1. Specjalista ds. marketingu
S

Specjalista ds. marketingu

SaMASZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska

SaMASZ Sp. z o.o. największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabłudów (k. Białegostoku)

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja kampanii marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem kampanii online,
  • Event marketing/ Event management,
  • Opracowywanie i koordynacja produkcji materiałów marketingowych,
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w tym z agencjami interaktywnymi,
  • Monitoring i raportowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych,
  • Analizy, raportowanie i optymalizacja efektywności podejmowanych działań marketingowych,
  • Aktywna współpraca z krajową siecią dilerską w zakresie wsparcia sprzedaży.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość narzędzi marketingowych (online i offline),
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, orientacja na osiąganie celu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności organizacyjne, dbałość o szczegóły,
  • Kreatywność, komunikatywność i nastawienie na współpracę,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane: znajomość języka obcego na poziomie zaawansowanym, znajomość HTML, doświadczenie w e-commerce.

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Aplikuj
Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. marketingu przygotujesz w 5 minut.