1. Stolarz budowlany
J

Stolarz budowlany

JT WORKS

Opis stanowiska

JT WORKS to profesjonalna duńska firma rekrutacyjna w Danii poszukująca wykwalifikowanych pracowników dla swoich duńskich kontrahentów.

Praca w calej Danii

Obowiązki
Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej

Wymagania

  • wykształcenie lub wieloletnie doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie przy stawianiu domków z drzewa
  • doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych
  • doświadczenie przy montażu płyt katonowo-gipsowych
  • doświadczenie przy montażu płyt metalowych fasadowych
  • doświadczenie w różnych pracach stolarskich
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich
  • zaangażowanie, odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • punktualność i systematyczne przychodzenie do pracy
  • umiejętność pracy w stabilnym / wysokim tempie
  • znajomość języka angielskiego lub duńskiego w stopniu komunikatywnym
  • własny środek transportu jest atutem

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane co 14 dni
  • zatrudnienie na duńskich warunkach
  • świadczenia SH, wakacyjne i emerytalne zgodnie z umową zbiorową o pracę
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Szczegółowe informacje w języku polskim pod nr tel: 0045 22 20 27 90,
0045 24 21 03 79
lub w języku angielskim 0045 53 77 48 02, 0045 92 15 50 14

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim
z dopiskiem: stolarz budowlany

Skorzystaj z logowania się bezpośrednio w naszym systemie

W zaistniałej sytuacji na świecie w związku z koronawirusem wszystkie osoby chętne do pracy i posiadające kontrakt są wpuszczane do Danii. Zapraszamy więc do współpracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Idealne CV dla stanowiska Stolarz budowlany przygotujesz w 5 minut.