Trwa wysyłanie danych...
Proszę czekać.
Praca Arla Opinie

Arla Global Shared Services

HR / Gdańsk / ok. 320 pracowników

Praca w Arla - co musisz wiedzieć?

 • Profil firmy

  W 2008 roku w Gdańsku utworzyliśmy zespół zajmujący się procesami księgowymi dla spółek Arla Foods na całym świecie. To dzięki nam właściciele Arla Foods, farmerzy duńscy, szwedzcy, brytyjscy, niemieccy, belgijscy i holenderscy, otrzymują płatności za dostarczane nam mleko. Odpowiadamy za rozliczenia z dostawcami, a także regulowanie płatności z klientami. Tworzymy raporty finansowe dla naszej siedziby głównej w Aarhus w Danii, a także wspieramy lokalne mleczarnie w Europie i nie tylko.

 • Arla działa międzynarodowo

  Nasi pracownicy kontaktują się ze swoimi kolegami, klientami oraz dostawcami w Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Kanadzie, USA, a także Meksyku i krajach Bliskiego Wschodu. Pracujemy w języku angielskim, ale aby być bliżej naszych odbiorców, posługujemy się także językami lokalnymi.

Poznaj firmę Arla bliżej!

Arla GSS działa w Polsce od 2008 roku.

Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w dziedzinach: Finance and Accounting, HR Services, Operational Procurement.

Współpracujemy z dostawcami i klientami na całym świecie!

Arla - atmosfera, benefity, możliwości rozwoju

 • Arla jest wyjątkowym miejscem, w którym możesz rozwijać się zawodowo w międzynarodowym środowisku. Jeżeli szukasz ciekawej pracy, w której będziesz miał realny wpływ na rzeczywistość i nienawidzisz się nudzić - dołącz do naszego zespołu! Będziesz miał niepowtarzalną możliwość bliskiej współpracy z ludźmi, którzy kochają to, co robią. Na własne oczy przekonasz się, że Arla to nie jest zwykłe miejsce pracy - to wyjątkowa atmosfera, morze możliwości i nowe wyzwania każdego dnia!

  arla praca opinie

 • Naszym pracownikom oferujemy szeroki wybór benefitów takich jak:

  • Multikafeteria, w tym Multisport Card,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.


  Każdy nowo zatrudniony pracownik uczestniczy w onboardingu, który trwa 90 dni. W tym czasie uczestniczy w wielu aktywnościach, dzięki czemu łatwiej mu się zintegrować z innymi pracownikami oraz poznać, jak działa firma.

  Czego możesz się spodziewać pracując z nami?

  • Udziału w międzynarodowych projektach.
  • Inicjatyw i zadań związanych z integracją międzywydziałową.
  • Przyjaznej atmosfery i pracy w komfortowych warunkach.
  • Możliwości rozwoju, w tym udziału w ciekawych wewnętrznych projektach.
  • Pokojów relaxu wyposażonych w Xboxy i najlepszej kawy w biurze :)


  arla praca opinie

 • W Arli stworzyliśmy otoczenie, które daje różnorodne możliwości rozwoju kariery w kraju oraz za granicą. Praca w międzynarodowym środowisku rozwija rozumienie innych kultur oraz stymuluje pracę. Każdy z Pracowników ma szansę wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej, która może być pierwszym krokiem do zwrotu w karierze zawodowej.

  Wiemy, że przystosowanie się do nowego miejsca pracy wymaga czasu i pomocy. Dlatego każdemu nowozatrudnionemu pracownikami oferujemy pełen onboarding wprowadzający w historię fimy, jej wartości oraz program ’induction’, który dotyczy m.in. procesów, narzędzi, interesariuszy w danym departamencie. Ponadto każda nowa osoba zostaje wdrożona na stanowisko pracy przez ’buddy’ego’, który wspiera ją w pierwszych tygodniach pracy.

  Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaoferować?

