1. technik operator liniowy, płońsk
R

technik operator liniowy, płońsk

Randstad

Opis stanowiska

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie z obsłudze maszyn produkcyjnych, a do tego masz zmysł techniczny? To świetnie, bo mamy dla Ciebie pracę!

Miejsce pracy: Płońsk

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • karty Sodexo, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dofinansowanie do obiadów, bezpłatny parking, karta lunchowa
  • dodatkowy 1 dzień wolny w ciągu roku

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • diagnostyka, usuwanie drobnych awarii, prace modernizacyjne
  • bieżąca ewidencja
  • kontrola parametrów produkcyjnych
  • współpraca z działem UR

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)
  • obsługa komputera w podstawowym zakresie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność diagnozowania awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Idealne CV dla stanowiska technik operator liniowy, płońsk przygotujesz w 5 minut.