1. Technik Obiektu (K/M)
A

Technik Obiektu (K/M)

Apleona HSG Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne);
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Uprawnienia SEP min. "E” do 1 kV;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Obiektu będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Codzienną obsługę techniczną powierzonych budynków;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Apleona HSG Sp. z o.o.AdresTuchom Ważne jeszcze 67 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573566Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 9 sierpnia 2020Wyświetleń: 137Wyświetleń na liście: 2 829 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Technik Obiektu (K/M) przygotujesz w 5 minut.