Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Maspex Opinie

Maspex

FMCG / Wadowice

Praca w Maspex - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  Nasza firma jest właścicielem najbardziej rozpoznawalnych pozycji na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce jak i za granicą. Wierzymy, że również i Ty z chęcią po nie sięgasz! Jakie są to marki? Między innymi: Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz. Maspex w ciągu 25 lat obecności na rynku, przeprowadził 18 akwizycji, w tym 10 za granicą

 • Gdzie nas znajdziesz?

  Centrala firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowanych jest większość działów i zapadają kluczowe decyzje. Ale nie tylko – zapraszamy również do naszego biura w Warszawie oraz Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnego w Tychach. Jesteś zainteresowany inną lokalizacją? Mamy zakłady i oddziały w wielu miejscach w Polsce, co jest naszym niekwestionowanym atutem.

Maspex - zarobki, benefity, dla studentów

 • W Grupie Maspex dbamy o to, żebyś mógł w pełni wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. Pracując z nami będziesz brał udział w ambitnych i odpowiedzialnych projektach i z pewnością każdego dnia zapewnimy Ci porcję nowych wyzwań! :)

  Nasi pracownicy zasilają Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

  maspex praca opinie

 • Maspex to ambitne, odpowiedzialne projekty, które pozwalają w pełni wykorzystać posiadaną wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy sprawia, że każdy kolejny dzień dostarcza porcję nowych wyzwań.

  Stawiamy na rozwój swoich pracowników – nie tylko poprzez nowe, odpowiedzialne zadania, ale również poprzez szereg szkoleń, jakie im proponujemy. Dzięki specjalnie przygotowanym programom mogą rozwijać oni swoją wiedzę merytoryczną, znajomość języków obcych, jak również kompetencje miękkie.

  Firma stawia na niezmienną od lat strategię budowania i rozwijania marek silnie zakorzenionych w świadomości konsumentów. Praca wśród brandów znanych obecnie nie tylko w Polsce, ale również zagranicą daje ogromną satysfakcję.
 • Zostać KAMem. Program rozwojowy umożliwiający zdobycie kompetencji niezbędnych do podjęcia pracy na stanowisku Key Account Managera. Skierowany do wybranych pracowników Działu Sieci Handlowych oraz Struktury Handlowej.

  Program BE TALENT. Wybrana grupa pracowników w trakcie 2 lat otrzymuje szeroko zakrojone, zindywidualizowane wsparcie szkoleniowe, coachingowe przygotowujące ją do podjęcia się nowych ról zawodowych. Dedykowany jest pracownikom wybranych działów administracji, którzy chcą podnosić poziom swoich kompetencji zawodowych i rozwijać się razem z firmą Maspex.

  Manager Jutra. Program dedykowany dla przedstawicieli handlowych, którzy chcą rozwijać się w kierunku zarządzania zespołem. Wybrana grupa (około 13 osób) zostaje zaproszona do 1,5 - rocznego programu, w trakcie którego uczestnicy biorą udział w projektach merytorycznych, szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz mają możliwość pracy z trenerami sprzedaży.
 • Jesteś studentem, osobą z inicjatywą, świeżym spojrzeniem i pomysłem na siebie? A może dopiero szukasz swojej drogi zawodowej? Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a każde nowe wyzwanie zachęca Cię do działania? Miniony rok akademicki oraz dwie sesje nie wyczerpały Twojej energii? Świetnie, w takim razie wpadaj do nas i spędź wakacje w firmie Maspex!

  Co możemy Ci zaoferować?
  Program Praktyk Letnich
  Pierwsza Prawdziwa Lekcja biznesu!

  Co się z tym wiąże?

