JTI Polska sp. z o.o.

JTI Polska sp. z o.o.

FMCG
Duża
 1. JTI Polska sp. z o.o.

Praca w JTI – Wszystko, co musisz wiedzieć

Profil firmy

JTI Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Japan Tobacco International. Zatrudniamy ponad 46 tys. osób na całym świecie i prowadzimy działalność w 130 krajach. W naszym portfolio znaleźć można jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek, m.in. LD, Camel, Winston oraz Logic.

 

W strukturze rynkowej i fabrykach zatrudniamy ponad 2300 osób, oraz kolejne 400 osób dołączyło już do nowopowstałego Centrum Usług Biznesowych - GBS w Warszawie.

 

W Polsce zatrudniamy ponad 2 700 pracowników i jesteśmy trzecim największym graczem na rynku. Od początku działalności w kraju w 2007 roku, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział rynkowy wzrósł czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

 

Nasze dotychczasowe osiągnięcia

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Nieustannie od 12 lat należymy do grona Top Employers Polska. Co roku jesteśmy wyróżniani i zajmujemy najwyższe pozycje w rankingu, a w latach 2017, 2019 i 2020 zajęliśmy 1. miejsce.

 

W 2019 roku utworzyliśmy w Warszawie Globalne Centrum Usług Biznesowych, które w ciągu najbliższych trzech lat przyjmie do pracy ponad 850 osób.

 

Więcej informacji o firmie na stronie www.jti.com.

Idealne CV do pracy w JTI Polska sp. z o.o. przygotujesz w 5 minut. 
Użyj naszego kreatora CV, w którym znajdziesz gotowe szablony 
do uzupełnienia, wskazówki oraz przykłady. Stwórz swoje CV teraz.
Stwórz swoje CV teraz.

JTI w liczbach

Nasze udziały w rynku od 2007 roku wzrosły ponad czterokrotnie, dzięki czemu jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą branży tytoniowej w kraju.

Zatrudniamy ponad 2700 osób, z czego około 1500 dołączyło do nas w ciągu ostatnich 3 lat.

Co 5 osoba zatrudniona u nas pracuje tu 10 lat lub dłużej.

5% z nas to przedstawiciele generacji Z;

Około 64% pracowników to pokolenie Y;

Przedstawicieli generacji X jest około 28%.

78% stanowisk kierowniczych zajmują osoby awansowane wewnątrz firmy.

Aż 9 na 10 z nas poleciłoby JTI swoim znajomym.

 

W ciągu ostatnich 3 lat wydaliśmy 20 mln PLN na szkolenia dla pracowników.

W 2019 roku otworzyliśmy w Warszawie Globalne Centrum Usług Biznesowych, w którym docelowo zatrudnimy 850 osób.

Od początku działalności w Polsce zainwestowaliśmy 1 mld USD.

Kariera w JTI – benefity, sylwetka kandydata

Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników. Tworzymy kulturę opartą na współpracy, dzięki czemu w naszych zespołach panuje wyjątkowa atmosfera. Szerokie zakresy odpowiedzialności dają możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na świetną jakość działania oraz szybki rozwój naszej firmy. Stosujemy także najlepsze praktyki w zakresie rozwoju talentów, wdrażania nowo zatrudnionych osób czy możliwości szkoleniowych.

 

By praca w JTI była jeszcze przyjemniejsza, oferujemy około 30 różnych benefitów, oto część z nich:

 • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny czas pracy
 • szkolenia techniczne, rozwojowe i specjalistyczne
 • nauka języków obcych
 • program well-beingowy (spotkania z dietetykiem, warsztaty na tematy zdrowotne, itp.)
 • brak dress code
 • wycieczki do fabryki
 • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
 • biblioteka firmowa
 • drużyny sportowe
 • program emerytalny
 • akcje pracownicze
 • karta sportowa
 • opieka medyczna (dwóch dostawców do wyboru)
 • ubezpieczenie na życie
 • platforma benefitów
 • Program Wsparcia Pracowników (EAP)

W Warszawie biuro JTI znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 100. W pobliżu znajduje się przystanek, zaś kawałek dalej Dworzec Zachodni, dzięki czemu lokalizacja ta jest dogodna dla osób dojeżdżających z różnych części Warszawy, jak i okolicznych miejscowości.

 

W Starym Gostkowie zaś możemy się pochwalić nowoczesnymi biurami oraz halami produkcyjnymi. Jesteśmy wyjątkowo dumni z naszego parku maszynowego - miejsca, w którym odbywa się produkcja zarówno na rynek polski, jak i rynki zagraniczne. By ułatwić naszym pracownikom dojazd do pracy, oferujemy darmowy transport z okolicznych miejscowości.

 

W 2019 roku otworzyliśmy Centrum Usług Biznesowych, którego biuro mieści się w Warszawie przy ul. Żelaznej. Przez ostatni rok zatrudniliśmy już prawie 400 osób, a do końca 2021 planujemy powiększyć nasz zespół o kolejnych 400 pracowników. Głównym zadaniem GBS jest międzynarodowe wsparcie biznesowe innych oddziałów JTI na świecie w obszarze operacji finansowych, HR, procesów zakupowych czy transakcji międzynarodowych.