1. Specjalista Ds. Księgowości
G

Specjalista Ds. Księgowości

Grupa Warido

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT i VAT-UE,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • kontakt z urzędami,
  • bieżący kontakt z przydzielonymi klientami,
  • merytoryczne uczestniczenie w spotkaniach handlowych.

WYMAGANIA:

  • 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych (w bardzo skomplikowanych sprawach wykorzystujemy wsparcie naszych doradców podatkowych),
  • chęć do pracy i utożsamianie się z firmą,
  • umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość programu enova365.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4500,00 PLN netto,
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • dodatkowe benefity.
Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Księgowości przygotujesz w 5 minut.