1. Specjalista Produktowy Multiagencyjny
P

Specjalista Produktowy Multiagencyjny

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • wsparcie Kierownika Sprzedaży w realizacji planów i zadań sprzedażowych,
  • wdrażanie nowych produktów i przeprowadzanie akcji sprzedażowych,
  • analizowanie rynku ubezpieczeniowego oraz monitoring działań konkurencji,
  • zapewnienie terminowego i jakościowego przygotowania dokumentacji ubezpieczeniowej,
  • badanie potrzeb szkoleniowych podmiotów sprzedaży oraz prowadzenie szkoleń produktowych,
  • wsparcie podmiotów sprzedaży w procesie underwritingu,
  • obsługę umów generalnych związanych z obsługą ubezpieczeń komunikacyjnych w ramach tzw. programów flotowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz roczne doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej,
  • znasz rynek ubezpieczeń i produkty ubezpieczeniowe,
  • znasz i wykorzystujesz techniki trenerskie,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe: ekonomia, ubezpieczenia,
  • masz doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji biznesowych,
  • swobodnie poruszasz się w aplikacjach biurowych pakietu MS Office,
  • masz prawo jazdy kat. B.
  • Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Specjalista Produktowy Multiagencyjny przygotujesz w 5 minut.