1. Specjalista Ds. Promocji W Dziale Książek
B

Specjalista Ds. Promocji W Dziale Książek

Burda Media Polska

Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki) to jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, posiadający zróżnicowaną ofertę: od poradników, książek podróżniczych, dziecięcych, poprzez powieści, biografie, aż do kryminałów i kalendarzy. To u nas znajdziesz książki National Geographic Society.

W tej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. promocji w dziale książek

Zadania:

  • opracowanie i realizacja strategii promocji książek oraz wizerunku autorów
  • opracowanie planu promocji książek we współpracy z redakcjami w grupie Burda oraz z partnerami zewnętrznymi
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z autorami, mediami, dziennikarzami, blogerami i influencerami
  • tworzenie nieszablonowych narzędzi promocji
  • koordynowanie pracy zewnętrznych agencji promocyjnych
  • współtworzenie i realizacja budżetów promocyjnych
  • udział w targach i konferencjach

Oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale promocji w wydawnictwie książkowym, agencji PR lub w firmie z branży mediów
  • bardzo dobra znajomość rynku książek
  • praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu promocji, PR, e-PR i SM
  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów marketingowych i obsługi social media
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • postawa zgodna z naszymi wartościami: zaangażowanie, współpraca, usprawnianie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju
  • przyjazne miejsce pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • możliwość przychodzenia do biura z psem

Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Promocji W Dziale Książek przygotujesz w 5 minut.