1. Specjalista Ds. Kooperacji / Zakupów - Branża Metalowa
G

Specjalista Ds. Kooperacji / Zakupów - Branża Metalowa

GRH Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Koordynowanie procesu zakupów od kooperantów
• Analiza otrzymanych zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
• Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz rozpatrywanie i weryfikacja ofert
• Negocjacje cen oraz wyszukiwanie i wybór nowych dostawców
• Prowadzenie postępowań reklamacyjnych

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy w obszarze zakupu usług kooperacyjnych
• Znajomość rynku producentów z branży metalowej, dostawców usług obróbki skrawaniem
• Min. podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz min. podstawowa znajomość procesów obróbki skrawaniem

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (Wybór należy do Ciebie)
• Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata, natomiast firma jest otwarta na konkurencyjność ich wynagrodzeń na rynku pracy
• Premia uznaniowa
• Pracę od poniedziałku do piątku – 6:00 -14:00
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer

Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Kooperacji / Zakupów - Branża Metalowa przygotujesz w 5 minut.