1. Spedytor / Starszy Spedytor FTL
P

Spedytor / Starszy Spedytor FTL

PEKAES Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego – min 2 lata
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki
  • mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość pracy w MS Excel

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników
  • Praca na giełdach transportowych
  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • Możliwość rozwoju w zespole specjalistów
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia branżowe i ogólnorozwojowe
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Szereg benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo i wiele innych
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe PEKAES Sp. z o.o.AdresGdynia Ważne jeszcze 72 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573563Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 4 sierpnia 2020Wyświetleń: 162Wyświetleń na liście: 4 068 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Spedytor / Starszy Spedytor FTL przygotujesz w 5 minut.