1. WordPress Developer [Rekrutacja online]
P

WordPress Developer [Rekrutacja online]

Polcode Sp. z o.o

Opis stanowiska

Lokalizacja: 100% zdalnie lub Białystok, Kraków, Warszawa

Jeśli:

    podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie,
    dobrze znasz środowisko WordPress (wtyczki, szablony, API) oraz WooCommerce (dodatkowy atut),
    masz minimum 2-3 lata doświadczenia przy projektach komercyjnych,
    swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (CSS, HTML, JavaScript),
    kodujesz w PHP i korzystasz z bazy danych MySQL,
    znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

    Będziesz odpowiadać za:

      tworzenie i modyfikację stron przy użyciu platformy WordPress, z zachowaniem wysokich standardów kodowania WP,
      współpracę z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM),
      współpracę z klientami z całego świata,
      estymację czasochłonności zadań programistycznych, rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.
      Co oferujemy w zamian?

        Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu, wsparcie Mentora, code review, support grup technologicznych na wewnętrznych komunikatorach.
        Pracę w projektach dopasowanych do Twoich core’owych technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności.
        Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.
        Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.
        Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu, pomagać w rekrutacji programistów, doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji czy też pełnić rolę lidera projektu lub mentora. Wybór należy do Ciebie.
        Pokrycie kosztów certyfikacji.
        Możliwość wyjazdów służbowych na konferencje i eventy specjalistyczne.
        Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

        Do zobaczenia na pierwszej rozmowie!

        Idealne CV dla stanowiska WordPress Developer [Rekrutacja online] przygotujesz w 5 minut.