1. Technik Serwisu
A

Technik Serwisu

AMED Biuro Techniczno Handlowe

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    za serwis i montaż urządzeń do Sterylizacji i Dezynfekcji Szpitalnej na terenie całego kraju
    wykonywanie specjalistycznych instalacji dla tych urządzeń
    przygotowywanie ofert na usługi serwisowe, montaże i remonty urządzeń
    przygotowanie i kompletacja dokumentacji techniczno-ruchowej
    przekazywanie urządzeń i instalacji do eksploatacji i sporządzanie protokołów

    Miejsce pracy

      siedziba firmy AMED Biuro Techniczno-Handlowe: ul. Słowikowskiego 39, 05-090 Raszyn k/ Warszawy

      Wymagania

        wykształcenie minimum średnie techniczne – elektryk lub elektromechanik
        praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i hydraulicznych
        dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
        praktyczna znajomość programów Microsoft Word, Excel
        kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
        odpowiedzialność za powierzone zadania
        zaangażowanie w pracę
        uprawnienia SEP do 1 kV
        prawo jazdy kat. B
        dyspozycyjność – delegacje na terenie całego kraju

        Oferujemy

          stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
          dużą samodzielność w pracy
          Idealne CV dla stanowiska Technik Serwisu przygotujesz w 5 minut.