Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Idea Bank
Warszawa
Umowa o pracę
Dodano 8.11.2018

Opis oferty:

Idea Bank to nowoczesna instytucja finansowa, wielokrotnie wyróżniana za innowacyjne rozwiązania kierowane do sektora przedsiębiorstw. W związku z rozbudową naszego zespołu, Ty również możesz dołączyć do nas jako Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych!

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Akademię sprzedaży,
  • Konkursy wewnętrzne,
  • Zgrany zespół,
  • Łatwą adaptację,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Przejrzystą ścieżkę awansu.

Oczekiwania:

  • Ta praca jest dla Ciebie jeśli:
  • Jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi,
  • Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kompetencje zawodowe,
  • Jesteś osobą kreatywną, a nowe wyzwania działają na Ciebie motywująco,
  • Lubisz widzieć efekty swojej pracy w postaci atrakcyjnych zarobków odzwierciedlających Twoje zaangażowanie.

Twoje przyszłe zadania

  • Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny z Klientami Banku, w celu sprzedaży produktów Bankowych.

Dbamy o naszych pracowników i chcemy im zagwarantować najlepsze warunki pracy. Naszym pracownikom oferujemy benefity pozapłacowe, w tym m.in.:

  • Prywatna Opieka Medyczna,
  • Karta Sportowa,
  • Ubezpieczenie Grupowe,
  • Nauka języka angielskiego oraz niemieckiego za pośrednictwem platformy e-learningowej,
  • Szkolenia wewnętrzne oraz coachingi,
  • Studia podyplomowa – Akademia Menedżera,
  • Bonusy świąteczne,
  • Możliwość uczestnictwa w sekcjach sportowych (m.in. siatkówka, koszykówka, piłka nożna),
  • Liczne konkursy z nagrodami,
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne.

Wiemy, że rozwój jest ważny dla wszystkich pracowników. Dlatego koncentrujemy się na rozwijaniu mocnych stron naszych pracowników przy uwzględnieniu realizacji strategicznych celów organizacji.

  • Indywidualizujemy ścieżkę rozwoju każdego pracownika, m.in. w oparciu o narzędzia diagnozy potrzeb rozwojowych, takie jak AC/DC czy ocena 360 stopni.
  • Duży nacisk kładziemy na sprawne i efektywne zarządzanie, dzięki któremu nasze wyniki pracy przekładają się na realizację celów firmy. Inwestujemy w kompetencje przywódcze swoich menedżerów, m.in. realizując działania rozwojowe, np. coaching czy mentoring.
  • Jesteśmy firmą promującą  awanse wewnętrzne pracowników. Stawiamy  na mobilność pracowników wewnątrz organizacji, umożliwiając im zarówno awans pionowy, jak i poziomy w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych.
  • Otwarta komunikacja wewnętrzna: W codziennej pracy dbamy o dobre relacje na bazie zaufania i szacunku. Otwartej komunikacji sprzyja również nieformalny charakter organizacji. Od pierwszego dnia wszyscy pracownicy mówią do siebie po imieniu, niezależnie od stanowiska czy wieku. W swoich działaniach promujemy kulturę opartą o wzajemny feedback, z różnych perspektyw.
  • Badanie satysfakcji pracowników: Wierzymy, że tylko zmotywowany zespół może zapewnić realizację celów strategicznych, dlatego cyklicznie pytamy pracowników o ich motywację, główne potrzeby i problemy oraz propozycje zmian i usprawnień.
  • Zdrowie, work-life balance pracowników i ich otoczenie:  Jesteśmy przekonani, że ogólne zdrowie pracowników, ich work-life balance oraz troska o otoczenie wpływa na efektywność organizacji i kształtuje właściwe postawy. Dostarczamy pracownikom porcję witamin w postaci ogólnodostępnych owoców, promujemy aktywny tryb życia angażując pracowników do aktywnego uczestnictwa w sekcjach sportowych z różnych dyscyplin, kibicujemy w turniejach pracowniczych i zawodach oraz organizujemy akcje typu tydzień zdrowia, czy spotkanie z dietetykiem.

Centrala

Dołącz do jednego z naszych zespołów w Centrali Banku jako Specjalista / Ekspert / Manager, aby uczestniczyć w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom. Jeżeli chcesz wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i pomysły, dołącz do jednego z naszych zespołów w ww.  obszarach: Administracja, Analizy i Rozliczenia, HR i Szkolenia, Finanse i Kontroling, Marketing, Operacje, Ryzyko, Windykacja, Zarządzanie produktem i inne.

Sprzedaż

Jeżeli chcesz osobiście wspomagać Przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie lub jego rozwoju, aplikuj na stanowiska związane z profesjonalną obsługą i pozyskiwaniem klientów. Jako osobisty doradca klienta będziesz zapewniał naszym klientom opiekę na każdym etapie rozwoju ich firmy, zarówno podczas spotkań, jak i za pośrednictwem telefonu i Internetu. Będziesz ich wspierać w zakresie wyboru form finansowania działalności oraz sposobach pomnażania kapitału.

Call Center

Jesteśmy bankiem komercyjnym, który zrezygnował z automatów w telefonicznej obsłudze klientów. Każdy telefon od klienta odbiera wyszkolony pracownik banku, który odpowiada na jego pytania, rozwiewa wątpliwości oraz realizuje dyspozycje. Dołącz do Zespołu Obsługi Klienta i wspieraj naszych klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności biznesowej.

