1. Sprzedawca
A

Sprzedawca

ALDI Sp. z o.o.

Opis stanowiska

SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Swarzędz

Odpowiedzialny i świadomy pracodawca, bogata historia tworzona nieprzerwanie od 1914 roku, zgrany zespół i nieustanna chęć rozwoju. To właśnie my – ALDI – twórca formatu dyskontu, który w Polsce posiada 146 sklepów i ciągle otwiera nowe!
Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i wspólnie z Działem Sprzedaży rozwijać ALDI w Polsce – aplikuj na stanowisko: Sprzedawca.

Twoje zadania

  • Obsługa klienta.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie).
  • Obsługa kasy fiskalnej.
Nasze oczekiwania
  • Pozytywne nastawienie.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony żywnościowe o wartości do 2160 zł rocznie
  • Pakiet sportowy
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz zgrany zespół

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Decyzja o zatrudnieniu

O firmie

ALDI to ponad 100 lat tradycji i doświadczenia. W grupie ALDI Nord, obecnej w 9 krajach, zatrudnionych jest ok. 60 000 pracowników. Naszym głównym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli zrobić kompleksowe zakupy złożone z produktów najwyższej jakości w dobrej cenie. Proste zasady i niezawodność to to, co określa nas w podejściu do klienta oraz pracowników. Rozwijaj z nami ALDI w Polsce!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Swarzędz, ul. Tysiąclecia 38 - Aplikuj
Kalisz, Al. Woj. Polskiego 176 - Aplikuj
Suchy Las, Obornicka 136 - Aplikuj

Idealne CV dla stanowiska Sprzedawca przygotujesz w 5 minut.