Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.

Szablon CV Cascade

Pakiet Premium

Cascade to profesjonalny i czytelny szablon CV do wypełnienia. Pozwoli Ci on stworzyć profesjonalne, ale jednocześnie nowoczesne CV.

Jeśli chcesz stworzyć na nim gotowe CV, możesz to zrobić w kilka minut w naszym kreatorze CV.

Po stworzeniu CV możesz jednym przyciskiem myszy wybrać jeden z ponad 20 kolorów w jakich dostępny jest ten szablon CV. Oczywiście w każdej chwili możesz też wybrać zupełnie inny wzór.

Szablon CV Cascade Classic Awesome Grey
Szablon CV Cascade Classic Blue
Szablon CV Cascade Classic Dark Blue
Szablon CV Cascade Classic Graphite
Szablon CV Cascade Classic Grey
Szablon CV Cascade Classic Lavender
Szablon CV Cascade Classic Light Grey
Szablon CV Cascade Classic Scarlet
Szablon CV Cascade Classic Turquoise
Szablon CV Cascade Duo Blue on Black
Szablon CV Cascade Duo Green on Blue
Szablon CV Cascade Duo Rose on Black
Szablon CV Cascade Duo White on Blue
Szablon CV Cascade Duo White on Grey
Szablon CV Cascade Duo Yellow on Blue
Szablon CV Cascade Mono Black
Szablon CV Cascade Mono Blue
Szablon CV Cascade Mono Brick Red
Szablon CV Cascade Mono Dark Blue
Szablon CV Cascade Mono Green
Szablon CV Cascade Mono Light Blue
Szablon CV Cascade Mono Purple
Szablon CV Cascade Mono Seagreen
Szablon CV Cascade Mono Turquoise
Szablon CV Cascade Trio Black and White
Szablon CV Cascade Trio Dark Blue with Red
Szablon CV Cascade Trio Graphite with Blue
Szablon CV Cascade Trio Light Grey and Navy Blue
Szablon CV Cascade Trio Light Grey and Purple
Szablon CV Cascade Trio White and Red

Szablon CV Cascade ma układ w dwóch kolumnach. Ma to dwie duże zalety.

Po pierwsze, możesz umieścić swoje umiejętności, znajomość języków i programów na pierwszej stronie CV. Jeśli chcesz użyj oceny graficznej (w postaci infografiki) dla stopnia swojej znajomości danej umiejętności. W innym przypadku możesz też użyć oceny opisowej np. język angielski, B2.

Po drugie, szablon Cascade jest bardzo pojemny. Z reguły na jednej kartce CV, zmieścisz swój stary życiorys, który zajmował 1,5 albo nawet 2 strony.

Na górze szablonu curriculum vitae warto dodać podsumowanie zawodowe oraz stanowisko (zaraz pod imieniem i nazwiskiem). Dzięki temu możesz łatwiej dopasować CV do poszukiwanej oferty pracy.

Jeśli chcesz stworzyć, kilka wersji CV (na różne stanowiska), wystarczy, że skopiujesz gotowe CV w kreatorze, a drobne zmiany wprowadzisz na nowej wersji pliku.

Zdjęcie jest opcjonalne. Możesz je łatwo dodać i wykadrować bezpośrednio w kreatorze CV. Jeśli zrezygnujesz z tej opcji, Twoje dane automatycznie przesuną się do góry.

Jeśli chcesz stworzyć CV po angielsku lub w innym języku wystarczy, że zmienisz język w menu opcje. Stałe elementy CV np. nazwy sekcji przetłumaczą się automatycznie na wybrany przez Ciebie język.

Klauzula o poufności danych znajduje się w stopce szablonu CV. Jeśli chcesz ją umieścić tylko w 1 miejscu na końcu CV, wybierz tę opcję w menu opcje.

Do szablonu CV możesz łatwo dodać kolejne sekcje np. kursy, licencje. Wystarczy skorzystać z przycisku “dodaj sekcję” w kreatorze CV. Pamiętaj że każdą nazwę sekcji możesz samodzielnie edytować.

Pamiętaj, że nasz kreator CV online, zawiera przyjazny samouczek. Pozwoli Ci on w kilka minut napisać profesjonalne CV, które da Ci więcej odpowiedzi od pracodawców.

Na koniec warto stworzyć list motywacyjny na tym samym szablonie co CV. W tym celu też możesz wykorzystać nasz kreator listu motywacyjnego.

Dla kogo jest ten szablon CV i listu motywacyjnego?v
Cascade to idealny wzór w na wiele stanowisk. Możesz go wykorzystać pisząc swoje pierwsze CV, jeśli aplikujesz na stanowisko wymagające kreatywnego myślenia.

Z powodzeniem nada się również dla osób, które mają już więcej lat doświadczenia i potrzebują eleganckiego i nowoczesnego CV.

Stwórz profesjonalne CV w 5 minut tutaj.

Podoba Ci się wybrany szablon?