1. Starszy Specjalista ds. Digital
K

Starszy Specjalista ds. Digital

Kaufland Poland

Opis stanowiska

w Departamencie Marketingu

Centrala - Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:
  • współtworzenie i realizacja strategii działań online oraz bieżąca komunikacja z agencją kreatywną, domem mediowym oraz wydawcami serwisów internetowych
  • koordynowanie procesu tworzenia contentu na stronie
  • optymalizacja witryn pod wyszukiwarki internetowe (content marketing, SEO)
  • analiza prowadzonych kampanii pod kątem wyznaczonych KPI, tworzenie rekomendacji optymalizacyjnych oraz analiza wyników działań w narzędziach analitycznych (Google Analytics)
  • poszukiwanie nowych rozwiązań i planowanie mediów dla biznesu retail oraz e-commerce.
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • minimum 2 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku (warunek konieczny)
  • kreatywnego podejścia do obszaru digital w obszarach technologii internetowych realizowanych w branży retail
  • podstawowej znajomości HTML, Javascript oraz znajomości środowisk CMS i zagadnień związanych z optymalizacją SEO
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.
Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Idealne CV dla stanowiska Starszy Specjalista ds. Digital przygotujesz w 5 minut.