1. Specjalista Ds. Projektów Inwestycyjnych (W Branży Budowlanej)
P

Specjalista Ds. Projektów Inwestycyjnych (W Branży Budowlanej)

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:

    Prowadzenie zadań inwestycyjnych w zakresie systemów CNS i obiektów kubaturowych jako realizator z ramienia Zamawiającego.

    Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z instytucjami i urzędami samorządu terytorialnego rejonowymi w zakresie uzyskania decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji.

    Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno-budowlanej przy realizacji inwestycji obiektów CNS i kubaturowych.

    Przeprowadzanie okresowych kontroli technicznych na istniejących obiektach CNS i kubaturowych.

    Wymagania

    Wymagania wobec kandydatów:

      wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Lądowa,

      minimum cztery lata pracy (sumarycznie) na samodzielnych stanowiskach, zgodnie z definicją prawa budowlanego (projektant, kierownik budowy lub inspektor nadzoru inwestorskiego) w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

      uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (uwaga: ze względu na zmianę nazwy tych uprawnień w różnych latach, ich treść może być inna od podanej w aktualnej ustawie Prawo Budowlane).

      Mile widziane:

        znajomość technologii budowy obiektów radiokomunikacyjnych,

        doświadczenie we współpracy z instytucjami i urzędami samorządu terytorialnego rejonowymi w zakresie uzyskania decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji,

        doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze inwestycji przemysłowych, głownie radiokomunikacyjnych.

        Oferujemy

        Oferujemy:

          zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

          benefity pozapłacowe:

            prywatna opieka medyczna,

            dodatkowe ubezpieczenia na życie,

            Pracowniczy Program Emerytalny,

            bezpłatny parking dla pracowników,

            pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

            dofinansowanie studiów/ kursów językowych.

            zdobycie doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, w jedynej tego typu Agencji w Polsce.

            Dane firmowe

            Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
            Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Projektów Inwestycyjnych (W Branży Budowlanej) przygotujesz w 5 minut.