eurobank

eurobank

Bankowość
Duża
 1. eurobank

eurobank i Bank Millennium łączą siły

Drodzy Kandydaci,

 

Z dniem 01.10.2019 Euro Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu połączył siły z Bankiem Millennium  S.A. z siedzibą w Warszawie - staliśmy się jednym pracodawcą działającym pod firmą Bank Millennium S.A. 

 

 

W wyniku integracji powiększamy naszą sieć sprzedaży, a Wrocław będzie kolejną - obok Warszawy i Gdańska – lokalizacją jednostek Centrali. Oznacza to, że już teraz aplikujesz do Banku Millennium S.A. i to on będzie administratorem Twoich danych osobowych. 

 

W przypadku złożenia przez Ciebie aplikacji, Bank Millennium S.A. będzie przetwarzał Twoje dane osobowe, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na zasadach określonych w dokumencie: „Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Banku Millennium S.A.

Pomimo połączenia obu banków, nic nie zmienia się w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych i dalej będą one przetwarzane z dochowaniem najwyższych standardów.

 

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoją aplikację i zdobądź swoją wymarzoną pracę w Banku Millennium S.A.

 

Praca w eurobank - co musisz wiedzieć?

Profil firmy

#mamytocoś

 

Na co dzień stawiamy na pozytywną atmosferę, jasne zasady i rozwój talentów. Mówimy do siebie na Ty, oferujemy stabilne zatrudnienie i dbamy o otaczające nas środowisko. To między innymi dlatego na początku 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Top Employers Polska. Sprawdź, dlaczego warto u nas pracować! 

 

Nasza centrala mieści się we Wrocławiu, a w całej Polsce mamy około 500 placówek bankowych. 

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy pracują w banku. Jednak niech Cię to nie zwiedzie - nasza praca łączy wiele specjalności. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem ofert i produktów, ale też obsługą klienta, IT, marketingiem, finansami, HR i wieloma innymi obszarami. 

 

W pracy dbamy o naszych klientów – jakość obsługi jest dla nas bardzo ważna, a nasze starania są doceniane w wielu prestiżowych rankingach. Zależy nam również na naszym otoczeniu – realizujemy projekty charytatywne i ekologiczne.

Czy wiesz, że?

#masztocoś

 

Wierzymy, że każdy ma w sobie to coś. Jesteś profesjonalistą w swoim obszarze? Zaczynasz dopiero zawodową karierę? Wyślij CV - to na pewno będzie dobra decyzja.

 

Masz to jak w banku.

 

Wybierając pracę w eurobank możesz dołączyć do takich działów, jak: obsługa klienta, IT, marketing, finanse, HR i innych. 

 

Obecnie w eurobanku zatrudniamy około 2 600 osób w całej Polsce.

 

Od 3 lat w ramach kampanii charytatywnej „Our People” zbieramy kilometry, które zamieniamy na złotówki i przeznaczamy na cele charytatywne - w tym roku w ramach integracji do akcji zaprosiliśmy Grupę Banku Millennium (więcej na www.ourpeople.pl)

eurobank kariera - dlaczego warto?

Już od 15 lat na rynku

Weszliśmy na rynek w dniu 25 września 2003 roku.

Zaangażowanie

Nasze zaangażowanie wynika z  zadowolenia Klientów. Codziennie wspólnie dążymy do tego, by realizować ich potrzeby - nawet te niecodzienne. 

Nowoczesne rozwiązania

Proponujemy klientom, m.in.: aplikację mobilną, bankowość internetową w technologii RWD, a także płatności zbliżeniowe telefonem.

