1. Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych

Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych

Optima Logistics Group S.A. administracja
Pakiet medyczny
Wszystkie benefity Pokaż mniej

Opis stanowiska

W 2008 roku dwóch wspólników założyło niewielką firmę, w której zatrudnionych było

kilka osób.

W ciągu dziesięciu lat działalności staliśmy się jedną z najszybciej rozwijających się firm
spedycyjnych w Polsce. Obecnie nasze biura działają już w dziesięciu miastach w Polsce, a w planach mamy otwieranie kolejnych lokalizacji.

Co oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie od wyników

  • Samodzielne stanowisko pracy

Zadania na stanowisku

  • Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych
  • Aktywne poszukiwanie okazyjnych ofert (grunty pod budowę lokali biurowych,
    powierzchnie biurowe, budynki i lokale usługowe, nieruchomości z aukcji
    komorniczych)
  • Rekomendowanie nieruchomości do zakupu
  • Kompletowanie dokumentacji formalno- prawnej
  • Negocjowanie warunków transakcji i umów przy współpracy z zespołem prawników
  • Udział w finalizowaniu transakcji kupna/ sprzedaży nieruchomości
  • Koordynowanie wynajmu powierzchni biurowych- aktywne pozyskiwanie najemców oraz wsparcie zespołu w ich bieżącej obsłudze
Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych przygotujesz w 5 minut.
Stwórz swoje CV teraz.

Oczekiwania

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
  • Doświadczenie w pracy związanej z obrotem nieruchomościami komercyjnymi oraz
    pozyskiwaniem i obsługą najemców
  • Znajomość przepisów i regulacji prawnych związanych z transakcjami kupna-
    sprzedaży nieruchomości
  • Zdolności analityczne i negocjacyjne, przedsiębiorczość, kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do współpracy na wyłączność

W Optima Logistics Group S.A. dbamy o rozwój naszych pracowników.

Akademia Spedytora

to nasze autorskie szkolenie (jedyne takie w Polsce!) skierowane do nowych pracowników, w trakcie którego przygotowujemy do wykonywania zawodu spedytora. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Program szkoleniowy Optima Skills Center

W Optimie pracuje zespół Trenerów Wewnętrznych, którzy tworzą program Optima Skills Center. Jest on skierowany do wszystkich pracowników firmy. Szkolenia odbywają się regularnie i są dostosowane do specyfiki pracy w poszczególnych działach.

Szkolenia On The Job

Każdy Młodszy Spedytor odbywa indywidualne szkolenia z trenerami wewnętrznymi.

Z nami możesz nauczyć się języków

Znajomość języków obcych to podstawa w naszej branży, dlatego nasi pracownicy mogą skorzystać z firmowych lektoratów, za które płacą symboliczną kwotę. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w naszych biurach, w godzinach porannych lub zaraz po pracy.

Dbamy o Twoje zdrowie — zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Dla lubiących sport — drużyny sportowe i udział w eventach sportowych

3 biura w Warszawie (Żoliborz, Praga, Mokotów) — wybierz dogodną lokalizację dla siebie!

Co środę świeże owoce w biurze.

Dwa razy w roku ogólnofirmowe imprezy integracyjne. Zobacz na FB jak się bawiliśmy!

Możesz zwiedzić z nami odległe zakątki świata — zagraniczne wyjazdy dla najlepszych! Zobacz relację z wyjazdów do Birmy,Wietnamu i Kambodży na naszym FB  :)

Swobodna atmosfera —  to coś co cenią i podkreślają nasi pracownicy. Co to dużo mówić? Przekonaj się, zapraszamy na pokład!

Nasi Team Leaderzy, Koordynatorzy i Kierownicy to w większości pracownicy, którzy zaczynali u nas na stanowiskach Młodszych Spedytorów lub Młodszych Specjalistów.

  • Aż 14 z 15 Managerów spedycji zaczynało pracę u nas na stanowisku Młodszego Spedytora.
  • Wszyscy Team Leaderzy spedycji pochodzą z rekrutacji wewnętrznej. Awans na to stanowisko zajmuje średnio 11 miesięcy.
  • 16 z 18 Koordynatorów w innych działach firmy to osoby, które są na swoich stanowiskach w wyniku awansu wewnętrznego.

„W czasie pracy czuć motywującą, zdrową rywalizację. Zdrową, bo nigdy nie zabrakło mi pomocy ze strony kolegów. W pracy spedytora liczy się według mnie przede wszystkim duża wytrwałość i czujność."

Artur, 25 lat

Dział Spedycji

„Firma zapewnia mi dostęp do karty Multisport, biorę udział w maratonach, Runmageddonach i innych aktywnościach drużynowych. Dla mnie jest to bardzo ważne, gdyż mogę nie tylko realizować się jako spedytor, ale również rozwijać swoje zainteresowania i integrować się z pracownikami firmy."

Michał, 24 lata