1. Sprzedawca - magazynier Nike
A

Sprzedawca - magazynier Nike

adrenaline.pl

Opis stanowiska

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl , to entuzjastyczni, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości. Do naszej ekipy, w salonie NIKE GDYNIA RIVIERA , poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER (umowa o pracę, pełen etat).

Miejsce pracy: Gdynia

Czym zajmuje się sprzedawca-magazynier w salonie NIKE:
Rozpoznaje potrzeby Klientów i proponuje dostosowane produkty
Dzieli się fachową wiedzą na temat najnowszych kolekcji NIKE
Dba o porządek na sali sprzedaży i właściwą prezentację produktów NIKE
Odpowiada za magazyn wewnętrzny: przyjmuje i wydaje dostawy, kontroluje stany magazynowe, koordynuje obieg towarów w salonie zgodnie z procedurami magazynowymi i przepisami BHP.

Co przykuwa naszą uwagę:
doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta
zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa
znajomość procesów logistycznych i/lub doświadczenie na stanowisku magazyniera
dokładność w działaniu, podejście jakościowe
Twój optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju
dyspozycyjność - pracujemy także w weekendy i elastyczność - dajemy możliwość dostosowania godzin pracy
jesteśmy otwarci także na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności

Co dostaniesz od nas:
niezbędną wiedzę na start z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta oraz produktów i technologii Nike
stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników
jako wizytówka naszej firmy i marki NIKE otrzymasz zestaw odzieży firmowej
pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, zniżki na nasze produkty, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna

kontakt ze środowiskiem międzynarodowym

rabat pracowniczy

kartę sportową w bardzo atrakcyjnej cenie

możliwość pracy w dynamicznym i pełnym pasji zespole

prywatną opiekę medyczną (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

DOŁĄCZ OD NAS!

Opublikowane przez:

Idealne CV dla stanowiska Sprzedawca - magazynier Nike przygotujesz w 5 minut.