1. Specjalista ds. Zgodności i Regulacji AML

Specjalista ds. Zgodności i Regulacji AML

Nazwa firmy: Open Finance
prawny/compliance/audyt

Grupa Kapitałowa Open Finance skupia m.in. spółki: Open Finance S.A. i Home Broker S.A. Jesteśmy liderami na rynku w sektorze usług pośrednictwa finansowego i nieruchomościowego. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych i firmowych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych, finansowania przedsiębiorców oraz inwestycji i ubezpieczeń. Towarzyszymy naszym klientom w najważniejszych momentach związanych z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości - śmiało możemy powiedzieć, że pomagamy spełniać ich marzenia. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Co zyskujesz:

  • stabilną współpracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (od poniedziałku do piątku),
  • bieżące wsparcie zespołu,
  • atrakcyjną ofertę najmu i leasingu samochodów, ubezpieczenia na życie i platformy
    językowej,
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport,
  • biuro w dogodnej lokalizacji na warszawskiej Woli.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze),
  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia w komórce compliance/AML,
  • znasz w praktyce przepisy ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
    pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Ustawa AML) – mile widziane doświadczenie w stosowaniu przepisów Ustawy AML w podmiocie wykonującym czynności pośrednictwa ubezpieczeniowego lub nieruchomościowego,
  • myślisz analitycznie,
  • cechuje Cię samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • jeśli znasz w praktyce przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) – to Twój dodatkowy atut.

Zadania na stanowisku

  • monitorowanie, identyfikowanie i raportowanie potencjalnych niezgodności i ryzyk
    regulacyjnych w szczególności, w obszarze AML,
  • wsparcie Compliance Officer’a w bieżącym monitorowaniu zgodności w Spółce,
  • wsparcie we wdrażaniu obowiązków regulacyjnych, w szczególności w obszarze AML,
  • bieżąca analiza okoliczności transakcji Klienta w celu skutecznego wykrywania
    transakcji podejrzanych,
  • bieżące udzielanie porad oraz konsultacji pracownikom w związku z realizacją
    Programu AML,
  • współpraca z audytem wewnętrznym i organami nadzoru przy czynnościach
    kontrolnych.
Nie masz profesjonalnego CV na stanowisko Specjalista ds. Zgodności i Regulacji AML?
Naszym pracownikom dajemy szansę na rozwijanie swoich umiejętności w zakresie szeroko pojętych finansów, organizujemy szkolenia z wiedzy ogólnej, produktowe i sprzedażowe, które mają na celu rozwijanie kompetencji i pogłębianie wiedzy. Pracując z nami dostajesz możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, z którymi możesz wspólnie tworzyć ambitne projekty.

Szukamy osób z energią do pracy, otwartych i gotowych na codzienne podejmowanie nowych wyzwań. Aplikuj
Naszym pracownikom zapewniamy benefity takie jak:

  • prywatna opieka medyczna,
  • programy motywacyjne,
  • pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • pakiet sportowy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Rozpocznij z nami karierę zawodową! Młodym, ambitnym i gotowym na rozwój studentom proponujemy praktyki w wybranym Departamencie Centrali oraz w Sieci Sprzedaży na terenie całej Polski.

Jeśli…

  • pragniesz w fantastycznej atmosferze rozpocząć karierę zawodową
  • lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • cechuje Cię entuzjazm i zaangażowanie
  • jesteś kreatywny i samodzielny w działaniu
  • dobrze obsługujesz komputer, w szczególności programy MS Office
  • pragniesz sprawdzić swoje predyspozycje do pracy w określonym obszarze i rozwinąć zawodowy potencjał

Zgłoś się do nas na praktyki – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w największej na polskim rynku firmie pośrednictwa finansowego
  • możliwość poznania międzynarodowych standardów pracy
  • przyjazny, doświadczony zespół zapewniający świetną atmosferę praktyk
  • opiekuna praktyk, pod okiem którego będziesz wykonywać kreatywne zadania
  • elastyczny grafik praktyk dostosowany do Twoich zajęć na uczelni
  • ocenę zdobytych umiejętności oraz zaświadczenie o odbyciu praktyk

Prześlij nam swoje CV i List Motywacyjny na adres rekrutacja@open.pl. W treści napisz, w jakim obszarze chciałbyś się z nami rozwijać. Aplikuj