1. Specjalista ds. Przetwarzania Danych

Specjalista ds. Przetwarzania Danych

Nazwa firmy: Nielsen

Opis oferty:

Chcesz pracować w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku, w pracy, w której masz jasno wyznaczony zakres obowiązków i odpowiedzialne zadania, ale nie musisz mierzyć się z mitycznym korporacyjnym targetem? Swobodnie rozmawiasz po angielsku, a na studiach miałaś/eś do czynienia z Excelem?

To świetnie się składa, bo do Nielsen Operations Center poszukujemy osób właśnie takich jak Ty!

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną w Medicover,
  • Kartę Multisport,
  • Platformę benefitową,
  • Indywidualne ścieżki kariery,
  • Programy rozwojowe i szkolenia w formie grywalizacji,
  • Pyszną kawę i herbatę,
  • Super lokalizację: metro Dworzec Gdański,
  • Dodatkowe dni urlopowe.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość programu MS Excel lub Google Sheets, Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-17:00, Mile widziane są pierwsze doświadczenia zawodowe związane z pracą z danymi i ich przetwarzaniem. Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2), Dyplom wyższej uczelni, preferowane obszary nauk ścisłych lub ekonomicznych, Zdolności analityczne i postawa zorientowana na szukanie rozwiązań,

Zadania na stanowisku

Ulepszanie i usprawnianie naszych wewnętrznych procesów, Tworzenie baz danych i cyklicznych raportów dla klienta zgodnie z jego oczekiwaniami, Kontakt z klientami wewnętrznymi czyli kolegami z Nielsena pracującymi w różnych europejskich miastach, Dokonywanie zmian i aktualizacja baz danych, Zrozumienie działania różnych rynków i kategorii branży FMCG w różnych krajach, Praca w międzynarodowych zespołach, w dużej mierze w języku angielskim, Weryfikacja poprawności i kompletności danych, które otrzymujemy od naszych partnerów,

Wszystkim pracownikom zapewniamy:

  • programy rozwojowe i szkolenia w formie grywalizacji,
  • dostęp do platformy benefitowej, na której możesz indywidualnie wymieniać punkty na bilety do wydarzenia kulturalne, aktywności sportowe, kursy i inne,
  • 2 dodatkowe dni wolne (na święta i urodziny) dla tych z pracowników, którzy wykorzystają cały przysługujący urlop,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover, obejmującą opiekę m.in. alergologa, dermatologa, ginekologa, pulmonologa i lekarzy wielu innych specjalności,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie,
  • kawę i herbatę na co dzień,
  • pracę w świetnej lokalizacji - tuż przy stacji metra Dworzec Gdański, w nowoczesnym biurze.

Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli zapewnione różnorodne możliwości rozwoju. Każda z naszych rekrutacji, rozpoczyna się od rekrutacji wewnętrznej, która jest jawna dla wszystkich pracowników i każdy z nich może aplikować na dowolną z pozycji. Jednocześnie mamy rozwojowe programy liderskie oraz eksperckie. Zapewniamy możliwość awansów pionowych i poziomych.

Nasi pracownicy mogą wziąć udział w One Nielsen Experience, pozwalającym na poznanie i zrozumienie pracy innego działu Nielsena. Jest to program półroczny, w trakcie którego łączy się swoje obecne obowiązki z częściową pracą w innym, nowym dla pracownika dziale. Pozwala to na zdobycie nowego doświadczenia, lepszego zrozumienia procesów zachodzących w firmie oraz zdobycia nowej wiedzy i rozwoju pracownika.

Naszą największą siłą są ludzie i to właśnie oni znajdują się w centrum naszych działań. Chcemy przyciągać najlepszych i sprawić, by rozwijali się razem z nami. Dlatego kultura organizacyjna Nielsena jest skierowana na pracowników. Oferujemy im szerokie możliwości rozwoju i zdobywanie doświadczeń w innowacyjnym środowisku pracy, a także bogaty pakiet benefitów.

Bardzo ważnym elementem naszej kultury jest Nielsen Employee Experience, który składa się z trzech filarów:

  • You can be you. Możesz dołączyć między innymi do grup sportowych, które działają w Nielsenie. Jeżeli tylko chcesz, możesz przejąć inicjatywę i pokazać innym, co jest Twoją pasją. W Nielsenie chcemy, żebyś był sobą!
  • You can make a difference. Chcemy wspólnie sprawiać, żeby świat dookoła nas stawał się lepszy. W Nielsenie działają m.in. MOSAIC, Nielsen Cares, Nielsen Green Team, Women in Nielsen czy PRIDE.
  • You can grow with us. Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego nasi pracownicy mogą rozwijać się w kierunku eksperckim, jak i liderskim poprzez udział w projektach, programach rozwojowych oraz rekrutacjach wewnętrznych.

Praktyki w Nielsen oferujemy studentom, którzy są na początku swojej drogi zawodowej.

Prowadzimy program Nielsen Graduate Programme.

W trakcie 6 miesięcy, stażyści uczą się:

  • jak funkcjonuje największa na świecie firma badawcza
  • jak powstają  badania rynku i badania konsumenckie
  • w jaki sposób świadczymy usługi doradcze dla największych firm z sektora FMCG.