1. Specjalista Ds. Rekrutacji
A

Specjalista Ds. Rekrutacji

Agencja Pracy

Opis stanowiska

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- doświadczenie na stanowisku mł. specjalisty/specjalisty ds. rekrutacji,

- znajomość tematyki procesów rekrutacyjnych, szkoleń itp.

- dobra znajomość jęz. angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego,

- samodzielność, decyzyjność, odpowiedzialność i terminowość.

Obowiązki

Twoje obowiązki:

- kompleksowe planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych,

- przygotowanie i nadzór nad szkoleniami zrekrutowanych pracowników,

- nadzór nad tzw. okresowymi ocenami pracowniczymi,

- wsparcie działu kadr,

- współpraca z kadrą kierowniczą w dziedzinie HR.

Oferujemy

Co oferujemy:

- pełny etat,

- bogaty pakiet benefitów,

- dynamiczne środowisko pracy.

Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Rekrutacji przygotujesz w 5 minut.