  • Programy developmentowe (rozwój talentów na ścieżce liderskiej i eksperckiej),
  • Dofinansowanie edukacji,
  • Wewnętrzne projekty cross-departamentowe,
  • Wyjazdy projektowe do obsługiwanych spółek Arli,
  • Pełnienie funkcji trenera wewnętrznego,
  • Reprezentowanie firmy na imprezach wewnętrznych oraz publikacjach komercyjnych.


  arla praca opinie

 • Studentom oraz absolwentom oferujemy staże i praktyki w Arla SSC. W okresie wakacyjnym organizujemy Arla Summer Internship Programme, który realizowany jest lokalnie w naszych departamentach finansowych w Gdańsku. Ponadto, w ciągu roku otwieramy kilka miejsc stażowych w wybranych departamentach - obserwuj na bieżąco naszą stronę na Facebook'u i dowiedz się pierwszy! Możesz również aplikować do globalnego programu Arla Future 15, który trwa 3 lata. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

  arla praca opinie

Rekrutacja krok po kroku w Arla

 • Analiza aplikacji. Po zakończeniu nadsyłania zgłoszeń, analizujemy wszystkie aplikacje pod kątem kompetencji, których wymagamy na wybranym stanowisku. Cenimy naszych pracowników, dlatego prowadzimy również rekrutacje wewnętrzne.

 • Rozmowa telefoniczna. Podczas tej rozmowy chcemy się dowiedzieć więcej o Tobie, Twojej motywacji i oczekiwaniach względem pozycji, na którą aplikujesz. Porozmawiamy m.in. o: Twoim doświadczeniu, kompetencjach czy zainteresowaniu stanowiskiem.

 • Spotkanie rekrutacyjne. Będziesz miał okazję poznać rekrutera oraz osobę z departamentu, do którego aplikujesz. Opowiemy Ci więcej o Arli oraz stanowisku. Będziemy chcieli zweryfikować, czy Twoje doświadczenie i kompetencje odpowiadają naszym wymaganiom. Ponadto, dzięki temu sam będziesz mógł zadecydować o tym, czy do nas pasujesz.

 • Testy kompetencyjne. Przy rekrutacji na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, przed podjęciem decyzji, zapraszamy naszych kandydatów do udziału w różnego rodzaju działaniach, takich jak testy osobowościowe online, sprawdziany językowe czy testy sprawdzające operowanie danymi liczbowymi.

 • Zatrudnienie. Przed podjęciem decyzji możemy Cię poprosić o referencje. Oczywiście to, czy zdecydujesz się nam je przekazać będzie zależało od Ciebie. Jeżeli zaproponujemy Ci pracę, informację o tym przekażemy Ci telefonicznie. Następnie najszybciej jak to będzie możliwe, prześlemy Ci list intencyjny.

 • Informacja zwrotna. Na każdym etapie procesu, przekażemy Ci informację zwrotną - bez względu na to, czy będzie ona pozytywna czy negatywna. Jeżeli uczestniczyłeś w rozmowie rekrutacyjnej, to skontaktujemy się z Tobą, żeby powiedzieć Ci co skłoniło nas do podjęcia wybranej decyzji.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej w Arla?

 • Przede wszystkim zapoznaj się z informacjami na temat naszego centrum. Wbrew pozorom, nie produkujemy tu sera, ani nie prowadzimy laboratoriów, w których bada się produkty Arli :)

 • Jeżeli branża SSC jest dla Ciebie nowa - poczytaj o specyfice usług w nim oferowanych (podział procesów w centrach finansowych, obsługa według rodzaju procesu czy regionu).

 • Zastanów się jakie masz oczekiwania co do stanowiska, na które aplikujesz oraz jaką ścieżką kariery chciałbyś podążać. Chcielibyśmy się również dowiedzieć jakie zadania są dla Ciebie interesujące i czego chciałbyś się nauczyć w nowym miejscu.

Opinie pracowników o pracy w Arla

"Once you start your career with Arla, prepare yourself to work in fast paced business environment, full of exciting challenges everyday. Since Arla’d opened Shared Service Center in Gdansk, the company has doubled the number of its employees, and it is still expanding. It’s a great chance to become a new member of a global company." Honorata Pawelska, HR Reporting Professional

Oferty pracy Arla, na które możesz zaaplikować:

Joanna Grzegorzewska

TA Team leader
Joanna Grzegorzewska Arla

LinkedIn

Chcesz poznać więcej możliwosci rozwoju w Arla? Napisz do mnie.

Podoba ci się ten profil? Oceń go:

4.7

Pracowałeś w Arla?

Podziel się opinią poniżej.