1. Sztuczka Bistro Sopot - Sous Chef- Zastępca Szefa Kuchni.
S

Sztuczka Bistro Sopot - Sous Chef- Zastępca Szefa Kuchni.

Sztuczka Bistro

Opis stanowiska

Restauracja SZTUCZKA BISTRO w Sopocie zatrudni Sous Chef’a / Zastępcę Szefa Kuchni. stawka 23 - 25 zł /h na rękę. Negocjacje indywidualne również możliwe.

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku pracy sous chef / chef de partie
- kreatywność, pasja do gotowania, znajomość technik gotowania
- umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem
- umiejętność tworzenia food costu, grafików pracy, inwentaryzacji,
- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- dbałość o stanowisko pracy oraz czystość kuchni
- fachowa wiedza na temat produkcji, przygotowania potraw oraz ich przechowywania
Co dajemy w zamian:
- pracę w prestiżowej restauracji
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- podniesienie kwalifikacji
- praca w dobrej, profesjonalnej atmosferze
- możliwość odbycia staży w dobrych i bardzo dobrych restauracjach w Polsce i za granicą*
- rozwój, szkolenia, udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulinarnych w Polsce, Trójmieście.
- kariera (awanse, lepsze pieniądze, perspektywy)
- posiłek pracowniczy
- elastyczny grafik
- dołączenie do Teamu to również prywatny pakiet medyczny. Informacje o firmie Nie zwlekaj i złóż CV to może być początek Twojej wielkiej kariery. Listy motywacyjne oraz rekomendacje mile widziane.
Oczekujemy, że będziesz sumiennie i uczciwie wykonywał swoje obowiązki. Zaangażujesz się w pracę restauracji i swój osobisty rozwój.
Email: i...@sztuc... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe
Idealne CV dla stanowiska Sztuczka Bistro Sopot - Sous Chef- Zastępca Szefa Kuchni. przygotujesz w 5 minut.