1. Specjalista ds. Utrzymania Obiektu I
W

Specjalista ds. Utrzymania Obiektu I

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Opis stanowiska

Wrocławski Park Technologiczny jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o swoich pracowników. Umożliwiamy osobom pracującym u nas rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę-czekamy na Ciebie. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:Specjalista ds. Utrzymania Obiektu I Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa systemów infrastruktury technicznej obiektów (instalacje elektryczne, HVAC, BMS, UPS)
  • Koordynacja technicznych przeglądów okresowych.
  • Nadzór nad usuwaniem usterek oraz planowanie prac remontowych obiektu
  • Przygotowanie analiz, raportów, audytów kosztów eksploatacyjnych, planów gospodarczych
  • Przygotowanie kosztorysu realizowanych projektów
  • Opracowanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca i nadzór nad podwykonawcami i służbami technicznymi.
  • Zlecanie obowiązkowych przeglądów technicznych nieruchomości;
  • Nadzór nad firmami wykonującymi usługi związane z bieżącym utrzymaniem nieruchomości, w tym wybór dostawców (także przetargi) oraz zawieranie umów / dokonywanie zamówień na te usługi;
  • Koordynowanie i odbiór prac inwestycyjnych oraz remontowych w ramach obsługiwanych obiektów;

PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenia wyższego o kierunku technicznym,
  • doświadczenia w obsłudze technicznej nieruchomości,
  • praktycznej znajomości instalacji i systemów technicznych,
  • znajomość systemów SCADA
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • doświadczenie w zakresie obsługi, eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych do 1kV oraz w zakresie automatyki sterowniczej układów węzłów cieplnych wentylacji i klimatyzacji oraz kontroli w/w instalacji,
  • praktyczna znajomość czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego),
  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych typu E i dozorowe do 1kV będą dodatkowym atutem
  • umiejętność planowania robót remontowych, przygotowywania specyfikacji technicznych
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dobrej umiejętności organizacji pracy własnej;

OFERTA:

  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realizacja interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych pozyskanych podczas procesu rekrutacji, jest „Wrocławski Park Technologiczny” S.A. we Wrocławiu. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. Utrzymania Obiektu I przygotujesz w 5 minut.