  • 2 lub 3 miesięczny okres współpracy. To od Ciebie zależy jak długo z nami zostaniesz!
  • możliwość zdobywania doświadczenia wśród najlepszych specjalistów – uczysz się od lidera rynkowego!
  • współpracę przy realizacji zadań, z jakimi mierzą się nasi pracownicy – ciekawe zadania, które pozwolą Ci zrozumieć specyfikę firmy i zasady funkcjonowania działu
  • rozwój pod okiem Opiekuna – który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania
  • szkolenia kompetencji miękkich oraz udział w zajęciach językowych
  • wynagrodzenie za odbyte praktyki
  • możliwość zatrudnienia dla wybranych – co trzeci praktykant zostaje z nami na stałe!


  Praktyki można odbyć:

  • w centrali firmy w Wadowicach
  • w biurze w Warszawie oraz w Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnym w Tychach, często również w naszych zakładach produkcyjnych.


  Ponadto, prowadzimy szereg aktywności na uczelniach wyższych, które mogą Cię zainteresować :-) Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej tutaj.

Rekrutacja krok po kroku w Maspex

 • Publikacja ogłoszenia. Znając nasze potrzeby rekrutacyjne, pierwszym krokiem jest publikacja ogłoszenia. Wtedy też czekamy na Twoje zgłoszenie w odpowiedzi na naszą ofertę pracy. To właśnie Ty możesz stać się częścią naszego zespołu!

 • Selekcja aplikacji. Wybór odpowiednich kandydatów jest dla nas rzeczą kluczową. Zależy nam, aby jak najlepiej dopasować zarówno kandydatów do oferowanego stanowiska pracy, jak i stanowisko pracy do kandydatów :-)

 • Rozmowa telefoniczna. Na tym etapie możemy lepiej poznać Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy jak i Twoich inspiracji do działania.

 • Spotkanie bezpośrednie. Rozmowa kwalifikacyjna, jaką chcielibyśmy z Tobą przeprowadzić, może odbyć się w różnych formach, w zależności od profilu stanowiska. Możemy zaprosić Cię na spotkanie indywidualne i/lub dołączysz do naszego spotkania w formie Assessment Center. O szczegółach kolejnych etapów na pewno wcześniej powiadomimy Cię podczas wstępnej rozmowy telefonicznej.

 • Decyzja. Jeżeli okaże się, że nasze ścieżki zmierzają w jednym kierunku i jest nam ze sobą „po drodze” wtedy zaprosimy Cię do współpracy i będziemy cieszyć się równie mocno jak i Ty, że swoją dalszą karierę będziesz sukcesywnie budować właśnie z nami :-)

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w Maspex?

 • Przed rozmową przeanalizuj, jakimi doświadczeniami zawodowymi chcesz się z nami podzielić. Na pewno poruszymy te aspekty w trakcie naszego spotkania.

 • Dostosuj czas potrzebny na dotarcie, na umówione spotkanie. Pamiętaj, że komunikacja miejska bywa zawodna, a nawet najlepszy GPS płata figle, dlatego zaplanuj sobie drogę na spotkanie w taki sposób, aby w dobrym humorze pojawić się na rozmowie.

 • Rzeczowo odpowiadaj na pytania. W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz, przygotujemy dla Ciebie różne pytania związane z danym obszarem, jednak możesz być pewien, że będziemy chcieli również poznać Ciebie, Twoją motywację i Twoje plany dalszego rozwoju zawodowego.

 • Pamiętaj o szczerości i pozytywnym nastawieniu. Wszyscy kiedyś staraliśmy się o pracę i doskonale rozumiemy, że nerwy biorą górę :-) Zadbamy o to, aby rozmowa była merytoryczna, ale również swobodna!

 • Zadawaj pytania. Spotkanie jest doskonałą okazją do lepszego poznania nas i naszej firmy, wyzwań jakim stawiamy czoła oraz naszej codzienności. Szukaj odpowiedzi na swoje wątpliwości.

Oferty pracy Maspex, na które możesz zaaplikować:

Agnieszka Wojtkowska

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju
Agnieszka Wojtkowska maspex

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Maspex? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

4.7

Pracowałeś w Maspex?

Podziel się opinią poniżej.