1. Specjalista ds. ewaluacji
E

Specjalista ds. ewaluacji

EU Consult

Opis stanowiska

Wymagania:
  • WARUNEK KONIECZNY: wymagane min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (np. raporty i analizy rynku, analizy strategiczne);
  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: socjologia, ekonomia);
  • bardzo dobra znajomość metod i narzędzi badawczych (badania społeczne i ekonomiczne);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • lekkie pióro;
  • dobra znajomość pakietu Office.
W CV uprzejmie prosimy określić swoje oczekiwania finansowe (netto).

Zakres obowiązków:
  • analiza i interpretacja danych zastanych;
  • tworzenie narzędzi badawczych i raportów metodologicznych;
  • analiza wyników badań ilościowych i jakościowych w celu opracowania analiz, ekspertyz, raportów, itd.;
  • sporządzanie tabel/rysunków/wykresów;
  • tworzenie raportów i prezentacji multimedialnych;
  • tworzenie wniosków i rekomendacji na podstawie analizy wyników badań.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • możliwość uczestniczenia w ogólnopolskich projektach badawczych;
  • miłą atmosferę w biurze;
  • ambitną pracę pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV, w treści wpisując słowo "praca - specjalista " na e-mail: k...@eu-co... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.
Idealne CV dla stanowiska Specjalista ds. ewaluacji przygotujesz w 5 minut.