1. Specjalistę ds. IT
E

Specjalistę ds. IT

EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opis stanowiska

EKOPLON to wiodący producent innowacyjnych nawozów dolistnych oraz nowoczesnych środków żywienia zwierząt. Od 30-tu lat aktywnie wspieramy i spełniamy oczekiwania przedsiębiorców działających na rynku rolniczym w kraju i za granicą.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grabki Duże (pow. staszowski)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Administrację zasobami informatycznymi firmy (system ERP IMPULS EVO, MS Office 365 oraz infrastruktura)
  • Monitorowanie systemów, sieci oraz aplikacji
  • Udział w pracach projektowych w zakresie rozwiązań i rozwoju systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników (aplikacji klasy ERP oraz infrastruktura)
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań w powierzonym obszarze.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i wydajności podległych systemów IT

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym
  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzy w zarządzaniu systemami operacyjnymi z rodziny Windows Server z wykorzystaniem usług Active Directory
  • Znajomości urządzeń sieciowych ( switche zarządzalne, routery)
  • Znajomości systemów klasy ERP (znajomość IMPULS EVO będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych oraz zapytań SQL
  • Mile widziana znajomość administracji środowiskiem Microsoft Office 365

Co oferujemy pracownikom?

  • Pracę w polskiej firmie
    z branży paszowej na stabilnych warunkach zatrudnienia: umowę
    o pracę na pełen etat,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny
  • Nagrody dla najlepszych pracowników
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę
Idealne CV dla stanowiska Specjalistę ds. IT przygotujesz w 5 minut.