IT

Stale rozwijamy bankowość elektroniczną i tworzymy nowatorskie rozwiązania dedykowane przedsiębiorcom. Możesz wspierać nas w realizacji innowacyjnych projektów technologicznych i dołączyć do Obszaru IT.

Obecnie w naszym obszarze IT jest zatrudnionych ponad 200 specjalistów i ekspertów wyspecjalizowanych m.in. w dziedzinie programowania, administrowania, help desku i zarządzania projektami.

Jesteśmy firmą, która lubi sport!

Jesteśmy aktywni i nie lubimy stać w miejscu – każdy pracownik Idea Banku, który chce poczuć ducha zdrowej rywalizacji, zadbać o kondycję i po prostu świetnie się bawić, może dołączyć do sekcji: siatkówki, piłki nożnej, koszykówki oraz MMA. To świetny sposób na poznanie i nawiązanie relacji z osobami z różnych zespołów i jednostek. Jesteśmy dumni z wyników jakie osiągają pasjonaci biegania pracujący w Idea Banku, którzy angażują się w największe imprezy biegowe w Polsce (m.in. Orlen Warsaw Maraton, BMW Półmaraton).

Jesteśmy firmą, która ceni zdrowie pracowników!

Jako dopełnienie naszych pasji sportowych angażujemy się w inicjatywy promujące zdrowy tryb życia. Na warsztaty lub spotkania indywidualne zapraszamy ekspertów z zakresu zdrowej żywności i zdrowego trybu życia.

Jesteśmy firmą, która dzieli się pasjami

W  Idea Banku pracują pasjonaci realizujący się na różnych polach. Angażujemy zewnętrznych ekspertów i pracowników specjalizujących się w wybranych dziedzinach, którzy chcieliby podzielić się swoim hobby, jak na przykład zdolni pasjonaci fotografii, pracujący w Idea Banku, którzy byli odpowiedzialni za sesję pracowników.

Jesteśmy firmą, która lubi się bawić

Wspólnie celebrujemy dni tematyczne oraz święta (m.in. Urodziny Idea Banku, Wigilia, Dzień Dziecka). Organizujemy konkursy i quizy, w których doceniane jest  zaangażowanie, pomysłowość i efektywna współpraca w ramach firmy.

Jesteśmy firmą, która pomaga innym

  • Wspieramy  Fundację Jolanty i Leszka Czarneckich, której celem jest działanie na rzecz dzieci i młodzieży.
  • Angażujemy się w Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym „Bezpieczna Firma” i akcje krwiodawstwa.
  • Organizujemy zbiórki dla domów dziecka, hospicjów i schronisk.

Otrzymane nagrody dają nam motywację do jeszcze cięższej pracy.

Oto kilka z nich:

  • Hermes Creative - Dumę Przedsiębiorcy nagrodzono platynową statuetką Hermes Creative Awards w kategorii Kampania komunikacyjna
  • Fintech Innovation Awards - Idea Cloud najbardziej nowatorskim projektem w kategorii Innovation in corporate banking solutions
  • BAI Finacle Global Banking Innovation Awards - Zwycięstwo Mobilnych Wpłatomatów w kategorii Innovation in Payments
  • II miejsce dla Idea Banku w kategorii Banki komercyjne małe i średnie. Nagroda Gazety Bankowej. O wynikach decydowały wyniki finansowe banków oraz oceny kapituły konkursowej.

"Idea Bank pozwala na poznawanie przedsiębiorców i uczenie się biznesu od najlepszych praktyków - naszych klientów. Dla mnie to ciągłe doskonalenie siebie i ludzi, z którymi pracuję. To możliwość uwolnienia dziecięcej ciekawości do poznawania świata – zaznajamiania się z różnymi branżami i ich specyfiką, badania na co stawiać, czego unikać, sprawdzania gdzie są szanse, a gdzie zagrożenia." Piotr, Departament Sprzedaży (Oddziały Idea Hub)

"Idea Bank jest stosunkowo młodym projektem dzięki czemu mamy poczucie, że uczestniczymy w czymś „dużym”, kreujemy przyszłość tej firmy. Osobiście bardzo cenię sobie swobodę pracy, która uczy samodzielności i samodyscypliny. Do pracy przede wszystkim motywuje mnie partnerska relacja z przełożonym oraz zdrowa rywalizacja. Zgrany, lojalny zespół to podstawa, a wysokie wynagrodzenie jest skutkiem ubocznym (śmiech)." Mateusz, Zespół Kredytów on-line

Jesteśmy firmą otwartą na studentów i absolwentów.

Realizując Program Praktyk Letnich, zapraszamy do współpracy talenty, które nie nabyły jeszcze doświadczenia zawodowego lub są na starcie kariery. Najlepsi z nich pozostają w firmie na dłużej. Nowo zatrudnionym pracownikom zapewniana jest szybka i łatwa adaptacja do nowych warunków pracy. W tym celu pracownik przechodzi szkolenia wstępne, podczas których poznaje historię, strukturę i zwyczaje Idea Banku a następnie objęty zostaje opieką Przełożonego i Opiekuna, których zadaniem jest wsparcie pracownika w pierwszych miesiącach jego pracy. Na bieżąco badana jest jakość procesu wdrożenia.

Idea Bank
Cała Polska
Bankowość
Duża firma
O firmie
Co zaoferuje Ci praca w Idea Bank? Sprawdź tutaj!
Więcej o firmie