1. Specjalista Ds. Informatyki
K

Specjalista Ds. Informatyki

Kopalnia Soli "Wieliczka"

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie techniczne (helpdesk) użytkowników systemów informatycznych, aplikacji ERP
  • zdalna oraz lokalna pomoc użytkownikom na terenie firmy
  • serwis wewnętrzny komputerów i oprogramowania
  • współpraca z pozostałymi pracownikami Działu w zakresie bieżących zadań
  • dbanie o bezpieczeństwo danych, sieci i systemów
  • uczestniczenie w projektach rozwoju systemów informatycznych
  • administrowanie firmową stroną internetową (wordpress, joomla)
  • tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie infrastruktury i procedur IT

Korzystamy z następujących technologii

Windows Server 2019, MySQL, Oracle, Vmware, MS Teams, Office 365, WordPres, FortiGate , VLan, VPN, ERP, RCP, Systemy: Windows, Linux

WYMAGANIA:
  • wiedza o działaniu infrastruktury informatycznej, oprogramowania i usług sieciowych
  • wiedza o bazach danych i systemach informatycznych służących do obsługi przedsiębiorstw
  • umiejętności pracy w zespole, współpracy z klientem wewnętrznym
  • wykształcenie o profilu informatycznym (co najmniej średnie)
  • wiedza o działaniu oprogramowania Microsoft Windows Server wraz z kluczowymi usługami, Office 365,
  • chęci rozwoju i nauki w obszarze Informatyki
  • samodzielność i zaangażowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie, premia miesięczna, premia roczna)
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów: karta Multisport, pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne, kolonie i zimowiska dla dzieci, pomoce szkolne dla dzieci, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia z ZFŚS),
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (działowy budżet szkoleń)
  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych, wycieczkach współfinansowanych z ZFŚS,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji działamy nieprzerwanie od XIII wieku

Idealne CV dla stanowiska Specjalista Ds. Informatyki przygotujesz w 5 minut.