1. WETERYNARZ TECHNIK WETERYNARII - Inspektor Weterynaryjny
P

WETERYNARZ TECHNIK WETERYNARII - Inspektor Weterynaryjny

PM Staffing Marina Witczak

Opis stanowiska

Firma Rekrutacyjna PM Staffing poszukuje dla jednego z naszych klientów w Wielkiej Brytanii, poszukujemy, WETERYNARZY TECHNIKÓW WETERYNARII, ZOOTECHNIKÓW oraz TECHNOLOGÓW ŻYWNOŚCI gotowych podjąć się szkolenia i rozpocząć pracę na stanowisku INSPEKTORA WETERYNARYJNEGO w Wielkiej Brytanii.

Obowiązki

  • Inspekcja mięsa
  • Kontrola czystości mięsa
  • Kontrola temperatury

Wymagania

  • Dyplom: technika weterynarii/zootechnika/technologa żywności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w badaniu mięsa będzie atutem, ale nie jest wymagane (oferujemy pełne szkolenie w tym zakresie)

Oferujemy

  • Stabilne warunki pracy
  • Początkową stawkę 10/11 funtów na godzinę, wzrastającą wraz z przepracowanym stażem
  • Minimum 37 - 40 godzin pracy w tygodniu, z możliwością zwiększenia ilości godzin na żądanie
  • Szkolenie zakończone międzynarodowym certyfikatem potwierdzającym urzędowe kwalifikacje
  • Podczas trwania szkolenia: zakwaterowanie opłacane przez firmę, 225 funtów tygodniowo oraz dodatek do paliwa
  • Samochód służbowy
  • Smartphone z dostępem do internetu
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!

Idealne CV dla stanowiska WETERYNARZ TECHNIK WETERYNARII - Inspektor Weterynaryjny przygotujesz w 5 minut.