Kariera w eurobanku - zarobki, benefity, szkolenia i integracja

Zarobki i forma współpracy:

 • Wszystkim pracownikom oferujemy umowę o pracę
 • W centrali wynagrodzenie składa się ze stałej podstawy oraz premii kwartalnej zależnej od realizacji postawionych celów. Obszar sprzedaży charakteryzuje się stałą częścią wynagrodzenia uzupełnianą miesięczną premią sprzedażową

 

Benefity w eurobanku:

 • Umowa o pracę od pierwszego dnia
 • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemy premiowe
 • Nowoczesne narzędzia pracy
 • Szkolenia dla pracowników / udział w konferencjach
 • Prywatna opieka medyczna
 • Ubezpieczenie na życie
 • Strefy relaksu w biurze
 • Zniżki do restauracji
 • Karta sportowa
 • Imprezy i wyjazdy integracyjne
 • Konkursy wewnętrzne
 • Bilety do kina
 • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
 • Akcje na rzecz odpowiedzialności społecznej
 • Parking dla rowerów

Naszą siłą są ludzie nastawieni na skuteczne działanie, aktywność i współpracę. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy i dbamy o pozytywną atmosferę. Mówimy sobie na Ty - otwartość i brak zbędnych formalizmów nie przeszkadzają w profesjonalnym wykonywaniu obowiązków i utrzymaniu wzajemnych kontaktów na wysokim poziomie.

 

Co roku organizujemy zarówno imprezy integracyjne dla całej firmy jak i dla poszczególnych departamentów. Dodatkowo inne działania z zakresu CSR czy aktywności fizycznych (np. eurobike - wydarzenie promujące dojazdy do pracy rowerem) integrują pracowników. 

 

Promujemy awanse wewnętrzne - większość ofert dotyczących stanowisk managerskich i specjalistycznych w pierwszej kolejności kierowana jest do naszych pracowników. Informacje o tych rekrutacjach są powszechnie dostępne. Dzięki temu wiele osób miało szansę sprawdzić się w ramach nowego zakresu zadań i odpowiedzialności.

CENTRALA

Centrala eurobanku znajduje się we Wrocławiu. To tutaj mamy swoje centrum dowodzenia, wsparcia, rozwoju i bezpieczeństwa. Pracujemy tutaj w obszarze: IT, audytu i kontroli, HR, administracji biurowej, zakupów, analiz, marketingu, PR, finansów, windykacji czy back office.

 

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

COK mieści się w centrali banku we Wrocławiu. Pracuje tutaj prawie 200 osób. Oprócz doradców mających na co dzień kontakt z Klientami pracują tutaj trenerzy, analitycy, koordynatorzy zmian czy rekruterzy. Mocno stawiają na rozwój - średnio w roku na jednego pracownika COK przypada aż 9 szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez trenerów pracujących wyłącznie dla tego działu. Mają również swoją redakcję, która tworzy artykuły w ramach projektu oCOKaman

 

NASZE IT

Nie tylko w firmach z branży informatycznej potrzebni są specjaliści IT. W banku również! W eurobanku codziennie pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że zarówno Klientom, jak i pracownikom żyje się lepiej. To dlatego szukamy osób, które wiedzą co oznacza SVN, TDD czy SCCM.

 

DZIAŁ ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH: zatrudniamy tutaj około 100 osób, które stosują dwa modele wytwarzania oprogramowania: waterfall oraz podejście związane z użyciem metodyki scrum. Nie ma tu miejsca na nudę - corocznie wdrażamy do 100 projektów, a nasze systemy mają ponad 2 miliony linii kodu! Czego używamy na co dzień? Praktykujemy continuous delivery z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań z branży.

 

DEPARTAMENT OPERACJI IT: Nasze serwery oparte są na najnowszych rozwiązaniach IBM P8, wkrótce P9. Za pomocą narzędzi firmy Uipatch wdrażamy kolejne roboty, które pracują w technologii RPA. Roboty wspomagają naszych pracowników w codziennej pracy. Planujemy i automatyzujemy procesy za pomocą Infinite scheduleIN. Nasz scentralizowany system backupów opieramy na rozwiązaniach EMC: Data Domain oraz Networker. Nasze wirtualne środowisko oparte jest o platformę IBM Power (to do Power 8/9). Do automatyzacji wdrożeń, skalowania i zarządzania skonteneryzowanymi aplikacjami używamy systemu Kubernetes. Dodatkowo używamy macierzy dyskowych oraz Data Domain wiodących dostawców EMC NetApp oraz technologii SAN, NAS i PowerHA. 

