1. TECHNOLOG DS. NADRUKÓW I POWIERZCHNI LAKIEROWANYCH
Z

TECHNOLOG DS. NADRUKÓW I POWIERZCHNI LAKIEROWANYCH

ZMM Maxpol

Opis stanowiska

Firma ZMM MAXPOL założona została w 1985 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki
- Opracowywanie dokumentacji procesów technologicznych, tworzenie instrukcji oraz kart technologicznych, procedur dot. procesów technologicznych oraz organizacji stanowisk pracy;
- Optymalizacja procesów technologicznych w obszarze nadruków i procesów lakierniczych;
- Wdrażanie usprawnień procesów technologicznych i poprawa produktywności;
- Rozwój i optymalizacja istniejących już procesów;
- Inicjowanie i nadzór zmian technologicznych oraz materiałowych mających na celu poprawę jakości oraz wydajności produkcji;
- Współpraca z innymi działami w celu doskonalenia realizowanych procesów;
- Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych powstałych podczas procesu produkcji;
- Nadzór nad wykonaniem ewentualnych prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie projektów dotyczących nowych wyrobów;
- Współpraca przy sporządzeniu dokumentacji projektowej prowadzonych projektów (P-FMEA, diagram przepływu procesu), poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów, uczestniczenie w pracach rozwojowych dotyczących nowych maszyn, narzędzi i wyposażenia maszyn;
- Przestrzeganie odpowiednich norm i przepisów oraz ustalonych wymagań klienta;

Wymagania
- Wykształcenie techniczne;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Mile widziana znajomość technologii tampodruku, hot-stampingu;
- Mile widziana znajomość technologii sputteringu, termotransferu;
- Umiejętności analityczne (rozwiązywanie problemów, myślenie systemowe oraz koncepcyjne);
- Znajomość MS Office;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Umiejętność planowania czasu pracy;
- Zdolności komunikacyjne, manualne, wyobraźnia przestrzenna;
- Umiejętność czytania rysunku technicznego;
- Obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych;
- Dobra organizacja pracy;
- Inicjatywa, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność,

Oferujemy
- Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji;
- Szkolenia stanowiskowe;
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
- Perspektywy rozwoju zawodowego;
- Ubezpieczenie grupowe oraz medyczne w PZU;
- Karty MultiSport;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CVna adres e-mail: Aplikuj
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Idealne CV dla stanowiska TECHNOLOG DS. NADRUKÓW I POWIERZCHNI LAKIEROWANYCH przygotujesz w 5 minut.