego z menedżerów!

 • Spotkanie z menedżerem. Dokładnie poznasz zasady współpracy, warunki wynagrodzenia oraz misję i wizję marki Freedom Nieruchomości. Dowiesz się, jak wyglądają pierwsze miesiące pracy, jaką ścieżkę kariery przyjdzie Ci przejść oraz na co możesz liczyć przez cały ten okres.

 • Drugie spotkanie. Na drugim spotkaniu planujemy dokładnie Twój start w nieruchomościach. Rozmawiamy o konkretach, aby wszystko przebiegło szybko i skutecznie. Po tym etapie obie strony podejmują decyzję o podjęciu współpracy.

 • Informacja zwrotna. Każdy kandydat, niezależnie od podjętej decyzji, zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną we Freedom Nieruchomości?

 • Przede wszystkim zadbaj o odpowiedni poziom energii i dobrego nastawienia. Wszystkiego dowiesz się na spotkaniu.

 • Będzie nam bardzo miło jeżeli zadasz sobie odrobinę trudu i poznasz przed rozmową swojego przyszłego pracodawcę! Wpadnij na naszą stronę, przejrzyj konta na Facebooku i Instagramie i zobacz jacy jesteśmy i co nas napędza.

Oferty pracy we Freedom Nieruchomości, na które możesz zaaplikować:

Michał Dziermański

Menadżer ds. Mediów Społecznościowych i PR
Freedom Nieruchomości kariera

LinkedIn

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o pracy we Freedom Nieruchomości.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0

Pracowałeś w Freedom Nieruchomości?

Podziel się opinią poniżej.