 

Jeżeli czytając to wiesz w 100% o co chodzi - zdecydowanie aplikuj do nas! :-)

 

DEPARTAMENT SPRZEDAŻY - PLACÓWKI BANKOWE

Posiadamy prawie 500 placówek bankowych w całej Polsce - własnych oraz działających na zasadzie franczyzy. Zespoły pracujące w placówkach w zależności od wielkości składają się z kilku lub kilkunastu osób. Nasza sieć podzielona jest na dwa makroregiony - wschodni oraz zachodni. W naszej sieci sprzedaży możesz pracować na stanowiskach: Praktykant, Doradca Klienta, Opiekun Klienta, Ekspert ds. Sprzedaży, Manager/Dyrektor Oddziału Bankowego.

 

PODRÓŻUJEMY PO ŚWIECIE I POMAGAMY

 

W ciągu 6 tygodni wspólnymi siłami udało nam się w 2018 roku pokonać 113 949 km. To dwukrotnie więcej niż rok wcześniej i aż o 33 845 km więcej niż początkowo planowaliśmy. To efekt wewnętrznej akcji CSR - Our People Round The World, w ramach której pracownicy eurobanku zbierają kilometry, uprawiając dowolną dyscyplinę związaną z pokonywaniem dystansu. Każdy kilometr to złotówka na cel charytatywny!

 

👉 www.ourpeople.pl 

 

ODDYCHAMY CZYSTYM POWIETRZEM

 

W ramach kampanii #BezSmogu, przyłączyliśmy się do tworzenia ogólnopolskiej sieci czujników jakości powietrza, instalując je w 50 placówkach banku i w 10 siedzibach mediów. Naszym celem jest poszerzenie wiedzy o tym, czym oddychamy na co dzień w poszczególnych regionach Polski oraz zwiększenie świadomości zagrożeń związanych ze smogiem. Wierzymy, że szerząc wiedzę o problemie, przyczynimy się do zmiany na lepsze.

 

👉 https://eurobank.pl/o-banku/bez-smogu/

 

JEŹDZIMY NA ROWERACH

 

Eurobike to projekt, który zachęca pracowników eurobanku do przyjeżdżania do pracy na rowerze. Z roku na rok coraz więcej eurobankowców wybiera tę formę aktywności, aby dotrzeć do pracy. Sprzyja temu szereg udogodnień dla rowerzystów, które powodują, że dojazd do pracy staje się łatwy i można z niego korzystać na co dzień. Akcja organizowana jest cyklicznie od 2011 roku. 

 

🚲Dołącz do akcji Eurobike!

 

"Ogromną zaletą pracy w eurobanku są ludzie i atmosfera. Niezależnie czy jest to koleżanka z pokoju czy lider zespołu, zawsze możesz liczyć na życzliwą pomoc, poradę i wsparcie. Naprawdę! Nikt, nigdy nie odmówił mi pomocy, a na mojego lidera mogę liczyć w każdej sytuacji. W krótkim czasie nawiązałem nowe znajomości, które utrzymuję w pracy, jak i poza nią. Choć pracujemy dużo, to pracujemy spokojnie, bez stresów i niepotrzebnych nerwów. (...) Pozytywne nastawienie i duża dawka poczucia humoru towarzyszy nam na co dzień. Mówi się, że jak robisz to co lubisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu. Ja lubię tu pracować." Tomasz, Tester Oprogramowania

 

"eurobank to firma, która daje szanse młodym ludziom na rozpoczęcie swojej pracy zawodowej. Stwarza komfortowe warunki do pracy i rozwoju. Pracownicy mają możliwość uczenia się od starszych i bardziej doświadczonych osób jak podnosić swoje kompetencje poprzez oferowane przez bank szkolenia. Dzięki organizowanym wyjazdom integracyjnym pracownicy mogą lepiej się poznać, co przekłada się na miłą i przyjazną atmosferę panującą w zespołach." Ania, Inspektor ds. Obsługi Posprzedażowej Produktów

