1. Zastępca Kierownika Sklepu
R

Zastępca Kierownika Sklepu

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

Zastępca Kierownika Sklepu:

  • współpracuje bezpośrednio z kierownikiem sklepu, aby drogeria działała zgodnie ze standardami naszej firmy,
  • zarządza kilkunastoosobowym zespołem i motywuje go do realizacji wytyczonych celów,
  • dba o wizerunek sklepu i relacje z Klientami,
  • pracuje aktywnie na sali sprzedaży.

Obowiązki:

Zależy nam, aby Osoby pracujące na tym stanowisku:

  • miały doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • posiadały wysokie umiejętności interpersonalne,
  • były zorientowane na sprzedaż i Klienta,
  • umiały realizować cele długoterminowe,
  • miały wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na zaastępstwo,
  • szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – m.in. pakiet sportowy OK System, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci,
  • pozytywnie zakręcony sposób spędzania wolnego czasu – nurkowanie, jazda konna, warsztaty kulinarne, kursy tańca...
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.AdresKosakowo ul. Płk. Dąbka 338 Ważne jeszcze 76 dni (do 01.12.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63698484Data wprowadzenia: 31 sierpnia 2020Aktualizacja: 16 września 2020Wyświetleń: 245Wyświetleń na liście: 2 910 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Zastępca Kierownika Sklepu przygotujesz w 5 minut.