1. Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy
R

Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy

rtrojmiasto@gmail.com

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • wyszukiwanie, analiza i weryfikacja możliwości pozyskania dofinansowania w ramach projektów unijnych, grantów rządowych i innych źródeł zewnętrznego finansowania,
  • upowszechnianie wśród pracowników informacji o istniejących programach i procedurach,
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych,
  • koordynacja prac związanych z przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnej zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi oraz ich weryfikacja pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ścisła współpraca z instytucjami zewnętrznymi, krajowymi i zagranicznymi, w zakresie sporządzenia dokumentacji aplikacyjnej,
  • ścisła współpraca z Inicjatorami Projektów,
  • współdziałanie z innymi jednostkami w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie,
  • obsługa procesu zawierania umów o dofinansowanie projektów,
  • monitoring regulacji prawnych związanych z realizacją projektów.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • wiedza specjalistyczna w zakresie finansowania projektów ze źródeł zewnętrznych - minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu i/lub rozliczaniu dofinansowania ze środków publicznych,
  • znajomość programów, funduszy i inicjatyw oferujących wsparcie ze środków publicznych na finansowanie projektów,
  • znajomość przepisów dotyczących pomocy publicznej,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • umiejętność przejrzystego redagowania tekstów,
  • samodzielność w działaniu,
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, terminowość i rzetelność w przygotowywaniu dokumentacji,
  • umiejętność pozyskiwania informacji i inicjatywa w proponowaniu nieszablonowych rozwiązań,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w aktywnym, interdyscyplinarnym, międzynarodowym zespole,
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Szkolenia kierunkowe,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na adres: r...@gmail... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij
Idealne CV dla stanowiska Starszy Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy przygotujesz w 5 minut.