 

Rekrutacja w eurobanku krok po kroku

1

Sprawdź dostępne oferty. Poświęć chwilę na zapoznanie się z naszymi oczekiwaniami wobec kandydatów, które umieściliśmy w ogłoszeniu. Te informacje na pewno będą dla nas przydatne i zwiększą Twoje szanse na pomyślne przejście rekrutacji. To proces obustronny. Aby nasza współpraca była trwała wspólnie musimy podjąć przemyślaną decyzję.

2

Wybrałeś jedną z naszych ofert pracy? Teraz kolej na nas! Jeżeli Twoje doświadczenie i wiedza wpisują się w wymagania stanowiska, które Cię zainteresowało - na pewno do Ciebie zadzwonimy albo napiszemy wiadomość e-mail z zaproszeniem na spotkanie.

3

Czas bliżej się poznać. Spotkania rekrutacyjne odbywają się w eurobanku z przedstawicielem HR oraz managerem zespołu, w którym chcesz pracować. Porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach, dopytamy Cię o oczekiwania wobec nas, a także odpowiemy na Twoje pytania. W zależności od poziomu stanowiska zakładamy maksymalnie dwa etapy spotkań. 

4

Zadania dodatkowe: w zależności od rodzaju stanowiska bądź przygotowany na wyzwania – może być tak, że poprosimy Cię o przygotowanie zadania rekrutacyjnego, napisanie testu wiedzy albo zaprosimy do udziału w assessment center. O wszystkim dowiesz się odpowiednio wcześnie, abyś mógł się do tego dobrze przygotować.

5

Decyzja i informacja zwrotna. Niezależnie od wyniku procesu rekrutacji zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną. Jeśli się uda – witamy na pokładzie.

Jak się przygotować do rozmowy w eurobanku?

Przed spotkaniem postaraj się lepiej poznać eurobank, przejrzyj naszą stronę internetową oraz media społecznościowe.

Na spotkaniu porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach. Interesują nas Twoje pasje, to co Cię wyróżnia i co motywuje do pracy, dlatego przygotuj się i przemyśl, co chcesz nam powiedzieć.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zastanów się więc nad nimi przed spotkaniem. Pamiętaj, że rozmowa rekrutacyjna, to okazja do wzajemnego poznania się obu stron - dobrze to wykorzystaj!

Nie ubarwiaj swoich doświadczeń i kompetencji, zamiast tego opowiedz nam, w czym jesteś naprawdę dobry.

W zależności od stanowiska na jakie rekrutujemy możesz zostać poproszony o zabranie ze sobą dokumentów potwierdzających Twoje wykształcenie i doświadczenie (dyplomy, świadectwa pracy, certyfikaty, itp.). Zabierz ze sobą także dowód osobisty, który pokażesz w naszej recepcji.

Postaraj się nie spóźnić, a jeśli coś wydarzy się po drodze, poinformuj nas o tym najszybciej jak to możliwe, dzięki temu nie będziemy musieli skracać czasu spotkania i nie ominiemy żadnego ważnego tematu.

Jeśli zaprosiliśmy Cię na spotkanie, to znaczy że nie możemy się doczekać aż Cię poznamy. Dlatego bądź sobą, w eurobanku cenimy ludzi takimi jacy są. Wykorzystaj ten fakt w pełni!

I najważniejsze - nie stresuj się. Nasz HR nie gryzie!”

Oferty pracy eurobank, na które możesz zaaplikować:

Kontakt do firmy

Aleksandra Kowal

Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

Napisz do mnie! Z chęcią porozmawiam z Tobą o ścieżkach kariery w eurobank.

LinkedIn

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

Dziękujemy za oddanie głosu!
Średnia: 4 95

Chcesz zapytać eurobank o szczegóły ofert pracy?

Dodaj komentarz poniżej