Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Provident Opinie

Provident

Finanse / Warszawa

Praca w Providencie - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a od marca 2013 r. także na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Provident działa w Polsce od 20 lat. W tym czasie udało nam się wypracować pozycję lidera na rynku pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało już prawie 4 miliony Polaków.

 • Dbamy o naszych pracowników!

  Jesteśmy jednym z najlepszych pracodawców w Polsce. Pięć razy z rzędu zdobyliśmy tytuł Top Employer. Szukamy pracowników, którzy podzielają nasze wartości. Wśród nich najważniejsze to szacunek, przejrzystość i odpowiedzialność. Szanujemy opinie, czas i pracę innych. Jesteśmy odpowiedzialni za podejmowane działania i ich skutki. Dbamy o przejrzystość we wszystkim, co robimy – w umowach z Klientami, w codziennych relacjach między pracownikami i doradcami.

Poznaj bliżej Providenta!

7,6 roku to średni staż pracy w firmie

61% pracowników, to osoby ze stażem 5 lat i więcej, 33% pracowników stanowią osoby zatrudnione powyżej 10 lat

Na stanowiskach menedżerskich oraz dyrektorskich kobiety stanowią 50% zatrudnionych

Provident — benefity, rozwój, kariera, dla studentów

 • W jakich obszarach możesz się z nami rozwijać?

  Praca w sprzedaży
  W naszej firmie masz możliwość rozwijania się na różnych szczeblach Departamentu Sprzedaży. Na terenie całej Polski współpracujemy w z Doradcami Klienta, którzy pozyskują klientów, budują z nimi długofalowe relacje i doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań. To dobry start i otwarta ścieżka do awansu i zarządzania sprzedażą.

  Praca w Departamencie Obsługi Klienta
  W nowoczesnej lokalizacji przy al. Jerozolimskich 136 w Warszawie mieści się nasz Departament Obsługi Klienta. To z tego miejsca oferujemy naszym Klientom najlepsze oferty oraz kontaktujemy się z nimi, by pomóc im w sprawnej spłacie pożyczki. Jeżeli chcesz pracować w dobrej atmosferze, z dynamicznym zespołem i rozwijać się w obszarze obsługi klienta, to jest to miejsce dla Ciebie. Zobacz, jak pracujemy tutaj!

  Praca w Biurze Głównym i departamentach wspierających sprzedaż w terenie
  Ryzyko kredytowe, administracja, finanse, audyt, HR i marketing – to tylko niektóre z departamentów, w których zatrudniamy specjalistów i menedżerów, którzy wspólnie budują naszą firmę. Dołącz do nas, by rozwijać swoje kompetencje w jednym z tych obszarów. Jak wygląda praca w Biurze Głównym? Przekonaj się na własne oczy i obejrzyj nasz filmik!

  Więcej informacji o pracy w Provident Polska i Grupie IPF znajdziesz tutaj:


  provident praca opinie

 • Ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego zależy nam na zadowoleniu naszych Pracowników. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów. W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo oraz kondycję naszych Pracowników stale udoskonalamy naszą ofertę świadczeń dodatkowych.

  Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • możliwość wykupienia karty sportowej i ubezpieczenia na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • stabilność zatrudnienia,
  • ciekawe pakiety szkoleniowe,
  • promocję indywidualnych talentów,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym systemy premiowe i motywacyjne),
  • program wolontariatu pracowniczego,
  • niezbędne narzędzia pracy.
 • Przygotowując programy rozwojowe bierzemy pod uwagę wyniki jakie Pracownik uzyskuje w ocenie 360 stopni, w regularnych ocenach osiągnięć i wyników - Oceń i Doceń oraz wnioski płynące z indywidualnych spotkań z przełożonymi. Na tej podstawie dobieramy działania rozwojowe dopasowane do potrzeb Pracownika. Oferujemy metody i narzędzia rozwojowe szyte na miarę. Działania rozwojowe prowadzone przez Providenta, to nie tylko szkolenia i warsztaty, lecz również:

  • Praca coachingowa,
  • Mentoring,
  • Shadowing,
  • Praca 1:1 w terenie.


  Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 • One Level Up to program płatnych praktyk wakacyjnych, które odbywają się w biurze głównym i w wybranych oddziałach firmy. W czasie praktyki zapewniamy realizację samodzielnych zadań lub projektów, szkolenia oraz wsparcie opiekuna, który będzie służył pomocą przez cały okres trwania praktyki.

  Ogłoszenia o naborze do programu publikujemy na stronie Kariera i na portalach rekrutacyjnych. Więcej informacji o One Level Up tutaj.

  Program Corporate Graduate Programme to trzyletni staż menedżerski w obszarze ryzyka kredytowego. Głównym celem programu CGP jest tworzenie silnej kadry menedżerskiej i zapewnienie sukcesorów na kluczowe stanowiska w całym IPF. Proces rekrutacji jest kilkuetapowy i w całości prowadzony w języku angielskim. Udział w programie to świetna okazja do poznania pracy w międzynarodowym środowisku i dynamicznego rozwoju w obszarze ryzyka kredytowego.

  Podczas trwania programu stażyści odwiedzają nasze rynki, gdzie mają okazję komunikować się w języku angielskim oraz poznać specyfikę pracy w różnych krajach i kulturach.
 • Podejmując decyzje biznesowe, skupiamy się na trzech podstawowych wartościach:

  • Szacunek. Przestrzeganie podstawowych zasad kultury osobistej, szanowanie opinii, czasu i pracy innych. To traktowanie ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.
  • Odpowiedzialność. Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i ich skutki. To chyba najważniejsze w tym, co robimy. Jesteśmy odpowiedzialni za zobowiązania, wyniki i jakość wobec klientów, akcjonariuszy, partnerów i pracowników.
  • Przejrzystość. Klarowność we wszystkim, co i jak robimy. W naszych warunkach umów z Klientami, współpracy pomiędzy działami, w codziennych zachowaniach. Bez zatajania istotnych faktów, niepotrzebnego komplikowania pracy sobie i innym. Bez sztuczności i udawania, że to, co robimy ma sens.

Rekrutacja krok po kroku w Providencie

 • Aplikacja. Projekty rekrutacyjne rozpoczynamy od publikacji ogłoszeń wewnątrz naszej firmy, a także na stronie Kariera i portalach rekrutacyjnych.

 • Weryfikacja nadesłanych aplikacji. Proces rekrutacji oraz weryfikacja aplikacji prowadzona jest przez kierownika działu, do którego aktualnie poszukujemy pracownika. Proces wspierany jest przez Departament Personalny.

 • Rozmowa kwalifikacyjna. Podczas rozmowy chcemy lepiej poznać umiejętności, kompetencje i predyspozycje kandydatów. Na spotkaniu możemy zastosować dodatkowe narzędzia, np. testy wiedzy, zadania praktyczne oraz testy psychometryczne. W zależności od profilu stanowiska i jego miejsca w strukturze naszej firmy proces rekrutacji będzie składał się z dwóch lub trzech etapów.

 • Złożenie oferty. Ostatnim etapem procesu rekrutacji jest złożenie oferty zatrudnienia dla wybranego kandydata. Oferta składana jest telefonicznie, na życzenie kandydata może zostać przekazana w formie papierowej. Dbamy również o to, aby każdy kandydat biorący udział w rozmowie kwalifikacyjnej otrzymał informację zwrotną na temat wyniku rekrutacji.

Co powinieneś wiedzieć o rozmowie rekrutacyjnej w Providencie?

 • Zbierz informacje na temat naszej firmy - w jakiej działamy branży działamy czy jakimi produktami się zajmujemy.

 • Zastanów się czego chcesz się nauczyć w naszej firmie oraz na stanowisku na które aplikujesz, co chcesz osiągnąć w przyszłości

 • Zapisz imię i nazwisko osoby rekrutującej oraz numer telefonu - ważne jest, żebyś wiedział z kim się masz spotkać. W przypadku np. spóźnienia, będziesz mógł o tym poinformować odpowiednią osobę.

Oferty pracy Provident, na które możesz zaaplikować:

Paulina Rubajczyk

Development and Recruitment Specialist
Paulina Rubajczyk Provident

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwości rozwoju w Providencie? Napisz do mnie lub do Marty Stafeckiej tutaj.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

5.0

Pracowałeś w Providencie?

Podziel się opinią poniżej.