1. Specjalista ds. Zarządzania Siecią Lokalizacji (rekrutacja online)
P

Specjalista ds. Zarządzania Siecią Lokalizacji (rekrutacja online)

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • wspieranie klienta wewnętrznego w zakresie realizacji potrzeb związanych z siedzibami i narzędziami pracy,
  • tworzenie i prowadzenie baz danych - przygotowywanie analiz, raportów i rekomendacji,
  • udział w procesach logistycznych związanych m.in. ze zmianami lokalizacji oddziałów i siedzib struktur terenowych,
  • określanie zasad współpracy z firmami zewnętrznymi, ustalanie zasad i uczestnictwo w procesach przetargowych,
  • przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excela,
  • jesteś uporządkowany i zorganizowany,
  • umiesz planować, koordynować działania, umiejętne ustalasz priorytety, jesteś terminowy,
  • masz łatwość w komunikowaniu się i budowaniu relacji,
  • masz wykształcenie wyższe.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. Zarządzania Siecią Lokalizacji (rekrutacja online) przygotujesz w 5 minut.